Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Hisense oyun TV'si satışta: Amazon'da 500 doların altında 4K Smart TV alın

Ucuz Hisense oyun TV'si satışta: Amazon'da 500 doların altında 4K Smart TV alın

İndirimdeki ucuz bir oyun TV'sini arayan oyuncular, sınırlı bir süre için 500 doların altında bütçeye uygun bir oyun TV'si bulabilecekleri Amazon'a gitse iyi olur.


429,99 $ karşılığında satışta Amazon, Hisense H8 Quantum Series 50 inç 4K Smart TV'den 120 $ alıyor. Her yönüyle sağlam bir 4K Smart TV olan bu ekran, bütçeye uygun sağlam bir oyun deneyimi sunar.

Hisense H8 Quantum Series 55' UHD 4K Smart TV

Şimdi: 429,99 $ | Fiyatı: 549,99 $ | Tasarruf: 120$ (%22)Fırsatı Görüntüle

  • Amazon'daki TV'lerdeki tüm fırsatları satın alın

biri olarak Pingtwitter tarafından sıradaen iyi oyun TV'leriBütçesi kısıtlı oyuncular için bu Hisense 4K Smart TV, şaşırtıcı miktarda birinci sınıf his ve değer sunar. Eksiksiz 4K desteğinin yanı sıra ses kontrolü de dahil olmak üzere olmazsa olmaz Smart TV özellikleri bu bütçeye uygun ekranda bir araya gelerek onu temel görüntüleme ve herhangi bir akıllı eve ek olarak sağlam bir performans sergiliyor.


Ancak bütçe dostu bir oyun TV'si olarak bu ekran, inanılmaz renk yelpazesi, tam HDR desteğine sahip canlı bir ekran (Dolby Vision HDR10+, HDR10, vb.) ve Dolby Atmos ses teknolojisi ile bir çentik alıyor. Bu fiyata gerçekten etkileyici bir set.

Sizin için ucuz bir TV pazarındaysanız,PS5, Xbox veya PC, bu üçü için de sağlam bir seçenektir. İnanılmaz düzeyde ayrıntı sunar ve fiyatı üç katına çıkaran teknoloji TV'lere sahiptir. Bunun üzerinde uyuma, uzun sürmeyecek.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

İki aydan kısa bir süre kala,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.