Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Evde ve teras ısıtıcısı olarak kullanabileceğiniz bu odun sobası alternatifine bir göz atın.

Evde ve teras ısıtıcısı olarak kullanabileceğiniz bu odun sobası alternatifine bir göz atın.

Çağımızın en acil 1. dünya sorunlarından ikisi 'Bu yaz güneş batarken bahçemde nasıl sıcacık kalabilirim?' ve 'Artık odunu yasakladılar, evimde nasıl ateş yakabilirim?' Pekala, bu iki zorlu sorunu çözmeyi amaçlayan bir ürün var. Le Feu çok şık, odun sobası tarzı bir üründür. Ahşabı yakmaması dışında – iyi – ve bacaya veya başka bir havalandırma şekline ihtiyaç duymaz – daha da iyisi! Dört renk ve dört stant seçeneğiyle, bu, matematiğime göre toplam 16 olası konfigürasyon anlamına geliyor. NSGerçektenakıllıca olan şey, bunlardan bazılarının süper seksi bir veranda ve bahçe ısıtıcısı olarak çalışmak için dışarı bile alınabilmesidir.

Ateş biyoyakıt ateşi

Ya da pikniğe bile götürebilirsin

(İmaj kredisi: Ateş)

Le Feu, 'Ateş' için Fransızca'dır, ancak ürün aslında Vikinglerin ve domuz pastırmasının evi olan şık Danimarka'dan gelir. Danimarkalı marka, Le Feu'nun 'piyasadaki en yeşil şömine' olduğunu iddia ediyor ve kesinlikle en çekici olanlar arasında.


Le Feu, biyoyakıt veya daha spesifik olarak ticari yemeklik yağ atıklarından elde edilen biyoetanol yakar. Bu genel olarak çevre için daha iyidir. Belki daha da önemlisi, biyoyakıt yakmak, Le Feu'nun tamamen sızdırmaz hale getirilebilmesi anlamına gelir, bu nedenle bacaya gerek yoktur ve zararlı dumanlar veya parçacıklar yayılmaz – sizin için iyi haberhava temizleyicive ayrıca ciğerlerinizi.

Ateş biyoyakıt ateşi


Ayaklı seçeneklerinin yanı sıra duvarınıza da takabilirsiniz…

(İmaj kredisi: Ateş)

Odun brülörlerinin sadece arabalardan daha kötü dış hava kirleticileri olmakla kalmayıp, aynı zamandasağlığınız için potansiyel olarak korkunç derecede zararlı. Geleneksel bir şömine veya odun sobası ile yaşamanın olası yan etkilerinin sadece solunum problemleri değil, aynı zamanda muhtemelen beyninizin oksijensiz kalmasından kaynaklanan 'zeka azalması' olduğu söylenir. NSsenSadece daha az sağlıklı olmakla kalmayıp aynı zamanda daha aptal olma riskini de göze almaya istekli misiniz?


• Hava temizleyicim evimin hava kalitesi konusunda beni paranoyak yaptı

Le Feu'nun mütevazı bir şekilde ifade ettiği gibi bu 'güzel, çağdaş şömineler', endüstriyel tasarımcı kollarında başka bir As'a sahip. Bu brülörler sadece çevre dostu ve şık değil, aynı zamanda portatiftir. Yani teoride yaz gecelerinde bahçede bir tane kullanabilir, daha sonra kış geldiğinde iç mekanda değiştirebilirsiniz. Belki daha gerçekçi bir şekilde, bir tane dış mekan ve bir tane de salon için satın alabilirsiniz. Birleşik Krallık'ta yalnızca 1.600 Sterlin veya ABD'de 1.895 ABD Doları - bu da yaklaşık 3.000 Avustralya Doları'na eşdeğerdir.

Ateş biyoyakıt ateşi

…Ya da tavanınıza asın


(İmaj kredisi: Ateş)

Tavanınıza yapışan bu tarz tabii ki çok taşınabilir değil ama yüksek veya alçak ayaklarda serbest duran seçenekler var.

Le Feu, Birleşik Krallık'ta Selfridges'de mevcuttur.

• Le Feu'yu şimdi İngiltere'de 1.600 £'dan satın alın

• Le Feu'yu şimdi ABD'de 1.895$'dan satın alın

Le Feu hakkında daha fazla bilgi edinin