Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'daki ucuz Razer oyun kulaklığı anlaşması Kraken Ultimate Edition'dan 40 $ alıyor

Amazon'daki ucuz Razer oyun kulaklığı anlaşması Kraken Ultimate Edition'dan 40 $ alıyor

Amazon, Kraken Ultimate Edition'da %30'un üzerinde indirim sağlayan bir anlaşma da dahil olmak üzere şu anda Razer oyun kulaklıklarında mükemmel bir anlaşma yapıyor. 89,99$'a satışta olan Razer'ın en popüler oyun kulaklığından birini şimdiye kadarki en iyi fiyata alın.


THX 7.1 Surround Ses ve geri çekilebilir gürültü önleyici mikrofona sahip Razer Kraken Ultimate Edition, PC oyunları için en iyi seçeneklerden biridir ve Xbox veya PS5 oyun kulaklığı kadar sağlam bir rakiptir.

Razer Kraken Ultimate Edition Oyun Kulaklığı

Şimdi: $89,99 | Oldu: $129,99 | Tasarruf: 40$ (%31)
Razer Kraken Ultimate Edition, THX 7.1 Surround Ses desteği, gürültü önleyici dahili mikrofon, tüm gün süren oturumlar için rahat bir tasarım ve Amazon Alexa uyumluluğu içerir. Şu anda alabileceğiniz en iyi oyun kulaklıklarından biri ve fiyatı 40$ - ne bekliyorsunuz?

  • Amazon'da oyun kulaklıklarıyla ilgili tüm fırsatlara göz atın

Birini derecelendirdien iyi oyun kulaklıklarıRazer Kraken Ultimate Edition, birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunar.


Tam THX 7.1 Surround Ses desteği, sizi en sevdiğiniz oyunlara daha önce hiç olmadığı kadar kaptırır ve varlığından bile haberdar olmadığınız ayrıntıları ortaya çıkarır. Kristal netliğinde ses iletişimi sunan geri çekilebilir bir gürültü önleyici mikrofon ile birleştiğinde ve bu oyun kulaklığı fırsatının değeri yenilmez. Ayrıca Amazon Alexa ile tam uyumluluğa sahip olursunuz ve bu da onu ideal bir akıllı oyun kulaklığı yapar.

Ayrıca Xbox Series X için mükemmel bir seçenektir vePS5Sahipleri, mümkün olan en sürükleyici sesi sağlayarak yeni konsol teknolojisinden tam olarak yararlanıyor. Bir Xbox veya PS5 oyuncu kulaklığı yedeği olarak, testi uçan renklerle geçiyor ve oldukça uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor.


Bu Razer Kraken Uldimate Edition anlaşması bir süre Amazon'da kalacak gibi görünüyor, ancak bu önceden haber verilmeden değişebilir. Amazon'da mevcut fırsatı görmüyorsanız, aşağıdaki Kraken Ultimate Edition'da daha fazla fırsata göz atmayı unutmayın.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.