Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Satıştaki ucuz Lenovo dizüstü bilgisayar: X390 Yoga 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarda 1.500 doların üzerinde indirim

Satıştaki ucuz Lenovo dizüstü bilgisayar: X390 Yoga 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarda 1.500 doların üzerinde indirim

Lenovo, en popüler dizüstü bilgisayarlarında inanılmaz fırsatlar sunan Yarı Yıllık İndirimini Mart ayı boyunca yürütüyor. ThinkPad, IdeaPad ve Legion oyun dizüstü bilgisayarları dahil olmak üzere hayranların en sevdiği dizüstü bilgisayarların satışa sunulduğu Lenovo'nun Yarı Yıllık İndirimi, ucuza yeni bir dizüstü bilgisayar almak için mükemmel bir fırsat.


Şimdiye kadarki en iyi fırsatlardan biri, tasarruf etkinliği sırasında %62'lik büyük bir indirim elde eden ThinkPad X390 Yoga 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarda.Şimdi sadece 985,99 dolardan başlayan fiyatlarla, X390, kişisel, iş ve hatta okul kullanımı için 1000 doların altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan biri haline gelir.

Lenovo ThinkPad X390 Yoga 2-n-1 Dizüstü Bilgisayar

Şimdi: $985.99 | Şuydu: 2.567$ | Tasarruf: 1.581.01$ (%61)
Lenovo'nun en iyi 2'si 1 arada ürünlerinden birinde mutlaka görülmesi gereken bir fırsat olan bu Yıllık Satış fırsatçılığı, inanılmaz bir dizüstü bilgisayardan 1.500 dolardan fazla para alıyor. 8 GB DDR4 RAM ve 256 GB SSD ile eşleştirilmiş 8. Nesil Intel i5 VPRO CPU ile yüklenen X390, atabileceğiniz hemen hemen her şey için bol miktarda güç sağlar.Fırsatı Görüntüle

Kolayca birien iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlarBu ay satışa sunulan Lenovo'nun teklifi, yeni bir donanım satın alan herkes için mutlaka görülmesi gereken bir fırsat.


İş kullanıcıları düşünülerek tasarlanan X390 2'si 1 arada, Excel veya Photoshop gibi biraz daha fazla kaynak gerektiren işler için mükemmel bir yardımcı dizüstü bilgisayardır. Bununla birlikte, kaputun altındaki özellikler ve inanılmaz fiyat bu dizüstü bilgisayarı hem kişisel hem de akademik kullanım için uygun hale getiriyor.

X390 geçmişte bazı önemli indirimler görmüş olsa da, bu şimdiye kadar elde ettiği en büyük indirim. Lenovo'nun sitelerinde %60'a varan çok iyi kapı kıran fırsatlar var, ancak bu açık ara en popüler olanı ve paranın karşılığını en yüksek değeri sunuyor.


Lenovo'nun dizüstü bilgisayar anlaşması, mevcut en popüler 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biri için inanılmaz bir fırsat sunuyor. Buradaki değer, fiyat ve performans açısından benzersizdir ve rakipsiz bir fiyat noktasında çok yönlü bir makine canavarı sağlar. Bunun üzerinde uzun süre oturmayın, ay sonunda gitmiş olacak!


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Razer Kraken Tournament Edition oyun kulaklığında %30 indirim
  • Evde Kal tasarruf etkinliğinde 100 $'a varan indirimli Secret Lab oyun koltukları

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: