Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart'ta ucuz Samsung dizüstü bilgisayar fırsatları: Chromebook 4'ü 200 dolara indirimde alın

Walmart'ta ucuz Samsung dizüstü bilgisayar fırsatları: Chromebook 4'ü 200 dolara indirimde alın

Walmart'ın Chromebook 4'teki Samsung dizüstü bilgisayar anlaşması, bugün Chromebook'larda en iyi fırsatlardan birini sunarak hala güçlü bir şekilde devam ediyor.199,99 dolara satışta, bu anlaşma sizi muhtemelenen iyi Chromebook'larSamsung'dan inanılmaz bir fiyata.


Kişisel ve akademik kullanım için tasarlanan, okul yılına başlayan öğrenciler bu fırsata bir göz atsa iyi olur. Samsung'un Chromebook 4'ü, başlangıç ​​için inanılmaz derecede uygun bir fiyata çok yönlü bir dizüstü bilgisayar sunuyor ve ek 30 dolarlık indirim, bu fırsatı mutlaka görülmesi gereken bir fırsat haline getiriyor.

Samsung Chromebook 4 11,6' Dizüstü Bilgisayar

Şimdi: $199,99 | Oldu: $229.99 | Tasarruf: 30 $
Intel Celeron N4000 ile güçlendirilmiş ve 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla eşleştirilmiş Samsung Chromebook 4, Chromebook dünyasına harika bir giriş noktası sunuyor. Şimdi sadece 199,99 $ karşılığında satışta (sepette indirim uygulandı), bir tane almak için daha iyi bir zaman yok.Fırsatı Görüntüle

Kaputun altında bir Intel Celeron N4000 işlemci bulunan bu çok yönlü makine, akış, web'de gezinme, görüntülü sohbetler ve okul çalışmaları dahil olmak üzere temel kullanım için idealdir.


4 GB RAM ve 32 GB yerleşik bellekle bir araya gelen Chromebook 4, günlük kullanım için bol miktarda güç sunar. Kompakt ve hafif tasarımı, onu aynı zamanda mükemmel bir seyahat arkadaşı yapar.

Bununla birlikte, Chromebook fırsatları söz konusu olduğunda, bir tür harici depolama almak her zaman iyi bir fikirdir. Pingtwitter'ün rehberinde harika bilgiler edinebilirsiniz.en iyi harici sabit diskler.


Chromebook'ların daha fazla kaynak yoğun işlemler için tasarlanmadığını da belirtmek önemlidir. Chromebook'lar en çok web'de gezinme, akış, görüntülü sohbet ve benzeri gibi temel kullanım için uygundur.

Daha fazla kaynak yoğun görevler için kılavuzumuza göz atın.en iyi dizüstü bilgisayarlarveyaen iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.