Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Lenovo 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar fırsatları: ThinkPad X390 Yoga dizüstü bilgisayarda 1.500 doların üzerinde indirim

Ucuz Lenovo 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar fırsatları: ThinkPad X390 Yoga dizüstü bilgisayarda 1.500 doların üzerinde indirim

Lenovo'nun Yıllık Satışı, sınırlı bir süre için ThinkPad X390 Yoga 2'si 1 arada %61'lik devasa bir indirimle şu anda 2'si 1 arada dizüstü bilgisayardaki en iyi fırsatlardan birini sunuyor.Şimdi sadece 945,99 dolardan başlıyor, X390 2'si 1 arada, standart 2.000 $ + fiyat etiketinden 1.500 $' lık büyük bir fiyat düşüşü ve ayrıca 40 $' lık ekstra bir e-kupon alıyor.


Kolayca birien iyi dizüstü bilgisayarBu ayki fırsatlar, Lenovo'nun kapıları zorlayan anlaşması, inanılmaz bir fiyata birinci sınıf bir işletme sınıfı dizüstü bilgisayar sunuyor. Yeni bir dizüstü bilgisayar için piyasada olanlar - ister okul, ister iş veya ev kullanımı için olsun - bitmeden bu dizüstü bilgisayarı kontrol etmelidir.

Lenovo ThinkPad X390 Yoga 2-n-1 Dizüstü Bilgisayar

Şimdi: 945,99 $ | Şuydu: 2.567$ | Tasarruf: 1,621,01$ (%63)
Lenovo'nun en iyi 2'si 1 arada ürünlerinden birinde mutlaka görülmesi gereken bir fırsat olan bu Yıllık Satış fırsatçılığı, inanılmaz bir dizüstü bilgisayardan 1.500 dolardan fazla para alıyor. 8 GB DDR4 RAM ve 256 GB SSD ile eşleştirilmiş 8. Nesil Intel i5 VPRO CPU ile yüklenen X390, atabileceğiniz hemen hemen her şey için bol miktarda güç sağlar.Fırsatı Görüntüle

Kolayca birien iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlarBu hafta sonu satışta olan bu fırsat, kendilerine yeni bir mobil makine kapma konusunda ciddi olan herkes için mutlaka görülmesi gereken bir fırsat.


Hareket halindeki iş adamları için tasarlanan X390 2'si 1 Arada, Excel ve benzeri gibi yoğun kaynak gerektiren uygulamalar için mükemmel bir yardımcı dizüstü bilgisayardır. Bununla birlikte, kaputun altındaki özellikler ve inanılmaz fiyat, bu dizüstü bilgisayarı bir öğrenci dizüstü bilgisayarının yanı sıra kişisel kullanım için de uygun kılıyor.

X390 geçmişte bazı önemli indirimler görmüş olsa da, bu şimdiye kadar gördüğümüz en büyük indirim. Lenovo'nun sitelerinde %60'a varan inanılmaz indirimler var ve bu, aralarında en popüler olanı. Bu kadar büyük herhangi bir indirimde olduğu gibi, bu miktar sınırlıdır ve hafta sonundan önce tükenebilir.

Yeni bir dizüstü bilgisayar alma konusunda ciddiyseniz ve 2'si 1 arada bir bilgisayar arıyorsanız, Lenovo'nun en popüler modellerinden birinde inanılmaz bir fırsat elde etme şansınız bu. Buradaki değer, fiyat ve performans açısından eşsizdir ve bu kötü çocuk ihtiyacınız olan hemen hemen her şey için uygun olduğundan (oyun hariç) mutlaka satın almanız gerekir.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: