Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz soundbar fırsatları: Best Buy'da LG'nin SN6Y DTS VirtualX 3.1ch soundbar'ında 150 $ indirim

Ucuz soundbar fırsatları: Best Buy'da LG'nin SN6Y DTS VirtualX 3.1ch soundbar'ında 150 $ indirim

Best Buy, LG'nin SN6Y 3.1ch DTS VirtualX uyumlu surround soundbar sistemi için mükemmel bir fırsat sunuyor – şimdi sadece 246,99$'a satışta.

Anlaşma, LG'nin birinden 153 dolar alıyoren iyi ses çubukları– Normal perakende fiyatından %38 indirim – ve alışveriş yapanlara harika bir fiyata mükemmel bir ev sineması soundbar’ı alma şansı verir.

LG SN6Y 3.1 kanal DTS VirtualX Surround Ses Çubuğu Sistemi

Şimdi: 246,99$ | Şuydu: 399,99 $ | Tasarruf: 153$ (%38)
DTS Virtual:X teknolojisi ile eşleştirilmiş 420 watt güç ile LG SN6Y, kompakt bir soundbar paketinde sinema kalitesinde ses sunar. Bu fiyata, bir ses sistemi yükseltmesi için pazardaysanız, incelemeye değer bir anlaşmadır.Fiyatı Görüntüle


  • Best Buy'da tüm soundbar fırsatlarından alışveriş yapın

LG'nin SN6Y 3.1 kanal surround ses çubuğu 2020'nin başlarında sağlam incelemelerle piyasaya çıktı. Mükemmel bir düşük bütçeli ve yüksek performanslı ses sistemleri ve ses çubukları yelpazesi sunan LG, SN6Y 3.1 kanallı DTS Virtual:X 420 watt sistemi ile bir kez daha teslim oldu.

En sevdiğiniz filmlerde ve oyunlarda gür bas, net tizler ve net orta sesler duyun. Hoparlörlerin ve subwoofer'ın arkasındaki 420 watt güçle sinema kalitesinde ses elde edin. Hem seste hem de güçte büyük, ancak daha dar alana sahip olanlar için kompakt ve yerden tasarruf sağlayan bir sistem.


Değer için, bu fırsat harika bir fiyata mükemmel bir ses sistemi sunuyor. SN6Y'nin standart fiyatının zaten oldukça adil olduğunu görünce, bu noktada buna değecek olan 150$ tasarruf ediyorsunuz. Bununla birlikte, herkes herhangi bir şeyde fazladan %38 tasarruf etmeyi sever ve bu anlaşma tam da bunu yapar.

Yeni bir ev sinema sistemi arayışındaysanız, LG'nin SN6Y modelindeki bu ucuz soudbar fırsatı kesinlikle bir göz atmaya değer. Gerçek müzik tutkunları muhtemelen daha da iyi bir deneyim için eksiksiz bir ev sinema sistemine bakmak isteyeceklerdir, ancak daha küçük veya daha az alana sahip olanlarımız, özellikle 150 $ indirimdeyken, bunun gibi bir sistemle yine de muhteşem ses yaşayabilirler.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Dell XPS 13 dizüstü bilgisayardan yalnızca 749 ABD dolarına 300 ABD doları indirim
  • Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G'de 750$'a varan indirim

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: