Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Sony kulaklık fırsatları: WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıklarda 70 $ indirim

Ucuz Sony kulaklık fırsatları: WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıklarda 70 $ indirim

Birden fazla satıcı, bir çift Sony WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklığı şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla sunuyor – sadece 278,99$'dan başlayan fiyatlarla! Standart perakende fiyatından 70$'lık devasa bir indirim, bu endüstri lideri bu kulaklıkları inanılmaz bir fiyata alma şansınız.


Sony'nin sunduğu bazıen iyi gürültü önleyici kulaklıklarBu boyutta bir satış, genellikle yakında bir tür yükseltme görmeyi bekleyebileceğimiz anlamına gelir.

Sony'nin WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıkları, açık ara en popüler modellerden biridir. Dual Sense gürültü engelleme teknolojisi, mevcut en iyi dinleme deneyimlerinden birini sunar ve Edge AI ayarı ile ses çalma her zamankinden daha canlı ve nettir.

Artı böyle bir fiyata, yeni bir çift ANC kulaklık için piyasadaysanız, bu hiç de akıllıca değil. 300 doların altında bir çift Sony WH-1000XM4 almak nadir görülen bir muamele ve bu fiyata mutlaka alınması gereken bir şey.

Şu anda bu kulaklıkları satan hemen hemen her satıcıya gidebilir ve anlaşmayı yapabilirsiniz. Amazon, Best Buy, Adorama ve daha pek çok ünlü bu teklife katılıyor, bu nedenle stokta biri tükenirse endişelenmeyin. Herkes için etrafta dolaşacak çok şey olmalı.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: