Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Kiraz Ağacı Mobilya yönetici yatar ofis koltuğu incelemesi

Kiraz Ağacı Mobilya yönetici yatar ofis koltuğu incelemesi

Kiraz ağacı ofis koltukları serisi, diğerleri gibi artık daha çok evden çalışıyorsanız ve iş günü boyunca sizi görmek için iyi tasarlanmış ve rahat bir sandalyeye ihtiyacınız varsa, dikkate değer.

Standart bir ofis koltuğunun tüm özelliklerine ve işlevlerine sahip olduğu sürece, tüm gereksinimleri karşılar. Birçok ayarlanabilir ayarı ile kullanıcıya iyi bir destek ve rahatlık sunar, bu da (şanslıysanız) çalışmak ve oyun oynamak için harikadır. Bu ofis koltuğu parça gibi görünüyor ve işlev ve görünüm açısından diğer daha pahalı modellerle iyi bir şekilde karşılaştırılıyor. Siyah PU 'deri' ile iyi bir şekilde tamamlanmıştır, ancak düz bir şekilde paketlenmiş ve montaja hazır olarak gelir, bu da bazı meşgul yöneticileri erteleyebilir.

Özelliklerin sayısı ve bitiş standardı göz önüne alındığında, Cherry Tree ofis koltuğu oldukça rekabetçi bir fiyattadır ve mutfak taburesinden Zoom aramalarını etkileyecek heybetli bir sandalyeye yükseltme yapmak isteyenler için mantıklı bir seçimdir.

Kiraz Ağacı Mobilya yönetici yatar ofis koltuğu incelemesi


(Resim kredisi: Amazon)

Kiraz Ağacı Mobilya Yönetici Yaslanma Ofis Koltuğu: Özellikler

İlk bakışta Cherry Tree ofis koltuğu, iş için yapılmış gibi görünüyor. Ciddi işler yapmak için ciddi bir sandalye. Boyunca mat siyah PU deri kaplama ve uyumlu siyah dikiş detayıyla şık ve profesyonel görünüyor. Bu fiyat aralığında çok sayıda ofis koltuğu var, ancak çok azı bu kadar görkemli bir şekilde döşenmiştir. Koltuk arkalığı ve kolçaklar da bolca dolguludur ve çok iyi düzeyde konfor sağlar, böylece telefonla konuşurken kendinizi şımartabilirsiniz.

Önemli bir husus, PU deri yumuşak ve rahat olmasına rağmen, daha pahalı sandalyelerde bulunan file veya doğal malzemelerin nefes alabilirliğini sunmamasıdır. Bu, uzun çalışma seansları için bir sorun olabilir, özellikle de korkunç bir son teslim tarihi karşısında ısınmaya ve strese girmeye meyilliyseniz, Neyse ki, Kiraz Ağacı sandalyenin bir dizi renkli kumaşı vardır, bu da bazılarına daha iyi uyabilir. insanların yaşam tarzları ve dekorları.


Bir sandalyenin tarzı kişisel olsa da, herkesin iyi bir duruşu teşvik etmek için iyi bir bel desteğine ihtiyacı vardır. Kullanıcıların değişen boy ve boylarına uyum sağlaması için ayarlanabilir özelliklere sahip olması gerekir ve Cherry Tree ofis koltuğu bol miktarda bulunur.

Yüksekliği ayarlanabilen 360° dönebilen bir pnömatik koltuğa sahiptir ve aynı zamanda bir yaslanma işlevi içeren ayarlanabilir bir koltuk arkalığına sahiptir. Ancak kolçaklar, daha pahalı sandalyelerde olduğu gibi ayarlanabilir değildir. Aklınızda belirli bir masa varsa bu bir sorun olsa da, kollar sandalyenin önünden iyi bir şekilde arkaya yerleştirilmiştir, bu da sandalyeyi çalışma yüzeyine yakın bir yere çekmenize ve (umarım) bir masanın altına sıkıştırmanıza izin verir. kullanımda değil. Sipariş vermeden önce yükseklik çakışması olmadığını kontrol etmeye değer olabilir.


Kiraz Ağacı Mobilya yönetici yatar ofis koltuğu incelemesi

(Resim kredisi: Amazon)

Kiraz Ağacı Mobilya Yönetici Yaslı Ofis Koltuğu: Kullanıcı yorumları

Müşterilerin çoğunluğu satın alımlarından fazlasıyla memnun görünüyor ve neredeyse üçte ikisi sandalyeye Amazon'da 5 yıldız veriyor.

Pek çok insanı etkileyen şey, sandalyenin farklı görevlere ve çalışma tarzlarına göre kolayca ayarlanabilmesidir. Eğilebilir sırtlığın ayar aralığı genellikle kullanıcıları memnun ederken, bazıları sırtlığı ayarlamak için kullanılan çalıştırma düğmesinin oldukça 'sağlam' olabileceğinden bahsetmiş ve sırayla bu düğmeye basarken aynı zamanda oldukça sert bir şekilde geri itmenin gerekliliği hakkında yorum yapmışlardır. Arkalığı ayarlamak için Ancak, bunun zamanla gevşemesini bekleyebilirsiniz.

Bu sandalye kendi kendine monte edilir ve inşa etmenin ne kadar kolay olduğuna dair incelemeler değişir, ancak genel olarak, çoğu insan sandalyeyi sağlanan allen anahtarıyla bir araya getirmek için oldukça basit buldu. Bir gözden geçiren, (resimli) talimatları bulduğunu söyledi “takip etmesi kolay peasy” herkesin bir DIY işinden istediği şey budur.


Birçok kullanıcı, sandalyenin rahatlığı ve geniş dolgusu hakkında yorum yaptı ve bir kullanıcı, “uzun süre oturmak için son derece rahat”. Bununla birlikte, bazı gözden geçirenler, zamanla dolgunun özellikle koltukta düzensiz hale gelerek rahatsız edici 'sert noktalar' ile sonuçlandığını gördüklerinde hayal kırıklığına uğradılar. Bu koltukta etkili bel desteği olmaması, özellikle arkaya yaslanırken bazı insanlar için bir sorundu. Bu, bel problemleriniz varsa bu sandalyeden kaçınmanın en iyisi olabileceği anlamına gelir. Ancak bu bir endişe değilse, çoğu müşteri sandalyenin cömert boyutunu, uzun sandalye sırtını ve geniş koltuk genişliğini takdir etti ve bu da onu çoğu insan, özellikle de uzun olanlar için iyi bir seçenek haline getirdi.

Genel olarak, kullanıcılar bu sandalyenin fiyat etiketinden daha pahalı göründüğünü söylüyor ve bir müşteri onu “paranın gerçek karşılığı ve ofiste sahip olduğum 500 sterlinlik sandalye kadar rahat.” Kerçing!

Kiraz Ağacı Mobilya yönetici yatar ofis koltuğu incelemesi

(Resim kredisi: Amazon)

Kiraz Ağacı Mobilya Yönetici Yaslı Ofis Koltuğunu satın almalı mısınız?

Bu ofis koltuğu, bankayı kırmayan rahat bir sandalyeye ihtiyacı olan biri için mükemmel bir seçimdir. Müşteri bir kez söyledi: “Bu ofis koltuğunda oturmak bir şekilde kendimi süper üretken, kendini beğenmiş ve gitmeye hevesli hissettiriyor” Pazartesi sabahı tam olarak istediğiniz şey budur.

Birçoğumuz bir süre evden çalışıp çalışmayacağımızdan emin olmadığımız için, bu sandalye çok fazla bir yatırım olmadığı için idealdir. Doğru, piyasada daha iyi görünen modeller var ama çok daha yüksek fiyatlara geliyorlar. Çok geleneksel görünümlü bir ofis koltuğunu kucaklamaktan memnunsanız ve çevrimiçi toplantılarda erkekte iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, bu sandalye tüm kutuları işaretler ve önyüklemesi rahatsa.

Bunu beğendin mi?