Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Satıştaki ucuz güvenlik kameraları: Panasonic'in HomeHawk kablosuz güvenlik kamerasında %33 indirim

Satıştaki ucuz güvenlik kameraları: Panasonic'in HomeHawk kablosuz güvenlik kamerasında %33 indirim

B&H Photo, Panasonic'in %33 indirim sağlayan HomeHawk kablosuz güvenlik kamerası sisteminde mükemmel bir fırsat sunuyor.şimdi sadece 179,99 dolara satıştasınırlı bir süre için.


Toplamda 16 kameraya kadar izin veren kurulumu kolay kablosuz kamera sistemi, buen iyi güvenlik kamerasıBu fiyat aralığındaki sistemler.

Panasonic HomeHawk Dış Mekan Kablosuz Güvenlik Kamera Sistemi

Şimdi: 179,99 $ | Oldu: $269.95 | Tasarruf: 89,96 $ (%33)
IP65 dereceli 720p ön kapı kamerası ve ek kameraya sahip Panasonic'in HomeHawk kablosuz güvenlik kamerası sistemi, evinizi korumak için mükemmel bir seçimdir. Mülkünüzü ucuza korumak için 16 adede kadar ek kamera ekleyin.Fırsatı Görüntüle

Panasonic'in HomeHawk sistemi, ev güvenlik sistemlerine mükemmel bir giriş noktası sunar. Genellikle 300 doların biraz altında olsa da, sistem ek kamera ile ön kapınızı ve tercihinizin dışındaki bir alanı kapatmak için temel bir kurulum sağlar.


Sistem IP65 derecelidir, yani elementleri kolaylıkla idare eder. Ilıman iklimler ve daha sert bölgeler için iyi olan HomeHawk, uzun süreli dayanıklılık için sağlam gövdeye sahiptir. Sistem ayrıca gece görüş kaydı için IR LED'lere sahiptir.

  • En iyi akıllı kilitler

Artık Panasonic'in HomeHawk'ı179,99 dolara satışta, bu paketin değeri maliyetinden daha fazla. 16 adede kadar ek güvenlik kamerasına bağlanabilme özelliğiyle, mülkünüzü korumak için uygun gördüğünüz şekilde bu sistemi geliştirebilirsiniz. Sistem ayrıca 300 fitin üzerinde kapsama alanına sahip bir erişim noktası ile birlikte gelir.


Bir apartman dairesi veya apartman dairesi gibi kapsayacağınız daha küçük bir mülkünüz varsa, bu şu anda kapmak için mükemmel bir sistemdir. Mülkünüz biraz daha büyükse, bunu bugün indirimde alın, ancak yerinizi kapladığından emin olmak için satışta ekstra kameralar da aldığınızdan emin olun.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: