Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy'daki ucuz LG monitör anlaşması, 32' UltraGear oyun monitöründe %10 tasarruf sağlıyor

Best Buy'daki ucuz LG monitör anlaşması, 32' UltraGear oyun monitöründe %10 tasarruf sağlıyor

Best Buy, LG UltraGear QHD FreeSync monitörde 50 $ indirim sağlayan, mutlaka görülmesi gereken ucuz bir oyun monitörü anlaşması yapıyor. 349,99 dolara satışta, UHD ekrana geçmek isteyen oyuncular bugün satışta oldukça sağlam bir oyun monitörü bulabilirler.


AMD FreeSync özelliğine sahip LG'nin 32 inç UltraGear oyun monitörü, neredeyse çerçevesiz bir ekran için yüksek yenileme hızları, HDR10 desteği ve ultra ince çerçeve sunar.

LG 32GN650-B 32' QHD UltraGear Oyun Monitörü, FreeSync ile

Şimdi: $349.99 | Şuydu: 399,99 $ | Tasarruf: 50$ (%13)
1440p oyun monitörü için LG'nin QHD UltraGear oyun monitörü, kapmaya değer bir ekran. AMD'nin FreeSync uyarlanabilir V-Sync'i ile birleşen ultra yüksek 144Hz yenileme hızı, mümkün olan en akıcı oyun deneyimlerinden birini sunuyor.
Fırsatı Görüntüle

  • Tüm oyun monitörü fırsatlarını Best Buy'da satın alın

Pingtwitter, LG'nin UltraGear oyun monitörünüen iyi oyun monitörüharika bir premium özellikler ve uygun fiyat dengesi sunarak hemen şimdi alabilirsiniz.


UltraGear oyun monitörü bir QHD monitör (1440p) olsa da, eksik 4K desteğini telafi etmek için ultra hızlı yenileme hızına ve inanılmaz renk aralığına sahiptir. IPS ekran ayrıca, hızlı oyun sırasında daha zengin siyahlar ve daha canlı renkler için HDR10 desteğine sahiptir.

Bununla birlikte, LG'nin UltraGear oyun monitörlerinde muhtemelen en çok satan nokta AMD FreeSync olmalıdır. Duyarlılığı iyileştirmek ve ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak için tasarlanan bu uyarlanabilir V-Sync teknolojisi, oynanışı iyileştirmede harikalar yaratıyor ve birçok yeni oyunda performanstan ödün vermeden daha fazla ayrıntıya izin veriyor.


Best Buy'ın teklifi, yüksek performanslı oyun için tasarlanmış bir oyun monitöründe çok şey sunuyor. 4K masada değilse, 1440p bir sonraki en iyi şeydir ve eklenen FreeSync ve 1ms yanıt süreleri bunu telafi eder.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü indirimleri ve fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.