Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Secret Lab oyun koltuğu fırsatları: Evde Kal indirimi sırasında 100$'a kadar tasarruf edin

Ucuz Secret Lab oyun koltuğu fırsatları: Evde Kal indirimi sırasında 100$'a kadar tasarruf edin

Secret Lab, kullanımları süresince PRIME 2.0 ve NAPA oyun koltuklarında inanılmaz indirimler sunuyor.Evde Kal satışı. 2020 serisi NAPA modellerinde 100$ ve belirli PRIME 2.0 PU Deri ve SoftWeave modellerinde 25$ indirim.


Bazılarını sunanen iyi oyun koltuklarıMevcut, Secret Lab, birlikte gidebileceğiniz en iyi markalardan biridir. Üstün konfor ve sağlam tasarım sunan bu oyun koltukları, yoğun oyun seansları için tasarlanmıştır.

Gizli Laboratuvar Evde Kal İndirimi
Evde Kal indirimleri sırasında şu anda indirimde olan Secret Lab'in en popüler oyun koltuklarından birini alın. Seçili modellerde 100 $'a varan indirimler alan oyuncular, şu anda satışta olan bir PRIME 2.0 veya NAPA oyun koltuğuna sahip olabilirler.Fırsatı Görüntüle

Oyuncular, PRIME 2.0 Leather, SoftWeave ve NAPA modelleri dahil olmak üzere Secret Lab'in en popüler üç oyun koltuğu arasından seçim yapabilir.


Secret Lab'in PRIME 2.0 sandalyeleri, Evde Kal indirimi sırasında belirli modellerde 100 $ indirim alarak satışın en büyük indirimini alıyor. Bunlar en fazla konforu sunma eğilimindedir, ancak biraz ara verebilir, bu nedenle biraz klas ama işlevsel istiyorsanız PRIME 2.0 Deri modellerine göz atın.

NAPA ve SoftWeave modelleri de satış sırasında 25$ indirim alıyor. Daha nefes alabilen bir sandalye sunan bu koltuklar, sıcak koşan ve biraz hava akışına ihtiyaç duyan oyuncular için idealdir. Mükemmel destek ve rahatlık sağlarlar, ancak dayanıklılık açısından yırtılma ve yıpranmaya eğilimlidirler.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


  • Bravia 55' OLED 4K Smart TV'de 600 $ indirim
  • Razer Blade 15 Base Edition RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarında 500 $ indirim

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: