Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Çocuklarınızın bahçede enerji yakmasına yardımcı olacak ucuz trambolinler - fiyatlar 100 £ / 100 $ 'ın altında!

Çocuklarınızın bahçede enerji yakmasına yardımcı olacak ucuz trambolinler - fiyatlar 100 £ / 100 $ 'ın altında!

Birçok ebeveyn, çocuklarını nispeten sınırlı bir alanda eğlendirmenin zorluğuyla karşı karşıyadır. Bir bahçe trambolini, fazla enerjiyi yakmanın harika bir yolu olabilir - ve pek çok perakendecinin şu anda sunduğu ucuz trambolinleri var.


Sahip olduğunuz alan ve bütçenizin miktarına ve yormaya çalıştığınız çocukların sayısına ve yaşına bağlı olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı ucuz trambolin seçeneği vardır. Saplı mini, 4ft trambolinler, enerjik tek bir yürümeye başlayan çocuk için idealdir ya da birkaç çocuğunuz ve biraz daha fazla alanınız varsa, güvenlik muhafazası olan çok daha büyük bir trambolini doldurabilirsiniz.

Yeni trambolininizin tüm bahçenizi ele geçirmesini istemiyor musunuz? Yerdeki bir trambolini deneyin. Bunlar zeminin hemen üzerinde durur (bazıları altından bir delik kazmanızı gerektirir) ve bazen büyük bir güvenlik muhafazası olmadan kullanılabilir.

  • Ucuz sıcak küvet isteyen var mı? Bu mağazalarda tonlarca küvet ve havuz var

Argos'un 55 £ gibi düşük bir fiyata bahçe trambolinleri var - ancak 100 £ veya daha fazlasına kadar çıkabiliyorsanız, birkaç çocuğun aynı anda zıplayabileceği bir şey elde edebilirsiniz. Stok, Birleşik Krallık'ta nerede olduğunuza bağlı olarak değişebilir (tüm aralığı keşfedin).

ABD'de, 100 doların altındaki pazarlıklı trambolinler için Lowe'ye gidin. Jumpking ve Skywalker gibi saygın markalardan seçenekler var. Aralığa buradan göz atın.


Uzay için zorlandıysanız ve küçük bir çocuğunuz varsa, Wayfair'in sizin için işe yarayabilecek bazı harika ucuz trambolinleri vardır. Mini 4 'çocuk / yürümeye başlayan çocuk trambolinleri 66,99 £' dan başlıyor. Ancak bizim favorimiz, daha çok bir yatırım olan arka bahçe trambolini. Tüm aralığa buradan göz atın.


Sportspower 8ft katlanır trambolin |Argos'ta £ 100
Bu Sportspower trambolin, 'daha büyük bir sıçrama için süper güçlü yaylara' sahiptir. Güvenlik muhafazası, küçük kuşların çitlere veya duvara sıçramamasını sağlar ve saklama için kolayca katlanabilir. Bu 8ft versiyonun yanı sıra, 120 £ karşılığında 10ft bir model var veya 150 £ karşılığında 12ft'e gidebilirsiniz.


Skywalker 4ft mini trambolin |Lowe'da 90 $
Bu mini trambolin Lowe'da 100 doların altında. Çocukların tutması için 360 derece yastıklı bir tutacağı ve herhangi bir aksilikten korunmak için bir güvenlik ağına sahiptir.

Arka Bahçe Trambolin |£ 709,99şimdi Wayfair'de 659,99 £
Tam olarak ucuz bir trambolin değil, ancak Wayfair şu anda bu yer altı seçeneğinden £ 50 düşürdü. Yere yakın oturur ve bahçe alanınızda daha az müdahaleci olmasını sağlar. Üç boyut var, ancak ne yazık ki şu anda stokta yalnızca bir tane (orta boy) var.


7.5ft trambolin atlama |Lowe'da 299,99 $
Daha büyük bir tramboline mi ihtiyacınız var? Bu 7.5 altbilgi, Lowe'da mevcuttur. Nakliye mümkün değildir, ancak yiyecek için dışarı çıkıyorsanız, mağazadan ücretsiz teslim alma vardır. Paslanmaya dayanıklı bir çerçeveye sahiptir ve montajı kolaydır.

Çocuk / yürümeye başlayan çocuk trambolin | 74,99şimdi Wayfair'de 66,99 £
Enerjik bir çocuğunuz mu var? Bu mini seçenek, 3 yaş ve üstü için uygun, harika bir ilk trambolindir. Çocuğunuzun güvenini kazanmasına yardımcı olmak için sağlam bir tutacağı vardır ve evde veya bahçede kullanılabilir.

10ft Skyflier Ring trambolin |Ebay'de 259 £
Bu yepyeni Skyflier 10ft trambolin şu anda ebay'de mevcuttur. Güvenli zıplama için emniyet ağı, yaylı kapak ve merdiven ile birlikte gelir ve harika bir ucuz trambolin seçeneğidir.Anlaşmayı Görüntüle

Rebo zeminde 8 ft trambolin |Ebay'de 249,95 £
Bahçenizi ele geçirmeyecek bu yer altı trambolini için Ebay'e gidin. Mutlak bir pazarlık olan 250 £ 'nun biraz altında bir fiyatla satılıyor.Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi Jumpking Trambolin fırsatları Jumpking ZorbPOD 12ft Outdoor ... argos.co.uk£ 600 Anlaşmayı GörüntüleJumpKing Ovalpod Trambolin ... Amazon £ 994,45 Teklifi Görüntüle Jumpking Dikdörtgen 12ft x ... Amazon 1,506,31 £ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Skywalker Trambolin fırsatları Amazon İngiltere Benzer Amazon Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz