Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Surface Pro 7 dizüstü bilgisayarlar satışta: Microsoft'un 2'si 1 arada Pro Tipi dizüstü bilgisayar paketinde 460 $ tasarruf edin

Ucuz Surface Pro 7 dizüstü bilgisayarlar satışta: Microsoft'un 2'si 1 arada Pro Tipi dizüstü bilgisayar paketinde 460 $ tasarruf edin

Microsoft, Surface Pro 7 dizüstü bilgisayar artı Pro Type klavye paketinde mükemmel bir anlaşma sunuyor. Bugünün en ucuz Surface Pro 7 fırsatlarından biri olan bu teklif, güçlü bir 2'si 1 arada tablet PC'de 460 $'a kadar tasarruf sağlıyor.


Şimdi sadece 599 dolardan başlıyor, bu paketler, en çok ihtiyaç duyulan Pro Type tuş takımını içerir ve Surface Pro 7'nin çok yönlülüğünü aşağıdakilerden birini sunmak için daha da artırır.en iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlarbu fiyat aralığında.

Microsoft Surface Pro 7'de 460$'a varan indirim
Microsoft'un Surface Pro 7 2'si 1 arada ürünü, standart dizüstü bilgisayarlar ve tabletler ile benzersiz, güçlü bir mobil deneyim sunar. Güçlü bir 10. Nesil Intel i5, 8GB RAM ve 256GB SSD'ye sahip olan Microsoft'un ucuz Surface Pro 7 anlaşmasından vazgeçmek zor.

Microsoft'un çığır açan başarısı ve muhtemelen onlarınen iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarSurface Pro 7, bugüne kadarki en popüler 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biridir. Farklı özelliklerde ve kurulumlarda – her biri farklı indirimlerle – bu fiyata satışa sunulan Surface Pro 7 mutlaka görülmeli.


Surface Pro 7 sık sık satışa çıkarken, bu indirim daha büyük indirimlerden biri ve tasarruf ediyorsanız mutlaka satın alın. Surface Pro 7'nin bundan daha ucuza gittiğini henüz görmedik.

Microsoft, aşağıdakilerden bazılarını sunar:en iyi dizüstü bilgisayar fiyatlarıSurface Pro 7 sizin için uygun değilse, internette gezinmek için daha pek çok şey var. Bulmak için fırsatlar bölümüne gidindizüstü bilgisayarlar, 2'si 1 arada ürünler, aksesuarlar ve daha fazlası için teklifler.Bugünün En İyi Fiyatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiBaşbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.