Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz kulaklık fırsatları: Sony'nin WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıklarında 70 $ indirim

Ucuz kulaklık fırsatları: Sony'nin WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıklarında 70 $ indirim

Birden fazla perakendeci, bir çift Sony WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklığı şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla sunuyor – sadece 278,99$'dan başlayan fiyatlarla! Standart perakende fiyatından 70$'lık devasa bir indirimle, bu endüstri lideri kulaklıkları inanılmaz bir fiyata alma şansınız.


Sony'nin sunduğu bazıen iyi gürültü önleyici kulaklıklarBu boyutta bir satış, genellikle yakında bir tür yükseltme görmeyi bekleyebileceğimiz anlamına gelir.

Sony'nin WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıkları, kontrol edilecek en popüler modellerden biri. Dual Sense gürültü önleme teknolojisi, mevcut en iyi dinleme deneyimlerinden birini sunar ve Edge AI ayarı ile ses çalma her zamankinden daha canlı ve nettir.

Artı, böyle bir fiyata, yeni bir çift ANC kulaklık için piyasadaysanız daha akıllıca olmaz. 300 doların altında bir çift Sony WH-1000XM4 almak nadir görülen bir muamele ve bu fiyata mutlaka satın alın.

Şu anda bu kulaklıkları satan hemen hemen her satıcıya gidebilir ve anlaşmayı yapabilirsiniz. Amazon, Best Buy, Adorama ve daha pek çok ünlü bu teklife katılıyor, bu nedenle stokta biri tükenirse endişelenmeyin. Herkes için etrafta dolaşacak çok şey olmalı.


Bugünün En İyi Sony WH-1000XM4 Gürültü Önleyici Kulaklık FırsatlarıSony WH-1000XM4 Kablosuz... Walmart 272,97 $ Fırsatı GörüntüleDüşük Stok İndirimli Fiyat Sony WH-1000XM4 Kablosuz... Amazon Prime $349,99 $278 İndirimli Fiyat Sony WH-1000XM4 Wireless... Amazon Prime $349.99 $278 İndirimli Fiyat Sony - WH-1000XM4 Wireless... Best Buy $349.99 $278 Görüntüle Fırsat Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


  • Amazon'da Razer Kraken Tournament Edition'da %10 indirim
  • Amazon'da belirli Corsair oyun koltuklarında 100 $'a varan indirim
  • Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G'de 750$'a varan indirim

için hazırlanmaya da başlayabilirsiniz.en iyi Başkanlar Günü satışlarıkapsamlı rehberimize giderek yılın Bu Başkan Günü'nde fırsatlar ve fırsatlar bulmak için en iyi yerlerin genişleyen bir listemiz var.


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: