Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz TP-Link akıllı fişler satışta: Amazon'da Kasa akıllı fiş 2'li paketinde %25 indirim

Ucuz TP-Link akıllı fişler satışta: Amazon'da Kasa akıllı fiş 2'li paketinde %25 indirim

Amazon, sınırlı bir süre için Kasa by TP-Link akıllı fiş 2'li pakette %25 indirim sağlayan akıllı fişlerde mükemmel bir fırsat sunuyor. Şimdi 14,99$'a satışta olan bu, akıllı fişleri bütçe dostu bir fiyata stoklamak için harika bir fırsat.


Eski cihazların ve diğer elektronik cihazların modern akıllı teknoloji (akıllı telefonlar, sesli asistanlar, vb.) aracılığıyla kontrol edilmesini sağlayan akıllı prizler, evini modern çağa taşımak isteyen herkes için olmazsa olmazlardandır.

Kasa by TP-Link Akıllı Fiş 2'li Paket

Şimdi: $14,99 | Oldu: $19.99 | Tasarruf: $5 (%25)
Evinizi 21. yüzyıla taşımaya hazır mısınız? Alexa, Echo ve Google Asistan ile uyumlu Kasa by TP-Link akıllı fişlerin kurulumu ve kullanımı kolaydır. Wi-Fi ile bağlanın ve ev aletlerinizi ses kontrolü veya mobil uygulama ile dakikalar içinde kontrol edin.Fırsatı Görüntüle

  • Tüm Kasa by TP-Link akıllı fişlerini Amazon'da satın alın

TP-Link, aşağıdakilerden bazılarını sunar:en iyi akıllı fişlerpiyasada, bunların hepsi kurulumu kolay ve hızlıdır.


Favori ses yardımcılarınızla uyumlu Kasa by TP-Link akıllı prizler, mobil uygulama kontrolünün yanı sıra ses kontrolü ile her türlü cihazı akıllı bir cihaza dönüştürüyor. Cihazları herhangi bir yerden açıp kapatmak için Kasa uygulamasını indirin veya sadece Alexa'dan sizin için yapmasını isteyin.

Bu sınırlı süreli teklif, iki paket Kasa by TP-Link akıllı fişte %25 indirim sağlar ve en yüksek puanlı akıllı fişte sağlam bir indirim sunar. Akıllı fişler UL listesindedir ve 15 amperde çalışır ve kullanım kolaylığı için basit düğme işlevlerine sahiptir.


En İyi TP-Link Akıllı Fiş Fırsatları Bugün 11 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kasa Smart HS105 Mini WiFi... Amazon Prime $12,99 Teklifi Görüntüle İndirimli FiyatTP-Link HS105 Akıllı Fiş... Walmart 24 $ 17,95 dolar Fırsatı Görüntüle TP-Link HS105 Akıllı Wi-Fi... Dell 22.99 $ Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat TP-Link - Kasa Smart Wi-Fi... Best Buy $39.99 $33.99 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.