Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Samsung akıllı saat fırsatı: Galaxy Smartwatch 3 LTE'de %37 indirim kazanın

Ucuz Samsung akıllı saat fırsatı: Galaxy Smartwatch 3 LTE'de %37 indirim kazanın

Samsung Galaxy Watch 3, akıllı saat işlevselliğine klasik bir tarz sunan birinci sınıf bir giyilebilir Android'dir ve şu anda Discover Spring etkinliğinin bir parçası olarak %37 indirimli. Yalnızca bugün için, bu Bluetooth/Wi-Fi saati yalnızca 249,99 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz - bu, normal fiyattan 150 ABD Doları tasarruf demektir.


Samsung Galaxy Watch 3'te %37 tasarruf edin22-28 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan Samsung Discover Sprint etkinliğinin bir parçası olarak bugün için. Titanyum versiyonunda hem 41mm hem de 45mm kasa boyutlarının yanı sıra indirimler de mevcuttur.

Samsung Galaxy İzle 3

Şimdi: $249.99 | Şuydu: 399,99 $ | Tasarruf: 150$ (%37)
Otomatik uyku takibi, bütünsel sağlık takibi ve bir sonraki seviye fitness takibi özelliklerine sahip Galaxy Watch 3, piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biridir.Fırsatı Görüntüle

Ağustos 2020'de piyasaya sürülen Samsung Galaxy Watch 3, 41 mm ve 45 mm kasa boyutlarının yanı sıra 4G LTE sürümüyle sunuluyor. Ayrıca birinci sınıf titanyum kasa ile de mevcuttur. Makul bir fiyata etkileyici performans sunarak onu smartwatchşu anda satışta.


Döner çerçeve, Apple Watch'taki dijital kurma koluna çok benzer şekilde çalışır ve menüde hızlı gezinme sunar. Antrenmanınıza odaklanmanızı sağlamak için otomatik aktivite algılama da dahil olmak üzere bir dizi aktivite izleme özelliği vardır. Üç günlük bir pil ve harika bir Süper AMOLED ekran var.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: