Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Sony 4K TV fırsatı: Walmart'ta Bravia 55 inç OLED 4K Smart TV'de 600 $ indirim

Ucuz Sony 4K TV fırsatı: Walmart'ta Bravia 55 inç OLED 4K Smart TV'de 600 $ indirim

Sony'nin Bravia Serisi, Walmart'ta 55 inçlik OLED TV modelinde sınırlı bir süre için 600 $ indirim sağlayan tatlı bir anlaşma da dahil olmak üzere her yerde indirimler alıyor.

1,699,99 dolara satışta, Walmart, Sony'ninen iyi OLED TV'lerşimdiye kadarki en iyi fiyatıyla. Satışta sağlam bir 4K TV için piyasadaysanız, kaçırması zor olan %25'lik bir indirim.

Sony Bravia OLED 4K Akıllı TV (55 ')

Şimdi: $1,699.99 | Şuydu: 2.299,99$ | Tasarruf: 600$ (%25)
Sony'nin Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate özelliğine sahip Bravia serisi, üstün bir fiyata inanılmaz 4K ayrıntısı sunar. Şimdi 600 $ indirimle, yılın şimdiye kadarki en iyi fiyatıyla satışta olan muhteşem bir OLED TV yakalama şansınız var.Fırsatı Görüntüle


  • Walmart'taki tüm televizyon fırsatlarından alışveriş yapın

Sony'nin Bravia serisinin en iyi avantajlarından biri, özellikle hızlı aksiyon söz konusu olduğunda, inanılmaz görüntü kalitesidir. Biri için sağlam bir rakipen iyi oyun TV'leriPiyasada, bir tane için paranız varsa, A8H tam bir OLED TV'dir.

Neyse ki, bu anlaşma bir bütçeyle OLED'e yükseltmeyi biraz daha kolaylaştırıyor. Standart fiyat etiketinden 600 $ 'lık sağlam bir indirim yapan Walmart'ın anlaşması, Sony Bravia 55 inç OLED 4K TV'yi getiriyorsadece 1.700 dolara düştü.


Yükseltmeye ihtiyacınız varsa bu TV'yi görülmeye değer kılan bir indirimdir ve bu indirimde fiyat için en iyi değeri sunar. Standart bir 4K OLED TV olarak, inanılmaz düzeyde ayrıntı ve muazzam bir renk yelpazesi sunar.

Bu TV'nin gerçekten parladığı yer, yepyeni cihazınız için bir eşleştirmedir.Playstation 5. Bu TV'deki özel Oyun Modu, deneyimi iyileştirerek daha akıcı oynatma ve daha kısa yanıt süreleri sağlar. Yeni bir ekran arayan bir oyuncuysanız, bu fırsat bir göz atmaya değer.


Bugünün en iyi Sony Bravia A8H OLED TV fırsatları Sony XBR-55A8H 55' 4K Ultra... Amazon 1.596 $ Fırsatı GörüntüleSony 55' Sınıf XBR55A8H 4K... Walmart 1.898 $ Fırsatı Görüntüleİndirimli fiyatSony XBR55A8H 55 'BRAVIA OLED ... Dünya Çapında Stereo 2.299,99 $ 1.898 $ Fırsatı GörüntüleSony - 55' Sınıf A8H Serisi... Best Buy $1.899,99 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: