Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Lenovo dizüstü bilgisayar fırsatı, sınırlı bir süre için X390 Yoga 2'si 1 Arada %64 indirim alıyor

Ucuz Lenovo dizüstü bilgisayar fırsatı, sınırlı bir süre için X390 Yoga 2'si 1 Arada %64 indirim alıyor

Lenovo'nunNisan Yağmurları tasarruf etkinliğişu anda devam ediyor ve en popüler dizüstü bilgisayarlarında %65'e varan indirimler sunuyor. Oyun dizüstü bilgisayarlarının yanı sıra öğrenci dizüstü bilgisayarları ve 2'si 1 arada ürünlerle ilgili fırsatları da içeren bu indirim, ucuza yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak için mükemmel bir fırsat.

ThinkPad X390 Yoga 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarla ilgili önceki ayın kapı kıran anlaşması, biraz daha düşük bir fiyata da olsa geri döndü.Şimdi 799,99 dolardan başlayan fiyatlarla, X390 %64 indirim alıyorüstte nın-nin200 dolarlık standart fiyat düşüşü.

Lenovo ThinkPad X390 Yoga 2-n-1 Dizüstü Bilgisayar

Şimdi: $799.99 | Oldu: $2,229.00 | Tasarruf: 1.429,01$ (%64)
Lenovo'nun en iyi 2'si 1 arada ürünlerinden birinde mutlaka görülmesi gereken bir fırsat olan bu kapı kıran dizüstü bilgisayar fırsatı, inanılmaz bir makineden 1.400 dolardan fazla para alıyor. 8 GB DDR4 RAM ve 256 GB SSD ile eşleştirilmiş 8. Nesil Intel i5 VPRO CPU ile yüklenen X390, atabileceğiniz hemen hemen her şey için bol miktarda güç sağlar.Fırsatı Görüntüle


Kolayca birien iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlarbu ay indirimde ve harika bir 2'si 1 arada seçeneken iyi öğrenci dizüstü bilgisayarı, Lenovo'nun anlaşması, yeni bir donanım satın alan herkes için mutlaka görülmesi gereken bir fırsat.

İş kullanıcıları düşünülerek tasarlanan X390 2'si 1 arada, Excel veya Photoshop gibi biraz daha fazla kaynak gerektiren işler için mükemmel bir yardımcı dizüstü bilgisayardır. Bununla birlikte, kaputun altındaki özellikler ve inanılmaz fiyat bu dizüstü bilgisayarı hem kişisel hem de akademik kullanım için uygun hale getiriyor.


X390 geçmişte bazı önemli indirimler görmüş olsa da, bu şimdiye kadar elde ettiği en büyük indirim. Lenovo'nun sitelerinde %60'a varan çok iyi kapı kıran fırsatlar var, ancak bu açık ara en popüler olanı ve paranın karşılığını en yüksek değeri sunuyor.

Lenovo'nun dizüstü bilgisayar anlaşması, mevcut en popüler 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biri için inanılmaz bir fırsat sunuyor. Buradaki değer, fiyat ve performans açısından benzersizdir ve rakipsiz bir fiyat noktasında çok yönlü bir makine canavarı sağlar. Bunun üzerinde uzun süre oturmayın, ay sonunda gitmiş olacak!Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.