Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz jakuzi kimse? Online satışta STILL Lay-Z-Spa şişme küvetleri var (hemen hemen)

Ucuz jakuzi kimse? Online satışta STILL Lay-Z-Spa şişme küvetleri var (hemen hemen)

İyi haber: bu hafta kavurucu ve gelecek hafta da umut verici görünüyor. Daha da iyi haber: bir şekilde, son 3 aydır 'düşük hisse senetleri' olduğunu iddia etmesine rağmen, Argos bir şekildehalaGörünüşe göre size Lay-Z-Spa şişme jakuzi satabilir.


Argos ve diğer birkaç çevrimiçi mağazada hala sıralı ucuz jakuzi fırsatları var. Ayrıca, açık hava spa eyleminiz hakkında ciddi olmak istiyorsanız, biraz daha ucuz jakuzi fırsatları. Sizi daha fazla okumaktan kurtarmak için, bunlar en iyi seçeneklerinizdir.

• Argos'ta Lay-Z-Spa St Moritz 5-7 Kişilik Jakuziyi 600 £ 'a satın alın

• Argos'ta Lay-Z-Spa Bali'yi 400 £ karşılığında satın alın

• Argos'ta Lay-Z-Spa Cancun'u 320 £ karşılığında satın alın


Argos'ta daha fazla jakuziye göz atın

• Amazon'da Lay-Z-Spa Hawaii 6 kişilik kare şeklinde şişirilebilir spa 1.287 £


Daha büyük harcama yapanlarArgos serisinden bu şişirilebilir olmayan ancak sözde 'taşınabilir' jakuzinin de tadını çıkarabilir.

• Argos'ta 1250 £ karşılığında Canadian Spa Co Swift Current satın alın


Bu kilitli yaz, jakuziler - özellikle daha rahat ve uygun fiyatlı şişme jakuziler - tıpkıtuvalet kağıdıveel dezenfektanı, insanlar özelliksiz bahçelerini görünce ve 'Gerçekten bir jakuzi almalıyım ... veen iyi barbekülerBen varken. '

Ancak soru, jakuziyi nereden satın alabilirsin? Çevrimiçi sipariş ve teslimatın kaldığı birkaç yer var, ancak ... devam edin. Ne yazık ki hem mağazaların kendisi hem de fiyatlandırma araçlarımız, sıcak küvet satın alma çılgınlığına ayak uyduramıyor.

Bu nedenle en büyük tavsiyem parmaklarınızı çaprazlayıp Argos'a gitmeniz. Bununla birlikte, Wayfair'in de birkaç jakuzisi var - ancak en ucuz olanı bile 4.700 sterline mal oluyor - Wayfair'in sahip olmasına rağmenucuz bahçe yüzme havuzlarıayrıldı.

Wayfair vardıoadsbir ay önce en iyi jakuzilerden; jakuzi alışveriş çılgınlığı gibi bir şey oldu.


Wayfair'de şişme kaplıcalara, havuzlara ve daha fazlasına göz atın - sadece £ 52,99'dan başlayan fiyatlarla

Amazon mu B&Q mu? Bir yere yakın yaşamadığınız sürece unutunYeniden açılan B&Q mağazası- ve ancak o dalda stok varsa.

Argos'ta jakuzi satın alın

Yakın zamana kadar Argos, '21 gün içinde' teslim edilmek üzere tuhaf derecede büyük bir jakuzi yelpazesine sahipti.

Yelpazesi, tubbage Volkswagen'e benzeyen Lay-Z Spa küvetlerini içerir - diğer tüm mağazalar satılmış gibi görünüyor. Çevrimiçi Lay-Z-Spa bile en az 10 dakikalık kalıcı bir kuyruğa sahiptir ve nihayet içeri girdiğinizde stok yoktur.

Ancak Argos'ta 320 £ 'dan iki Lay-Z-Spa küveti kaldı. Özellikle Lay-Z-Spa Bali 2-4 kişilik hidromasajlı küvet 400 £. Argos ayrıca Lay-Z-Spa Cancun'a 320 £ karşılığında sahip. Bunları size teslim edip edemeyeceği, Birleşik Krallık'ta nerede olduğunuza bağlıdır. Her yerde tükenen Lay-Z-Spa Miami'yi istiyorsanız. Paris? Hayýr. Adýný baţka bir parti kasabasýndan alan herhangi bir Tembel-Z-Spa küveti? Uh-uh.

• Argos'ta kalan tüm Lay-Z-Spa spa küvetlerini satın alın

Argos ayrıca açık hava ısıtmalı su sporlarının Mercedes'i gibi olan Canadian Spa Co'nun ürünlerini de stoklamaktadır. Buradaki iyi haber, bazı bölgelerde nispeten uygun fiyatlı Swift Current Portable spa'nın stokta olduğu görülüyor.

• Argos'ta kalan tüm Canadian Spa Co jakuzilerini 1.249 £ 'dan satın alın

Günün en iyi Jakuzi fırsatları 11 Amazon müşteri yorumu Bestway Lay-Z-Spa Miami Popüler ... argos.co.uk £ 449,99 Teklifi Görüntüle Helsinki 7 Kişilik Lay-Z-Spa ... argos.co.uk £ 800 Teklifi Görüntüle Bestway Lay-Z-Spa Monaco Sıcak ... argos.co.uk £ 849,99 Teklifi Görüntüle Canadian Spa Winnipeg Jakuzi argos.co.uk 4,899,99 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Wayfair'de jakuzi satın alın: Stoklar DÜŞÜK

Yakın zamana kadar, dünyanın geniş bir yelpazesinden de seçim yapabiliyordunuz.en iyi sıcak küvetlerWayfair'de ucuz. Ancak, bir pazarlık arıyorsanız, şimdi size kötü haberlerimiz var: daha ucuz olanların hepsi tükendi. Şu anda Wayfair'den satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı jakuzilerin fiyatı 4.000 £ 'dan fazlaydı ve geçen ay satışlarını kaçırdığınızdan beri,buşu anki giriş noktanız:

• Wayfair'de 4600 £ 'a Canadian Spa Co Kelowna 4 Kişilik 21 Jet Tak ve Çalıştır Spa'yı LED Işıklı Satın Alın

Wayfair'in jakuzileri, kaplıcaları ve havuzları tek bir başlık altında birleştirdiğini lütfen unutmayın - tüm daha uygun fiyatlı seçenekler, sıcak küvetlerden ziyade havuzlar olarak adlandırdığımız seçeneklerdir.

• Wayfair'de kalan tüm havuzları ve jakuzileri £ 55 ile £ 29.400 arasında (!) Satın alın

Wayfair'in hala bir miktar hisse senedi olduğu gerçeği - geçen aydan çok daha az olsa da - ve ücretsiz olarak teslim etme yeteneği (40 £ üzerindeki siparişlerde) hala hafife alınmamalıdır.

Amazon'da jakuzi satın alın

Aslında muhtemelen yapamazsınız. Amazon, 250 £ karşılığında bu güzel aile havuzuna sahip olmasına rağmen, küvetlerden 1.000 £ 'un altında satıldı. Ama hey - biraz daha pahalı küvetler (1500-5000 £ +) ve harika jakuzi temizleme ürünleri alabilirsiniz!

• Amazon.co.uk'nin spa küvetleri ve havuzlarının geri kalanında alışveriş yapın

ABD'de?

Home Depot, en iyi jakuzilerden harika bir seçkiye sahiptir

Lowes gibi, yer üstü havuzlarında da güzel bir çizgi var

Alternatif olarak, tüm perakendeci ortaklarımızın ABD'ye özgü daha fazla anlaşması için sayfanın alt kısmına gidin.

İnternetteki günümüzün en iyi jakuzi fırsatları

Uzay Gemisi Spa: şu anda gerçekten yükseliyor

(Resim kredisi: Bestway)

Lay-Z-Spa Hawaii 4-6 Kişilik spa küveti| Amazon'da 1.100 £
Bu, belki de kare şeklinde olması nedeniyle, bazı Lay-Z-Spalardan biraz daha önemli görünüyor. Hızla 40 ° C'ye kadar ısınır ve 120'den fazla masaj yapan hava jeti ile maddeleri buharlı ve köpüklü tutar. Amazon, son zamanlarda uygun fiyatlı jakuzilerde büyük ölçüde satıldı, bu nedenle bu, wannabe jakuzileri için hoş bir haber.

Lay-Z-Spa St Moritz 5-7 kişilik spa küveti| Argos'ta 600 £
'St. Moritz AirJet jakuzili küvet ile en üst düzeyde rahatlamayı yaşayın'. Buna altı kişi daha girebilir miyiz? Hayır. Ama belki arkadaşlarınız daha küçüktür veya onlarla düzenli olarak daha yakınsınızdır. Her iki durumda da, şu anki en iyi şişme jakuzi fırsatı budur. Bu teklif uzun sürmeyecek. Anlaşmayı Görüntüle

Lay-Z-Spa Bali 2-4 Kişilik LED jakuzi| Argos'ta £ 400
Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, bu St Moritz 7 kişilik jakuziye çok benzer, ancak daha küçük ve içinde bazı LED'ler var. Bir kapak, 81 hava jeti ile birlikte gelir ve delinmeye dayanıklı ve dayanıklıdır. I-Beam yapısı, 'kaç defa şişirip indirseniz de şeklini koruyacağı anlamına gelir.

Lay-Z-Spa Cancun 2-4 Kişilik spa küveti| Argos'ta 320 £
… Ve muhtemelen yine tahmin edebileceğiniz gibi, bu Bali'deki 2-4 kişilik LED jakuziye çok benziyor, ancak LED'ler yok. İnşaatı da biraz daha ucuz görünüyor, ancak o zaman biraz daha ucuz. Bu tartışmasız şu anda devam eden en iyi jakuzi anlaşması. Hafta sonu tükenmiş görünüyordu, ancak Argos artık 'sınırlı hisse senedi' sunuyor.

Canadian Spa Company 5 Kişilik Swift Current Taşınabilir Jakuzi| Argos'ta £ 1250
Canadian Spa Co.'nun Argos'ta kalan sıcak küvetlerinin en uygun fiyatlı olanı, şişirilebilir değil, ancak köpükle doldurulduğu ve kalıcı kurulum gerektirmek yerine standart bir prize takılabildiği için 'taşınabilir'. 1000 litrelik sulu kucağında sözde 5 yetişkini tutar. Hidro masaj ihtiyaçlarınız için 88 hava jeti vardır.

• Argos'ta 320 GBP'den başlayan diğer Lay-Z-Spa spa küvetleri satın alın

Fike 4 Kişilik Yer Havuzu| Wayfair'de £ 119
Bu bir jakuziden çok yer üstü bir yüzme havuzudur. Wayfair bazı nedenlerden dolayı onları 'kaplıcalar' olarak bir araya getirir. Bir jakuzi arıyorsanız bu biraz can sıkıcı olabilir, ancak 1.000 sterlin altındaki tüm küvetler tükendiğinde iyi bir haber olabilir, ancak yine de bahçenizde sulu eğlence için can atıyorsunuz. Anlaşmayı Görüntüle

Birleşik Krallık'tan ABD'ye ve diğer yerlere, SİZİN yakınlarındaki en iyi jakuzi fırsatları

Günün en iyi Jakuzi fırsatları 11 Amazon müşteri yorumu Low Stock CleverSpa 4 kişilik Jakuzi B & Q 297 £ Fırsatı Görüntüle Lay-Z-Spa 54123-BNNX16AB02 ... Amazon £ 538 Teklifi Görüntüle Lay-Z-Spa Lay-Z Spa Paris çok .co.uk £ 599,99 Teklifi Görüntüle Bestway Lay-Z-Spa Paris Sıcak ... Littlewoods 889,99 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Lay-Z-Spa St Moritz 5-7 kişilik spa küveti| Argos'ta 600 £
'St. Moritz AirJet jakuzili küvet ile en üst düzeyde rahatlamayı yaşayın'. Buna altı kişi daha girebilir miyiz? Hayır. Ama belki arkadaşlarınız daha küçüktür veya onlarla düzenli olarak daha yakınsınızdır. Her iki durumda da, şu anki en iyi şişme jakuzi fırsatı budur. Bu teklif uzun sürmeyecek. Anlaşmayı Görüntüle