Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'da satışa sunulan ucuz Gotrax scooter: GXL V2 elektrikli scooter'da 50 $ tasarruf edin

Amazon'da satışa sunulan ucuz Gotrax scooter: GXL V2 elektrikli scooter'da 50 $ tasarruf edin

Amazon, Gotrax GXL V2 elektrikli scooter'da sınırlı bir süre için standart fiyat etiketinden 50 doların üzerinde indirim yaparak çok şey sunuyor. 248$'a satışta olan yolcular, GXL V2'yi şimdiye kadar yılın en iyi fiyatından alabilirler.


Hareket halindekiler için sağlam bir elektrikli scooter olan Gotrax, uygun fiyatlı ancak sağlam elektrikli scooterlardan oluşan birinci sınıf bir ürün yelpazesi sunar. GXL V2, hafif ancak kompakt tasarımı ve güvenilir motoruyla trendi sürdürüyor.

Gotrax GXL V2 Elektrikli Scooter

Şimdi: 248$ | Şuydu: 299,99 $ | Tasarruf: 51,99$ (%17)
Yolcular ve şehir sakinleri için sağlam bir seçim olan GXL V2, mütevazı bir 15,5 MPH'ye ulaşır ve tek bir şarjla 12 mile kadar bir menzile sahiptir. Hafif ve kompakt, evde veya ofiste kolay taşıma ve saklama için katlanır.Fiyatı Görüntüle

  • Amazon'da tüm Gotrax elektrikli scooter fırsatlarını satın alın

Bazılarını sunanen iyi elektrikli scooterGotrax elektrikli scooterları, işe gidip gelmek için güvenli ve konforlu bir sürüş için tasarlanmıştır.


Gotrax GXL V2 elektrikli scooter, 15,5 MPH'ye kadar seyahat etmek için güçlü bir motora sahiptir ve engebeli arazide seyir için dayanıklı şişme lastikler içerir. Uzun menzilli pil, tek bir şarjla 12 mile kadar seyahat mesafeleri sunarak, ihtiyacınız olan yere sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Şimdi sadece 248 dolara satış yok, bu bir Gotrax elektrikli scooter'da mükemmel bir satın alma. Özellikle güvenilir bir şey almak isteyen bir bütçeye sahip olanlar için, hemen hemen her elektrikli scooter için sağlam bir fiyat.


Gotrax scooter'ları güvenilirdir ve işi yapar ve bu fiyata GXL V2, scooter konusunda ciddi olan herkesin düşünmesi gereken sağlam bir satın almadır. Hızlı şarj olur, çoğu kentsel arazinin üstesinden kolaylıkla gelir ve kolay saklama ve taşıma için hem hafif hem de kompakttır.

Bugün En İyi Elektrikli Scooter FiyatlarıJilet Güç Çekirdek E90 Elektrikli... Dronlar Doğrudan 140 £ Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Razor Power Core E90 Electric... Amazon £199,99 £167,98 Teklifi Görüntüle Razor Powercore E100 - Mavi very.co.uk £199,99 Teklifi Görüntüle Tavsiye Edilen Satıcı Razor Power Core E100 Kids... Pure Electric £229 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.


Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.