Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Samsung soundbar fırsatları: HW-Q60T 5.1 kanallı 3D surround ses sisteminde 100 $ indirim

Ucuz Samsung soundbar fırsatları: HW-Q60T 5.1 kanallı 3D surround ses sisteminde 100 $ indirim

İyi bir ucuz soundbar anlaşması için alışveriş mi yapıyorsunuz? Walmart, Samsung'un HW-Q60T 5.1 kanallı 3D surround ses çubuğuyla ilgili bu mükemmel fırsatı size sundu –sınırlı bir süre için 399 dolara satışta.

Herhangi bir ev sinema sistemi kurulumu için harika bir ses çubuğu olan Samsung'un HW-Q60T'si, mümkün olan en sürükleyici deneyimi sağlamak için hem 3D Surround Ses hem de Akustik Işın teknolojisine sahiptir.

Samsung HW-Q60T 5.1 kanal 3D Surround Ses Sistemi

Şimdi: $399.99 | Şuydu: 499,99 $ | Tasarruf: 100$ (%25)
5.1 kanallı 3D surround ses ve Acoustic Beam teknolojisine sahip Samsung'un HW-Q60T sistemi, inanılmaz derecede sürükleyici bir dinleme deneyimi sunuyor. Filmler ve oyunlar, benzer modellerden daha fazla ayrıntı ve netlikle daha önce hiç olmadığı kadar hayat buluyor.Fırsatı Görüntüle


Samsung'un sunduğu bazıen iyi ses çubuklarımevcut ve HW-Q60T, kaputun altında oldukça inanılmaz bir teknoloji ile bu trendi sürdürüyor.

Başlamak için HW-Q60T, 5.1 kanallı 3D Surround Ses özelliğine sahiptir. Pek çok karşılaştırılabilir sistem 2.1 kanal sağlarken, Samsung, her zamankinden daha fazla ayrıntı ortaya çıkaran gelişmiş bir 3D ses oynatımı ile bunu bir adım öteye taşıyor. Acoustic Beam teknolojisi, sizi daha önce hiç olmadığı kadar içine çeken yönlü ses sunarak yalnızca deneyime katkıda bulunur.


Fiyat için, bu anlaşma Samsung'un en yeni ve en büyük ev sineması ses çubuklarından biri için mükemmel bir pazarlık. Bir Samsung ürününde %25 tasarruf etmek zaten ender görülen bir olaydır, bu nedenle bu şeyi 400 dolardan almak oldukça inanılmaz bir teklif - özellikle de bu sistemin sağlayabileceği şeyler için.

Yeni bir soundbar arayışındaysanız ve doğru olanı bulmakta zorlanıyorsanız, bu fırsata kesinlikle bir göz atmalısınız. Samsung, ses sistemlerinde fiyatları nadiren bu kadar düşürdüğü için, normal fiyat etiketinde 100 dolarlık tam bir indirimle tasarruf da buna değer. Bir göz atmaya değerden daha fazlası, bu, ev ses sisteminde yükseltmeye ihtiyaç duyan ancak tam bir ev sineması ses kurulumu kurmak istemeyen herkes için sağlam bir satın alma.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: