Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Amazon Prime Day satışlarında ucuz Nintendo Switch paketi fırsatları düştü

Amazon Prime Day satışlarında ucuz Nintendo Switch paketi fırsatları düştü

Pingtwitter,en iyi Nintendo Switch fırsatlarıyılın her haftası yaptığımız gibi. Bu nedenle, şu anda Amazon'un önceden stoklarında bazı Nintendo Switch paketi teklifleri olduğunu görmekten mutluyduk.Amazon Prime Günü.

Bu Nintendo Switch paketi fırsatları, daha önce dünya çapında satılan tam yağlı Nintendo Switch'i seçeceğiniz bir oyunla birlikte sunuyor. Oyunlar, yepyeni ve çok beğenilen Super Mario 3D All-Stars koleksiyonunu da içeriyor.

Bu paketlerin bir Nintendo Switch koleksiyonunu başlatmanın yanı sıra Amazon Prime gününden ve stokların çok daha fazla talep gördüğü kış satışları acele etmeden önce talep edilen bir konsolu almanın harika bir yolu olduğunu düşünüyoruz.

Bu yüzden bu paket tekliflerinin çok çekici olduğunu düşünüyoruz - Noel hediyesini iyi bir fiyat için erkenden kilitleyebilir ve kış ticareti çılgınlığı geldiğinde bir sistemi avlamanın stresinden kaçınabilirsiniz.


Teklifteki paket anlaşmalarının tüm ayrıntıları aşağıda görüntülenebilir:


Nintendo Switch (Neon Red / Neon Blue) + Rayman Legends Definitive Edition| 287,99
Neon Kırmızısı ve Mavi renkte tam yağlı bir Nintendo Switch ve yan kaydırmalı çılgın platformer Rayman Legends Definitive Edition.


Nintendo Anahtarı (Neon Kırmızı / Neon Mavi) + Süper Mario 3D All-Stars| £ 318,99
Tamamen yeni Super Mario 3D All-Stars koleksiyonu, bu paket anlaşmasında tam yağlı bir Nintendo Switch ile ortaklık yapıyor. 3D Mario platform oyunlarını seviyorsanız, bu sizin için bir pakettir.

Nintendo Switch (Neon Kırmızı / Neon Mavi) + Just Dance 2020| 297,99
Dans etmeyi sevenler için bu Just Dance paketi harika bir seçimdir. Hem eğlenmenize hem de biraz egzersiz yapmanıza olanak tanıdığından, şu anda çok evden çalışanlar için ideal.


Nintendo Anahtarı (Neon Kırmızı / Neon Mavi) + Tekel| 287,99
Klasik tahta oyunu, gerçekten güçlü bir fiyat noktası için bir Nintendo Switch konsolu ile birlikte burada sunulmaktadır. Bilgisayara veya arkadaşlarınıza ve ailenize karşı oynamak için harika.

Nintendo Switch (Neon Kırmızı / Neon Mavi) + Spor Partisi| 287,99
Hareket kontrollü spor mini oyunları fikri güneşte eğlenme fikrinizse, bu Sports Party Nintendo Switch paketi çekici olacaktır. Plaj tenisi, jet ski ve daha fazlası sunulmaktadır.
Anlaşmayı Görüntüle

Nintendo Switch Neon (Kırmızı / Mavi) + LEGO DC Süper Kötüler| 294,99
Son olarak, LEGO hayranlarının seveceği gerçekten güzel bir paketimiz var. Switch'i, tüm favori DC süper kötü adamlarınız olarak oynamanıza ve bol miktarda sanal plastik tuğla kargaşasına neden olan LEGO DC Super-Villains ile birlikte alırsınız.

En iyi oyun donanımını ucuza puanlama fikri gibi, ancak aslında farklı bir üreticiden bir konsol ister misiniz? O zaman Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olunen iyi Xbox One X fırsatları,en iyi PS4 ve PS4 Pro fırsatlarıveen iyi Xbox Series S fırsatlarıkılavuzlar.

Ayrıca en son bilgileri de aldıkPS5 ön siparişleriveXbox Series X ön siparişleriAyrıca, yeni nesil bir konsol arıyorsanız, nereye bakmanız gerektiğini bilirsiniz.

Günün en iyi Nintendo Switch fırsatları İndirimli Fiyat Nintendo Switch Console [Gri] Amazon Prime $ 469,95 $ 399 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Console Satın Al439 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma Per, 17 Aralık İndirimli Fiyat Nintendo Switch Console (Neon) Kogan.com469 ABD doları 445 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Nintendo Switch Konsolu (Gri) Dick Smith469 ABD doları 445 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları Nintendo Switch Lite Coral ...249,99 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Nintendo Switch Lite Konsolu ... Amazon Prime 329,95 $ 298 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch Lite Konsolu ... Kogan.com329,95 ABD doları 298 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Nintendo Switch Lite Konsolu ... Dick Smith329,95 ABD doları 298 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz