Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • ŞİMDİ'deki en ucuz AirPods Pro fırsatları. Artı Amazon ve Best Buy'da en iyi AirPods Black Friday fırsatları

ŞİMDİ'deki en ucuz AirPods Pro fırsatları. Artı Amazon ve Best Buy'da en iyi AirPods Black Friday fırsatları

En ucuz AirPods fırsatlarını mı arıyorsunuz? İyi haber: Geçen hafta ABD'de şimdiye kadarki en büyük Apple AirPods fiyat indirimi de dahil olmak üzere her yerde ortaya çıkıyorlar. Ama bunu kaçırdın, bu yüzden bununla yetinmek zorundasın.• Amazon'da Apple AirPods 119 $ (yalnızca ABD) (60 $ tasarruf edin)

• Apple AirPods Pro kablosuz kulaklıkları ayrıca Amazon'da 199 $(50 $ tasarruf edin)

• Kablosuz şarj kutulu AirPods, Amazon'da da 150 $ (50 $ tasarruf edin)

AirPods ve AirPods Pro arasındaen iyi gerçek kablosuz kulaklıklarsatın alabilirsin. AirPod'lar için standart şarj çantalı RRP 159 £ / 159 $ 'dır. Kablosuz bir kılıfla 199 £ / 199 $. AirPods Pro genellikle 249 £ / 249 $ 'dır.Black Friday fırsatlarıAirPods satışlarını ve anlaşmalarını hiç şüphesiz görecek, ancak bu fiyatlardan daha ucuz olmayacak.


Birleşik Krallık'taysanız AirPods ve AirPods Pro'da da BÜYÜK tasarruf edebilirsiniz ...

🇹🇷
AirPods Pro Amazon'da 199 £! Birleşik EVER UK fiyatı!


AirPods Pro 199 £ - Appliances Direct'te EN DÜŞÜK FİYAT

Bunlar şimdiye kadar gördüğümüz en düşük İngiltere fiyatları. Alternatif olarak, şu var:


AirPods Pro Taramada 209 £ - 40 £ tasarruf edin VE 10 £ değerinde ücretsiz bir kablosuz şarj pedi alın

Profesyonel olmak istemiyor musun? Sorun değil, standart AirPod'larınızda da bu harika fırsatlar var.

• Standart çantalı AirPod'lar artık Amazon'da sadece 125 £

Bugünün en iyi AirPods fırsatları


Apple AirPod'lar (2019)| £ 159 Oldu | Şimdi Amazon İngiltere'de 124,49 £
Standart, kablosuz olmayan şarj durumuyla çok istenen Apple AirPod'larda birçok fırsat var. Bu, şu ana kadar İngiltere'deki herhangi bir perakendeciden bulduğumuz en iyi fiyattır.

AirPods (2019) |149 $ oldu | Şimdi $ 119 | Amazon'da 30 ABD doları tasarruf edin
Amazon, Apple'ın ikonik gerçek kablosuz kulaklıklarında sağlam bir tasarruf sağladığı için Kara Cuma erken geliyor. Önümüzdeki hafta 'gerçek' Kara Cuma'nın bu teklifi geçmesi pek olası değil ve bu muhtemelen çok yakında sona erecek. Anlaşmayı Görüntüle

Günün en iyi Apple AirPods (2019) fiyatları 12 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Şarjlı Apple Airpods ... Amazon Prime £ 159 £ 124 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Apple Airpods (2019) With ... very.co.uk £ 159 £ 124 Görüntüle Apple AirPods'u Şarj Etme ile Dağıtın ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan£ 124 Anlaşmayı Görüntüle2019 Apple AirPods ile ... John Lewis & Partners124,49 £ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bugünün En İyi Apple AirPods Pro fırsatları

Apple AirPods Pro| Oldu249 £| Şimdi £ 199 | Amazon İngiltere'de £ 50 tasarruf edin
Standart AirPod'lara kıyasla uyum ve ses kalitesi açısından büyük ölçüde geliştirilmiş olan Apple'ın en yeni ve en büyük tomurcukları, çevrenize uyacak şekilde gürültü engelleme ve EQ ayarına sahiptir. Bu anlaşma, normal fiyattan 50 £ düşüyor ve bu, 0,00 £ 'luk normal İngiltere indiriminden daha iyi.

Apple AirPods Pro| Oldu: 249 $ | Şimdi: 199 $ | Amazon'da 50 $ tasarruf edin
Apple'ın kablosuz kulaklıklarında ABD'deki en büyük fiyat düşüşü olan Amazon, sınırlı bir süre için AirPods Pro kulaklıklarından 50 dolar aldı. Bu teklif yalnızca sarf malzemeleri tükenene kadar geçerlidir, bu yüzden bu teklifte fazla kalmayın!

Günümüzün en iyi apple airpods pro fırsatları Apple AirPods Pro - Beyaz ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan£ 195 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Amazon Prime £ 249 £ 198 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple Airpods Pro - Aktif ... very.co.uk £ 249 £ 198 Anlaşmayı Görüntüle Apple AirPods Pro With ... BT Mağazası 199 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kablosuz Şarj Kutusu ile En İyi AirPods fırsatları

Apple AirPods 2019kablosuz şarj kutusu ile 157 £ - 199 £, Amazon'da 42 £ tasarruf edin
Yukarıdaki teklif gibi, ancak ek kablosuz şarj bonusu ile bu AirPods anlaşması, Amazon'un geri kalanını İndirimlerin Kralı olarak yendiğini görüyor. Uzun sürmesi pek olası değil. Bir aydan fazla süredir 'uzun sürmesi pek olası değil' diyorum, ama sonunda doğru olacak. Anlaşmayı Görüntüle

Kablosuz Şarj Kutusu (2019) ile Günün en iyi Apple AirPods'u İndirimli Fiyat Kablosuz Apple Airpods ... Amazon Prime £ 199 £ 157 Teklifi Görüntüle Kablosuz ile Apple AirPods ... BT Mağazası £ 159 Teklifi Görüntüle Wireless ile Apple AirPods ...162,51 £ Anlaşmayı GörüntüleDüşük Stok Apple AirPods Pro ile ... Ryman 249,99 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Veya bugünün b'ye bakınen gürültü önleyici kulaklık fırsatları

Neden Apple AirPods veya AirPods Pro'yu satın almalısınız?

Apple ürünleri her zaman yerleşik kaliteleri ve tasarımlarıyla ünlü olmuştur ve AirPod'lar bu zihniyetin mükemmel bir örneğidir.

Apple, kullanıcı deneyimini her zaman yaptığı her şeyin önüne koymuştur. AirPod'lar kompakttır ancak tek şarjla 24 saate kadar dayanır, iPhone'unuza otomatik olarak bağlanır ve hatta kendilerini otomatik olarak açar.

Uzun pil ömrü, artık Siri ses asistanını kullanarak eller serbest kontrollerini de destekleyen yükseltilmiş H1 yongası sayesindedir.

AirPods Pro'nun sesi çok daha iyi, daha güvenli bir şekilde oturur ve gürültü engelleme özelliğine sahiptir - bunlar, kısmen kulaklık ve sesli aramalar için kısmen Bluetooth kulaklığı olan harika bir yaşam tarzı ürününden çok, müzik dinlemek için 'uygun' gerçek kablosuz kulaklıklar gibidir.

Büyük olasılıkla 2021'e kadar yeni AirPod'lar görmeyeceğiz ve mevcut tomurcuklardan radikal bir şekilde farklı olacaklarını hayal etmek zor. Bu nedenle, ucuz AirPod'lar istiyorsanız, bunları indirimli bir fiyata hemen almalısınız.

Bu AirPods anlaşmaları hakkında

Fiyatlandırma widget'larımız genellikle her zaman en iyi fiyatları bulur, ancak manuel olarak kontrol edilen, küratörlüğünü yapılan bazı anlaşmalar istiyorsanız, bunlar Birleşik Krallık, ABD ve daha uzak bölgelerde tercihe bağlı fiyat indirimleriyle mevcut en iyi AirPod anlaşmaları, teklifleri ve satışlarıdır.

Bazen AirPods 2, AirPods (2019) veya AirPods gen 2 olarak bilinen daha yeni AirPods,birazilk nesilden daha iyi pil ömrü ve Siri'yi yalnızca sesle çağırma yeteneği, burada ilk sürüm kulağınıza bir dokunuş gerektiriyordu.

Bazı modeller, diğer tüm AirPod'larla da uyumlu bir kablosuz şarj kutusu ile birlikte gelir. Bunun dışında birinci ve ikinci nesil AirPod'lar arasındaki farkı söylemek çok zor. Bu yüzden kalan hisse senetleri ile ilgili anlaşmalara bakmaya değer.

daha yeniAirPods Pro, gerçek kablosuz tomurcukların farklı bir su ısıtıcısıdır. Onlar ses çıkarıryoldaha iyi çünkü kulağınıza çok daha sıkı oturuyorlar ve daha iyi sürücülere sahipler. Ayrıca gürültü giderme, 'uyarlanabilir' EQ ve metinleri size okuma yeteneği de eklerler. AirPods Pro, bir seçenek yerine standart olarak kablosuz şarj ile birlikte gelir.

En iyi Apple Airpods fırsatları

Apple AirPods, biri Lightning'den USB'ye şarj eden bir şarj kutusu ve kablosuz (Qi uyumlu) bir şarj matı veya Lightning konektörü ile şarj olan daha pahalı Kablosuz Şarj Kutusu olmak üzere iki model halinde gelir. Her iki durumda da kulaklıklar için birden fazla şarj tutabilir. Genel olarak, tamamen şarj edilmiş bir AirPod desteğinden 5 saatlik kullanım elde edersiniz ve kasada, toplamda tam 24 saat geçirmeniz için yeterli güç vardır. Kasa şarj olurken AirPod'ların içeride olması gerekmez.

AirPods Pro yalnızca kablosuz şarj kutusu ile birlikte gelir ve ayrıca yalnızca beyaz renkte gelir.

Şarj çantalı AirPod'lar için standart fiyat 159 £ / 159 $ 'dır. Kablosuz bir kılıfla 199 £ / 199 $. AirPods Pro 249 £ / 249 $ 'dır.

• Pingtwitter'lerApple AirPods incelemesi

• Apple AirPods pro incelemesi

AirPods alternatifleri

Yukarıdaki fiyatlar hala biraz fazlaysa, seçimlerimize göz atın.En iyi Apple AirPods alternatifleriveya belki de diğer bazı iPhone dostu seçeneklere göz atınKulaklık fiyatlarını yenerveEn iyi Bose fırsatlarısayfalar.

Apple AirPods, iPhone ile mükemmel bir uyum sağlar ve anında eşzamanlamak ve Siri ile Apple Music'in kolay kontrolüne izin vermek için tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, günün sonunda, bunlar bir çift Bluetooth gerçek kablosuz tomurcuk ve bu nedenle birçok başka telefon ve dizüstü bilgisayarla eşleşecek. Bunları bir Android telefonla bile eşleştirebilirsiniz, ancak bir iPhone ile olduğu gibi otomatik olarak senkronize edilmeyeceklerini unutmayın, onları eski moda şekilde manuel olarak eşleştirmeniz gerekecek. Ve belli ki size Siri'ye erişim sağlamayacaklar. Aww.

AirPod'larınızı aksesuar haline getirin

Bu AirPod'larla gitmek için yeni bir Apple iPhone ister misiniz? Ardından Pingtwitter'ün yetkilien iyi iPhonekılavuz. Apple'ın şu anda sattığı her telefonun tamamen tükenmesi.