Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz dizüstü bilgisayar fırsatları: Lenovo'nun ThinkPad L390 Yoga 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarında 900 doların üzerinde indirim

Ucuz dizüstü bilgisayar fırsatları: Lenovo'nun ThinkPad L390 Yoga 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarında 900 doların üzerinde indirim

Lenovo şu anda Think Pad L390 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarı alabileceğiniz Think Sale'i çalıştırıyorsadece 660 dolara satışta– standart perakende satış fiyatından 900 dolardan fazla indirim.


Lenovo Think Sale, sınırlı bir süre için belirli dizüstü bilgisayarlarda %70'e varan indirimlerle en popüler modellerinden bazılarında büyük indirimler sunuyor. Muhtemelen satış sırasında gördüğümüz en iyi anlaşma, Lenovo'nun L390 2'si 1 arada, 900 doların üzerinde tasarrufla şimdiye kadarki en büyük fiyat indirimlerinden birini alıyor!

Lenovo ThinkPad L390 Yoga 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar

Şimdi Başlıyor: $660 | Başlangıç: 1.600$ | Tasarruf: 940$ (%58)
Şimdi şimdiye kadarki en düşük fiyatla, sadece 660 dolardan başlayan fiyatlarla Lenovo ThinkPad L390 Yoga 2'si 1 Arada alın! 8. Nesil Intel i3, 4GB DDR4 RAM ve 256GB SSD ile güçlendirilen bu fiyata bu fiyata harika bir makine alıyorsunuz. Bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın, siz farkına varmadan gitmiş olacak.Fırsatı Görüntüle

Lenovo, aşağıdakilerden bazılarını sunar:en iyi dizüstü bilgisayarlaröğrenciler, iş kullanımı ve kişisel kullanım için. ThinkPad serisi, inanılmaz fiyatlarla üstün özellikler ve performans sunarak değer ve işlevsellik açısından paketin lideridir.


ThinkPad L390 Yoga 2'si 1 Arada, tabletin çok yönlülüğünü bir dizüstü bilgisayarda birleştirirken, hemen hemen her görev için kaputun altında bol miktarda güç sağlayarak, piyasadaki en çok yönlü dizüstü bilgisayarlardan birini sunar.

Intel'in 8. Nesil i3 CPU'su ile güçlendirilmiş ve 4 GB DDR4 RAM ve 256 GB SSD ile birleştiğinde, kutudan çıktığı gibi bol miktarda güç ve depolama elde edersiniz. Temel tarama ve akışa, düzenlemeye ve daha fazlasına kadar her şeyi kolaylıkla halledin. Yine de, depolama, bazıları için alt tarafta biraz olabilir.


Bu nedenle, çalışmalarınız için bu dizüstü bilgisayarı ikincil bir harici sabit sürücüye bakmanızı öneririz. 256GB SSD hızlı ve duyarlı olsa da, yoğun programları olanlar için bu biraz düşük olabilir. Neyse ki, Best Buy'da şu anda satın alabileceğiniz bir sürü harici sabit disk var.

Hangi harici sabit sürücüyü almanız gerektiğinden emin değil misiniz? için rehberimize gidin.en iyi harici sabit disklersenin için doğru olanı bulmak için.


En İyi Lenovo ThinkPad L390 Yoga 2'si 1 Arada Fırsatları Bugün Lenovo ThinkPad L390 Dizüstü Bilgisayar Amazon $1,299.99 Fırsatı Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G'de 750$'a varan indirim
  • B&H Photo'da Samsung RU8000 65' 4K Smart TV'de 600 $ indirim
  • Casper Last Call yatak satışı sırasında 940$'a kadar tasarruf edin

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: