Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy'daki ucuz Samsung soundbar anlaşması, Dolby Atmos sisteminde 200 dolardan fazla indirim alıyor

Best Buy'daki ucuz Samsung soundbar anlaşması, Dolby Atmos sisteminde 200 dolardan fazla indirim alıyor

Best Buy, HW-Q70T 3.1ch Dolby Atmos DTS;X ses çubuğu sistemiyle ilgili bu mutlaka görülmesi gereken fırsat da dahil olmak üzere March Madness sayesinde Samsung ses çubuklarında mükemmel bir fırsat sunuyor.

479,99 dolara satışta, bu anlaşma Samsung'lardan birinde 200 dolardan fazla tasarruf sağlıyoren iyi ses çubuklarıdaha küçük ev sineması kurulumlarında oyun ve filmler için. Dolby Atmos desteğine sahip, mümkün olan en doğru 3D ses oynatma ile oyunları ve filmleri daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın.

Samsung HW-Q70T 3.1.2 Kanal Dolby Atmos Ses Çubuğu

Şimdi: 479,99 $ | Oldu: $699.99 | Tasarruf: 220$ (%30)
3.1,2 kanal surround ses ve Dolby Atmos desteğine sahip Samsung'un HW-Q70T sistemi, inanılmaz derecede sürükleyici bir dinleme deneyimi sunuyor. Filmler ve oyunlar, etkileyici derecede gerçekçi 3D ses oynatma ile daha önce hiç olmadığı gibi hayat buluyor.Fırsatı Görüntüle


Pek çok karşılaştırılabilir sistem yalnızca 2.1 kanal desteği sağlarken, Samsung'un HW-Q70T modeli, filmleri ve oyunları daha önce hiç olmadığı kadar hayata geçiren Dolby Atmos ve DTS;X desteğiyle bir adım öne çıkıyor.

Fiyat için, bu anlaşma Samsung'un en yeni ve en büyük ev sineması ses çubuklarından biri için mükemmel bir pazarlık. Bir Samsung ürününde %30'dan fazla tasarruf etmek zaten nadir görülen bir olaydır, bu nedenle bu şeyi 479 $'dan almak oldukça sağlam bir teklif - özellikle bu sistemin sağlayabileceği şeyler için.


Yeni bir soundbar arayışındaysanız ve doğru olanı bulmakta zorlanıyorsanız, bu fırsata kesinlikle bir göz atmalısınız. Samsung, ses sistemlerinde fiyatları nadiren bu kadar düşürdüğü için, normal fiyat etiketinde 220 dolarlık tam bir indirim ile tasarruf da buna değer.

Bir göz atmaya değerden daha fazlası, bu, ev ses sisteminde yükseltmeye ihtiyaç duyan ancak tam bir ev sineması ses kurulumu kurmak istemeyen herkes için sağlam bir satın alma.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: