Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Vizio Dolby Atmos soundbar Best Buy'da satışta: 5.1.2 kanal ses sisteminde 150$ indirim

Ucuz Vizio Dolby Atmos soundbar Best Buy'da satışta: 5.1.2 kanal ses sisteminde 150$ indirim

Best Buy, VIZIO'nun 5.1.2 kanal Soundbar sisteminde mutlaka görülmesi gereken 150$'lık fiyat düşüşü de dahil olmak üzere, Dolby Atmos ses çubukları için indirimde bazı tatlı fırsatlar sunuyor.


299,99 $ karşılığında satışta olan VIZIO'nun 5.1.2 kanal Dolby Atmos ses çubuğu sistemi, temel ev sineması kurulumları için mükemmel bir seçenek ve bu fiyata mutlak bir çalma.

VIZIO SB36512-F6 5.1.2 Kanal Sundbar Sistemi

Şimdi: $299.99 | Şuydu: 449,99 $ | Tasarruf: 150$ (%33)
Dolby Atmos, DTS Virtual:X ve çok sayıda akıllı özellik içeren bu, inanılmaz uygun fiyata uygun bir 5.1 kanal ses sistemidir. 150 $ daha ucuza, yeni bir sistem arayan herkes için satın alması gerekir.

  • Best Buy'da Dolby Atmos ses çubuklarıyla ilgili tüm fırsatları satın alın

Bazılarını sunanen iyi ses çubuklarıBugün mevcut olan Vizio'nun 'premium' ev sineması ses alanına yaptığı son atlayış şu ana kadar iyi sonuç verdi.


Bu özel model, SB36512-F6 (listemizde 7. sırada!), ev sineması deneyimini geliştirmek isteyenler için harika bir orta sınıf seçenek sunuyor. İki arka hoparlör ve bir kablosuz subwoofer ile eşleştirilmiş 36 inçlik bir ses çubuğuna sahip olan bu cihaz, şimdiden 500 doların altında eksiksiz bir 5.1.2 kanal surround ses sistemi sunuyor.

Bu fiyata sunduğu değere göre 'alınmalı' kategorisine giriyor. Oynatma kalitesi, bu fiyata kıyaslanabilecek hiçbir şeyin çok ötesindedir ve 300 doların altındaki bir fiyat etiketiyle eksiksiz bir HD ses teknolojisi ve 3D ses yelpazesi sunar.

göz atınVizio 5.1.2 Dolby Atmos Soundbar incelemesiBu sistemin neden bu fiyata onu parktan çıkardığını derinlemesine incelemek için.


Bugünün En İyi Soundbar Fırsatları Model Seçenekleri:73 teklif mevcutHerhangi Bir Ekran Boyutu15 inç23 inç65 inçHerhangi Bir RenkSiyahBeyazHerhangi Bir DurumYeniYenilenmişHerhangi Bir Ekran TipiLEDOLED JBL Bar Studio 2.0 - Kanal... Harman Bayideki özellikleri seçin Bayideki özellikleri seçin 149,95 dolar $ 112.99 Fırsatı GörüntüleJBL Bar Studio 2.0 - Kanal... Amazon Select spesifikasyonları satıcıda seçin Spesifikasyonları satıcıda seçin 129,95 $ Fırsatı Görüntüle Polk Audio - 2.1-Channel... Best Buy Select spesifikasyonları perakendecide seçin $249.99 Anlaşmayı GörüntüleSony HT-X8500 2.1 kanal Dolby... Walmart
  • Siyah
Siyah350 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


İki aydan kısa bir süre kala,en iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiBaşbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.