Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Christopher Ward C65 Trident Diver, James Bond'un hiç takmadığı en iyi saat

Christopher Ward C65 Trident Diver, James Bond'un hiç takmadığı en iyi saat

Christopher Ward, yıllardır çok yüksek fiyatlı saatler üretip büyük beğeni topladı.en azından bizden, ancak C65 Trident Diver ile bugüne kadarki belki de en çekici parçası haline geldi.


Kendinden bilinçli olarak 60'lardan etkilenmiş olan, Sean Connery'nin kusursuz bir takım elbise giyip bir Aston sürerken erkek Rusları yumruklayan ve kadınları yataklayan görüntülerini toplamak anlamına geliyor.Hepsi birden.

  • Rolex Daytona müzayedesi: bu çarpıcı saatler sizin olabilir
  • Her fiyata en iyi saatler

Geçen haftadır bir tane giyiyorum ve sana söyleyeyim, kazıyorum baba. Bununla birlikte, Bond benzeri güzel görünümüne rağmen, yeni C65 çok fazla Moneypenny'ye mal olmuyor.

Deri veya kauçuk kayış üzerinde eşit derecede parlak mavi veya siyah kadran seçenekleriyle (burada bilezik seçeneği yoktur) sunulan C65 Trident Diver, dalış ve elbise saatleri arasındaki çizgiyi tamamlar. Aldatıcı derecede incedir ve iyi kesilmiş bir takım elbise, 60'lar tarzı triko veya dürüst olmak gerekirse bir kapüşonlu ile eşit derecede iyi çalışır.Elbette herkes farklıdır, ancak makul ölçüde kaslı bileklerime göre 41 mm'lik kasa 'tam anlamıyla'. Trident serisindeki önceki saatler 43 mm ile benim için çok gürültülü veya 38 mm'de çok küçüktü.


Christopher Ward, geçen yılki C65 Trident Vintage ile bu dalış / elbise havuzuna daha önce ayak parmağı daldı. Aslında çok çekici bir saatti ve 38 mm'lik kasası ve kusursuz minimalist tarzıyla muhtemelen daha otantik olarak 60'ları andırıyordu.

C65 Trident Diver, her türden farklı yüzey ve ayrıntılarla çok daha fazla 'gadget'tır. En önemlisi, tek yönlü bir dalış zamanı çerçevesi vardır, böylece dalışınızı zamanlayabilir ve virajları alamazsınız.

Dalış saati satın alan erkeklerin, dalış saati satın alanlara oranının 1.000.000: 1 olduğunu hayal ediyorum. Bununla birlikte, her an Scuba teçhizatı takabileceğimi ve bir hainin gizli adalarına sızabileceğimi ima etme şeklinin, eşleştirme tulumları içindeki yandaşları karate etmek için beni çok daha seksi ve gizemli yaptığını buldum. arkadaşlarım ve tanıdıklarım.


Ayrıca 150m veya 15 ATM'ye kadar su geçirmezdir.

Detaylar? C65 Trident Diver onları maça ya da Sean Connery'nin dediği gibi 'spadesh' olarak alıyor. Christopher Ward'ın 'Colimaçoné' kaplaması var - içine Ward ikiz bayrak logosu kazınmış bir tür bükülme, güneş ışını damarlı. Bulunurharekette. Yani başka bir deyişle, yapacaksınonu asla görme. Ama orada olduğunu bilmek güzel, değil mi?

Saat 12 konumunda çift kabartmalı bir logo var. İkinci elde güzelce işlenmiş üç dişli karşı ağırlık var. Çıkartılan tepe düzgün bir şekilde oyulmuş ve kabartılmıştır. Baton eller, eski ışıltılı 'Eski radyum Luminova' ile dolu! Ne mutlu ki kansere neden olacak kadar eski değil. Her zaman bir artı.

Tüm bu çabanın genel görsel sonucu, bir bakışta, uzaktan harika görünen ve daha sonra yakınlaştığınızda takıntılı bir şekilde göz atacak çok şeyi olan bir saattir.

Muhtemelen yüzün bir ayrıntısı çok fazla, aslında - Christopher Ward metin logosunu saat 9'da kaybetmekten daha mutlu olurdum ... ancak belki de saat 3'e bir tarih penceresi eklemek güzel olurdu. Bir saat kadranı tasarlarken ne zaman duracağını bilmek zor sanırım.

Fiyatı göz önünde bulundurduğunuzda bu biraz sinir bozucu. 695 sterlin olmasına rağmen, 1000 sterlin üzerinde fiyatlı saatler gibi görünüyor ve hissediyor. Daniel Craig'in taktığı Omega'lardan çok Ian Fleming'in bu karakteri yazdığı gibi bir 'Bond saati' gibi.

Özetle, o zaman: güzel saat. Aslında Christopher Ward'ın ilk önemli saatlerinden biri olan Malvern Automatic Mk I'e sahibim ve stil, bitiş ve kaşe açısından bu, Malvern sadece 10 yaşında olmasına rağmen, bir dünya uzakta.

Bu markanın standartlarına göre bile Trident Diver birkorkunçsadece 700 sterlin için çok fazla saat.

• Ön siparişler artık Mayıs ayı ortasında teslim edilebilir. Fiyat £ 695 / € 795

Farkı bulun

Christopher Ward C65 Trident Diver: tam özellikler

• Fiyat695 £ / 795 $

• Durum41 mm (yükseklik 11,55 mm, pabuç için: 47,1 mm), fırçalanmış ve parlatılmış deniz sınıfı 316L Paslanmaz Çelik, & ldquo; Cam kutu & rdquo; Safir kristal

• Kayış22 mm deve veya siyah vintage meşe deri ve mavi veya siyah kauçuk kayış

• HareketSellita SW210, İsviçre yapımı, 42 saatlik güç rezervine sahip 19 mücevherli elle kurmalı mekanizma

• Su direnci15 ATM (150 metre)

• Ağırlık65 g

• Titreşimler28.800 saat (4 Hz)

• Zamanlama toleransıGünde + 15 / -15 saniye

• Benzersiz kazınmış seri numarası

• Ve en iyisi…Lüks sunum çantası ve sahibinin el kitabı