Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Secret Lab's Stay Home satışındaki ucuz oyun koltuğu fırsatları size 100 $'a kadar tasarruf sağlayabilir

Secret Lab's Stay Home satışındaki ucuz oyun koltuğu fırsatları size 100 $'a kadar tasarruf sağlayabilir

Gizli Laboratuar çalışmalarını yürütüyorEvde Kal satışıMart ayı boyunca, en popüler oyun koltuklarından bazılarını 100 dolara kadar satın aldı. fiyatlar ile335 dolardan başlayan fiyatlarla, oyuncular, şimdiye kadarki en iyi fiyatlarından bazılarında indirimde olan bir NAPA 2.0, SoftWeave veya PRIME 2.0 PU Deri oyun koltuğu alabilirler.


Bazıları ileen iyi oyun koltuklarıBugün mevcut olan Secret Lab, birlikte gidebileceğiniz en iyi markalardan biridir. Uzun oyun seansları için tasarlanmış birinci sınıf konfor, Secret Lab sandalyeleri, daha iyi bir oyun duruşunu teşvik ederken inanılmaz miktarda destek sunar.

Gizli Laboratuvar Evde Kal İndirimi
Evde Kal indirimleri sırasında şu anda indirimde olan en iyi Secret Lab oyun koltuklarından bazılarını satın alın. Seçili modellerde 100$'a varan indirimlerle oyuncular, sınırlı bir süre için PRIME 2.0, SoftWeave veya NAPA oyun koltuğunu satın alabilirler.Fırsatı Görüntüle

Oyuncular, PRIME 2.0 Leather, SoftWeave ve NAPA modelleri dahil olmak üzere Secret Lab'in en popüler üç oyun koltuğu arasından seçim yapabilir.


Secret Lab'in PRIME 2.0 sandalyeleri, Evde Kal indirimi sırasında belirli modellerde 100 $ indirim alarak satışın en büyük indirimini alıyor. Bunlar en fazla konforu sunma eğilimindedir, ancak biraz ara verebilir, bu nedenle biraz klas ama işlevsel istiyorsanız PRIME 2.0 Deri modellerine göz atın.

NAPA ve SoftWeave modelleri de satış sırasında 25$ indirim alıyor. Daha nefes alabilen bir sandalye sunan bu koltuklar, sıcak koşan ve seanslar sırasında biraz daha fazla hava akışına ihtiyaç duyan oyuncular için idealdir. Mükemmel destek ve rahatlık sağlarlar, ancak dayanıklılık açısından yırtılma ve yıpranmaya eğilimlidirler.


Fiyat açısından bakıldığında, indirimdeki PRIME 2.0 PU Deri modelleri ile daha fazla tasarruf edeceksiniz ama aynı zamanda biraz da ödeyeceksiniz. Eklenen dayanıklılık, burada giriş fiyatına değer, bu nedenle sizin için en rahat oyun koltuğunu alabilirseniz yükseltin.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.