Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz dizüstü bilgisayar anlaşması: Asus ROG Strix G 15,6 inç oyun dizüstü bilgisayarında 300 ABD doları tasarruf edin

Ucuz dizüstü bilgisayar anlaşması: Asus ROG Strix G 15,6 inç oyun dizüstü bilgisayarında 300 ABD doları tasarruf edin

Çıkış yapmakMicrosoft'un Asus oyun dizüstü bilgisayarı satışı ve bir Asus ROG Strix G 15.6 inç oyun dizüstü bilgisayarında 300 $ tasarruf edin- 899 dolara indirimde!


Bütün gün evde sıkışıp kalmak oldukça sıkıcı olabilir, bu nedenle oyun oynamanın şu anda çekiş kazanması şaşırtıcı değil. Animal Crossing, Destiny, Diablo gibi oyunların ve çevrimiçi MMO'nun popülaritesinin artmasıyla, en azından işler normale dönene kadar dijital dünyalara kaçabiliriz. Soru şu ki, bunu halledecek donanıma sahip misiniz?

Sınırlı bir zamandan itibaren, kendinize harika bir Asus dizüstü oyun bilgisayarını Microsoft.com'dan sadece 899 $ 'a alabilirsiniz - normal fiyatlandırmada 300 $' lık büyük bir indirim. Tamamen oyun oynamak için tasarlanan Asus ROG Strix G dizüstü oyun bilgisayarı, en sevdiğiniz PC oyunlarına güç katmak için üst düzey donanımla donatılmıştır. 9. Nesil Intel i7, NVIDIA GTX 1650 mobil GPU, 16 GB RAM ve 512 GB SSD ile üretilen Asus ROG Strix G dizüstü oyun bilgisayarı, performanstan ödün vermiyor.

Bir oyun dizüstü bilgisayarının ısınmayla ilgili bir sorunu olabileceğini düşünüyor olabilirsiniz, ancak neyse ki Asus bu sorunu çözmek için çok çalıştı. Tozu dışarı atan kendi kendini temizleyen bir termal modüle sahip Asus ROG Strix G, hava akışını artırmak ve ısı oluşumunu azaltmak için çift 83 bıçaklı soğutma fanı ile donatılmıştır.

Şimdi oyun dünyasına atlamak için harika bir zaman ve bu dizüstü bilgisayar ile en sevdiğiniz oyunlarda maceraya atılırken sorun yaşamayacaksınız. 300 $ indirimli olan bu dizüstü bilgisayar, bundan alacağınız performansın fiyatına değer.


Asus oyun dizüstü bilgisayarından başka bir şey mi arıyorsunuz? Şu anda devam eden tüm anlaşma tekliflerini kontrol etmek için Microsoft.com'a gidin.

Bu harika Asus oyun dizüstü bilgisayarlarından birini kapmak konusunda kararsızsanız, çok fazla beklemeyin! Bu sınırlı süreli bir tekliftir ve yalnızca stoklar tükenene kadar geçerli olacaktır.


Asus ROG Strix G Oyun Dizüstü Bilgisayarı - Intel i7 / GTX1650 / 16GB DDR4 / 512GB SSD| Oldu: 1.199 $ | Şimdi: 899 $ | Microsoft.com'da 300 ABD doları tasarruf edin
Üst düzey özelliklerle birleştirilmiş modern tasarım, ciddi bir oyun seçeneği arayan herkes için müthiş bir dizüstü oyun bilgisayarı sunar. 9. Nesil Intel i7, NVIDIA GTX1650 mobil GPU, 16 GB DDR4 ram ve 512 GB SSD ile en sevdiğiniz oyunları en az sorunla tamamlayacaksınız.Anlaşmayı Görüntüle


Asus ROG Strix G GL531GT-UB74 Oyun Dizüstü Bilgisayarı Özellikleri

  • Yeni Paradigma Form Tasarımı -Strix G, optimum performans için son teknoloji soğutma sunan bir 3D akış bölgesi ile form ve işlev görür
  • Gelişmiş Bir Oyun Deneyimi -oyun ve üretkenlik arasında hızla geçiş yapın, bir NVIDIA GTX1650 mobil GPU'yu sallayın, oyunlar ve uygulamalar arasında kolaylıkla güç sağlayacaksınız
  • Farkı gör -120 hz yüksek yenileme hızına sahip 15,6 'tam LCD ekran, sizi daha da içine çeken yüksek kaliteli görseller sunar (1980x1080 ekran çözünürlüğü)
  • Aura Sync -ışıkları kısın ve Aura Sync'in ön plana çıkmasına, stilinize uyacak şekilde renkleri değiştirmesine ve aksiyona uyacak şekilde uyumlu renk efektleri deneyimlemesine izin verin
  • Hassas Vuruş -Hızlı tanımlama ve tuş basışlarına daha hızlı yanıt için aralıklı işlev tuşları, özel kısayol tuşları ve vurgulanmış WASD tuşları

Oyun dizüstü bilgisayarları gelişmeye ve daha iyi hale gelmeye devam ederken, Asus ROG Strix G, bir mobil pakette paketlenmiş birinci sınıf bir oyun deneyimi sunuyor. 9. Nesil Intel i7, NVIDIA GTX1650 mobil GPU, 16 GB DDR4 ram ve ultra hızlı 512 GB SSD ile en sevdiğiniz oyunların bazılarını yüksekten ultra ayarlarda oynarken sorun yaşamayacaksınız. Bu Asus oyun dizüstü bilgisayarı anlaşması, cephaneliğinize bir tane eklemek konusunda ciddiyseniz, kaçırmamanız gereken bir şey!

Çıkış yapmakMicrosoft'un Asus oyun dizüstü bilgisayarı satışı ve bir Asus ROG Strix G 15.6 inç oyun dizüstü bilgisayarında 300 $ tasarruf edin- 899 dolara indirimde!