Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Razer oyun kulaklığı fırsatları: Kraken Tournament Edition'da 30 $ tasarruf edin

Ucuz Razer oyun kulaklığı fırsatları: Kraken Tournament Edition'da 30 $ tasarruf edin

Amazon şu anda Razer Kraken Tournament Edition oyun kulaklığında %30 indirim sağlayan harika bir fırsat sunuyor. 69,99$'a satışta olan bu fiyat, Razer'ın bu ayki en iyi oyun kulaklıklarından birinde bulabileceğiniz en iyi fiyat.

THX 7.1 Surround Ses ve geri çekilebilir gürültü önleyici mikrofona sahip Razer Kraken Tournament Edition oyun kulaklığı, Xbox veya PS5 oyun kulaklığının yanı sıra PC oyunları için mükemmel bir seçimdir.

Razer Kraken Turnuva Sürümü Oyun Kulaklığı

Şimdi: $69,99 | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 30$ (%30)
Razer Kraken Tournament Edition, THX 7.1 Surround Ses desteği, gürültü önleyici dahili mikrofon ve tüm gün süren oturumlar için rahat bir tasarım sunar. Şu anda alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan biri ve 30$ indirim var, ne bekliyorsunuz?


  • Amazon'da tüm oyun kulaklığı fırsatlarını satın alın

Kategorimizde 5. olarak derecelendirildien iyi oyun kulaklıklarıRehber, Razer Kraken Tournament Edition, fiyatına göre öldürücü bir deneyim sunuyor.

Tam THX 7.1 Surround Ses desteği, sizi en sevdiğiniz oyunlara daha önce hiç olmadığı kadar kaptırır ve varlığından bile haberdar olmadığınız ayrıntıları ortaya çıkarır. Kristal netliğinde sesli iletişim sağlayan geri çekilebilir bir gürültü önleyici mikrofon ile birleştiğinde ve buradaki değer yenilmez.


Ayrıca, mümkün olan en sürükleyici sesi sağlayarak yeni konsol teknolojisinden tam olarak yararlanan Xbox ve PS5 sahipleri için mükemmel bir seçenektir. Bir Xbox veya PS5 oyuncu kulaklığı yedeği olarak, testi uçan renklerle geçiyor ve oldukça uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor.

Anlaşma Amazon'da yalnızca sınırlı bir süre için geçerli ve yarın sona erebilir. Razer'ın mevcut en iyi kulaklıklarından birini kapma konusunda kararsızsanız, bu anlaşma tam da ihtiyacınız olan şey olmalıdır.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Bravia 55' OLED 4K Smart TV'de 600 $ indirim
  • Razer Blade 15 Base Edition RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarında 500 $ indirim

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: