Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Hisense 75 inç 4K TV fırsatı: bugün 1000 doların altında 75' 4K TV alın

Ucuz Hisense 75 inç 4K TV fırsatı: bugün 1000 doların altında 75' 4K TV alın

Walmart, Hisense 75' 4K Smart TV'de 300$ indirim sağlayan güzel bir TV anlaşması yapıyor.Şimdi 699 dolara satışta, bu, 75' TV'de 1000 doların altında bu ay bulacağınız en iyi fırsatlardan biri.

Hisense, son zamanlarda oyunlarını hızlandırıyor ve bazıları için sağlam yarışmacılar sunuyor.1000 doların altındaki en iyi TV'ler. En yeni 4K serisi, gelişmiş özellikleri ve muhteşem fiyat etiketi ile bunu daha da ileriye taşıyor.

Hisense 75' LED 4K Roku Akıllı TV

Şimdi: $699.99 | Şuydu: $999,99 | Tasarruf: 300$ (%33)
Hisense'nin Roku TV'si, tüm özellikleriyle birlikte gelen bütçe dostu sağlam bir Smart TV, en sevdiğiniz akış hizmetlerine doğrudan ekrandan erişimle birlikte gelir. Bunu sağlam resim ve renk yelpazesiyle birleştirirseniz, fiyatına değecek bir anlaşma elde edersiniz.Fırsatı Görüntüle


  • Walmart'taki tüm televizyon fırsatlarından alışveriş yapın

Tamam Roku TV OS'yi çalıştıran izleyiciler, akış hizmetlerinin kumarını ve emrinde olan isteğe bağlı seçenekleri elde eder. Ekranınızdan yüz binlerce TV bölümü, film ve daha fazlasını yayınlayın. Netflix, Disney+ ve HBO Max dahil en sevdiğiniz yayın hizmetlerine bile erişebileceksiniz.

Bu bütçe dostu TV anlaşmasının tek artı yanı içerik değil. Hisense'nin 4K TV'si ayrıca HDR desteği, 120Hz yenileme hızı ve DTS desteği sunuyor. En büyük ekranı en iyi fiyata almak isteyen oyuncular için mükemmel bir seçenek.


birsadece 700 $ satış fiyatı, Walmart'ın ucuz 4K TV anlaşması, bu kadar büyük bir TV'de en iyi değeri sunuyor. Bir OLED olmayabilir, ancak buradaki maliyet / boyut oranı rakipsiz.

Hisense, Smart TV oyununda nispeten yeni bir oyuncu olabilir, ancak en son modelleriyle sallanarak çıktılar ve bu anlaşmayı bir göz atmaya değer hale getirdiler.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: