Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz kablosuz kulaklık fırsatları: Verizon'da JBL Tune 120 kulak içi kulaklıkta 40 $ indirim

Ucuz kablosuz kulaklık fırsatları: Verizon'da JBL Tune 120 kulak içi kulaklıkta 40 $ indirim

Verizon'un şu anda kablosuz kulaklıklarla ilgili bu katil anlaşma da dahil olmak üzere bir dizi sınırlı süreli anlaşması var. Bir çift JBL Tune 120 kulaklık alınVerizon'da sadece 49,99$'abugün ve sağlam bir 40 $ tasarruf edin.

JBl aşağıdakilerden bazılarını sunar:en iyi gerçek kablosuz kulaklıklarBu fırsat, alışveriş yapanlara her zaman popüler olan Tune 120'leri yılın şimdiye kadarki en iyi fiyatlarından biriyle alma şansı sunuyor.

JBL Tune 120 Kulak İçi Kulaklık

Şimdi: 59.99$ | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 40$ (%40)
Kompakt, gerçek bir kablosuz pakette JBL kalitesinde ses sunan Tune 120s, mevcut en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır. Şimdi Verizon'da sınırlı bir süre için %40 indirimli olan bu fırsat, indirimde yeni bir çift kulaklığa ihtiyacı olanlar için mutlaka satın alınmalıdır.Fırsatı Görüntüle


12 saate kadar pil ömrüyle JBL Tune 120s, tüm gün dinleme ve eller serbest bağlantı sunar. Basit kurulum, Siri ve Google Asistan dahil en sevdiğiniz sesli yardımcılarınızla tek tuşa basarak bağlantı kurmanıza olanak tanır. Düz sesli komutlarla aramaları yanıtlayın, melodileri dinleyin ve daha fazlasını yapın.

Tune 120'ler tüm gün kullanım için rahat bir tasarıma sahiptir, ancak standart günlük kullanım için idealdir. Egzersiz ve fitness için ideal olmasa da, bir sete ihtiyacı olanlar için geçici bir çift egzersiz kulaklığı olarak kullanılabilirler. Bunların fiyatına göre, bunları herhangi bir etkinlik için kullanmaktan memnuniyet duyacaksınız.


Elbette Tune 120 kulakiçi kulaklıklar, efsanevi JBL kalitesinde ses ve çalma özelliğine sahiptir. JBL saf bas, aramalarda net ses çalma sağlarken en sevdiğiniz parçalardan gür alçak ve orta sesler elde etmenizi sağlar.

Ayrıca hareket halindeyken şarj etmek için şık, taşınabilir bir şarj kutusu da alacaksınız. Tek bir şarjla 16 saate kadar toplam pil ömrü elde ederken, mobil şarj kovalamacası herhangi bir çift kablosuz kulaklık için bir nimettir.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G'de 750$'a varan indirim
  • Columbia'nın Kış İndirimi, outdoor ayakkabılarında %40'a varan indirim sağlıyor
  • Panasonic Lumix MDC-G85 Micro'da 300 $ indirim

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: