Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Samsung Galaxy Buds Best Buy'da indirimde: Yenilenmiş Galaxy Buds Pro kulaklıklarda %40 indirim

Ucuz Samsung Galaxy Buds Best Buy'da indirimde: Yenilenmiş Galaxy Buds Pro kulaklıklarda %40 indirim

Ucuz Samsung Galaxy Buds fırsatları için piyasada mı? Best Buy, Geek Squad sertifikalı yenilenmiş Samsung Galaxy Buds Pro gerçek kablosuz kulaklıklarda mutlaka görülmesi gereken bir indirim sunuyor.

119.99 dolara satışta, Best Buy yenilenmiş Samsung çiftinde 80 $ (%40!) indirim alıyoren iyi kablosuz kulaklıklar.

'Yenilenmiş' etiketinden emin olmayanlar için, Geek Squad'ın, ürünün 'yeni' versiyonuna en yakın şeyi elde ettiğinizden emin olmak için tüm sertifikalı ürünlerin çalışmasını ve en iyi şekilde görünmesini sağladığını unutmayın - eksi daha yüksek fiyat etiket.


Samsung Galaxy Buds Pro Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık

Şimdi: $119,99 | Oldu: $199,99 | Tasarruf: 80$ (%40)
Best Buy'da %40 indirimle satışa sunulan bir çift yeni gibi Geek Squad sertifikalı yenilenmiş Samsung Galaxy Buds Pro gerçek kablosuz kulaklık alın. Bu fiyata rakipsiz, ucuza yeni bir kulaklık seti satın alma konusunda ciddiyseniz bu fırsatı kaçırmayın!

Genellikle mevcut en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan bazıları olarak kabul edilen Samsung'un Galaxy Buds Pro kulakiçi kulaklıkları, inanılmaz ses kalitesiyle birlikte etkileyici bir akıllı gürültü önleme özelliğine sahiptir.


Her kulaklık, kristal netliğinde, canlı ses çalma sağlamak için 6,5 mm tweeter ile birlikte 11 mm'lik bir woofer'a sahiptir. IPX7 suya dayanıklı yapı ile bir araya gelen Galaxy Buds Pro, sağlam bir çift gerçek kablosuz kulaklık sunar.

Geek Squad sertifikalı yenilenmiş ürünlerle, tamamen test edilmiş ve düzgün çalışan bir ürün de alırsınız. Alacağınız tomurcuklar neredeyse yepyeni olacak ve sanki öyleymiş gibi çalışacak, onları sadece markasız bir kutuda alacaksınız. Fiyatına göre bu Samsung Galaxy Buds Pro fırsatı rakipsizdir ve kaçırılmaması gerekir.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


İki aydan kısa bir süre kala,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl belli oldu. Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.