Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Razer oyun kulaklığı anlaşması Kraken Tournament Edition'da %35 indirim sağlıyor

Ucuz Razer oyun kulaklığı anlaşması Kraken Tournament Edition'da %35 indirim sağlıyor

Amazon, Kraken Tournament Edition'dan 35 $'a varan indirimle yılın en ucuz fiyatlarından birine düşürerek en iyi Razer oyun kulaklığı fırsatlarından birini sunuyor.


64,99 $ 'dan başlayan satışta, oyuncular Razer'in en popüler oyun kulaklıklarından birini ucuza alabilirler.

Razer Kraken Turnuva Sürümü (Yeşil)

Şimdi: $64.99 | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 35$ (%35)
Mevcut iki rengin en büyük indirimini alan yeşil Razer Kraken Tournament Edition, şimdiye kadarki en iyi fiyata sahip. Neon stilinden rahatsız değilseniz, en fazla parayı kazanmak için bu seçeneği kullanın.Fırsatı Görüntüle


Razer Kraken Turnuva Sürümü (Siyah)

Şimdi: $69,99 | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 30$ (%30)
Razer'ın Kraken Tournament Edition'ın klasik siyah versiyonu da yeşil muadilinden biraz daha az olsa da oldukça büyük bir indirim alıyor. Bununla birlikte, bu stili yeniden yılın en düşük fiyatına geri getirdiği için 30$'lık fiyat düşüşü dalga geçilecek bir şey değil.Anlaşmayı Görüntüle

  • Amazon'da oyun kulaklıklarıyla ilgili tüm fırsatlara göz atın

Birini derecelendirdien iyi oyun kulaklıklarıRazer Kraken Ultimate Edition, birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunar.


Tam THX 7.1 Surround Ses desteği, sizi en sevdiğiniz oyunlara daha önce hiç olmadığı kadar kaptırır ve varlığından bile haberdar olmadığınız ayrıntıları ortaya çıkarır. Kristal netliğinde ses iletişimi sunan geri çekilebilir bir gürültü önleyici mikrofonla birleştiğinde ve bu oyun kulaklığı fırsatının değeri yenilmez. Ayrıca Amazon Alexa ile tam uyumluluğa sahip olursunuz ve bu da onu ideal bir akıllı oyun kulaklığı yapar.

Ayrıca Xbox Series X için mükemmel bir seçenektir vePS5Sahipleri, mümkün olan en sürükleyici sesi sağlayarak yeni konsol teknolojisinden tam olarak yararlanıyor. Bir Xbox veya PS5 oyuncu kulaklığı yedeği olarak, testi uçan renklerle geçer ve oldukça uygun fiyatlı bir alternatif sunar.


Bu Razer Kraken Turnuva Sürümü anlaşması bir süre Amazon'da kalacak gibi görünüyor, ancak bu önceden haber verilmeden değişebilir. Amazon'da mevcut fırsatı görmüyorsanız, aşağıdaki Kraken Ultimate Edition'da daha fazla fırsata göz atmayı unutmayın.

Bugünün en iyi Razer Kraken Turnuva Sürümü fırsatları 20 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Razer Kraken Turnuvası... Amazon Prime £99,99 £57,99 Teklifi Görüntüle pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickRazer Kraken Turnuvası... Novatech Ltd £99,98 Teklifi Görüntüle Razer Kraken Tournament ED... 365games.co.uk £109,49 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.