Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Christopher Ward'ın süper ince C5 Malvern 595 dress watch, özellikle fiyatını bildiğinizde harika görünüyor

Christopher Ward'ın süper ince C5 Malvern 595 dress watch, özellikle fiyatını bildiğinizde harika görünüyor

Christopher Ward'ın saatleri her zaman yerinde ve genellikle olduğundan 4 kat daha pahalı görünüyor. Şimdi, İngiliz tasarımı, İsviçre yapımı uygun fiyatlı premum ustaları, bugüne kadarki en ince saati olan C5 Malvern 595'i piyasaya sürdü.


Malvern serisi, tik ağacından yapılmış bir kutu içinde gelip beş dakika sonra parçalandığını kastettiğimiz 'özünde İngiliz tasarım değerlerine' sahiptir. Yalnızca 5,95 mm derinlik (dolayısıyla adı) ve 39 mm cilalı 316L çelik kasa ile 595 minyon, ancak yine de belirli bir erkekliği yansıtıyor. Tüy kadar hafif bir boksör gibi. Ama yakışıklı biri.

Teknik bilgi

Çapı: 39mm


Yükseklik: 5,95 mm (tolerans + 0 / -0,10)

Ağırlık: 33g


Kalibre: ETA 7001

Kasa: 316L Paslanmaz Çelik


Su Geçirmezlik: 3 ATM (30 metre)

Titreşimler: Saatte 21.600 (3 Hz)

Zamanlama toleransı: Günde + 15 / -15 saniye

Çıkıntıya: 45,8 mm


Kayış: 20mm

Askılar: Meşe deri: siyah, kahverengi, deve

Bilezik: Milanese Mesh

Cam, yansıma önleyici düz safir kristaldir. Mekanizma, incabloc şok koruma sistemine ve 42 saatlik güç rezervine sahip 17 taşlı bir mekanizma olan İsviçre otomatik ETA 7001'dir.

Christopher Ward’ın Kurucu Ortağı Mike France, 'Daha önce hiç denemediğimiz yeni bir hareketi kullanmaya sık sık başlamıyoruz, ama buna ne kadar yakından bakarsak, o kadar çok etkilendik. Özellikle, ne kadar sağlam ve kararlı göründüğünü sevdik. & Rdquo;

Kadran da benzer şekilde sıyrılmış, tarih, rakam veya saniye ibresi olmadan; sadece Christopher Ward'ın yakın zamanda modernize edilmiş logosu ve saat imleri. Ana ayrıntı, bir kristal sergi arka kapağının hareketi ortaya koyduğu arka tarafta.

Yüz, kumlanmış bir yüzey ve baskılı indeksler ile inci beyazı veya soğuk gri seçenekleriyle sunulur. Siyah ibreler 'kadranla tek renkli bir kontrast oluşturmak için yumuşak kıvrımlarla parlatılmıştır'. Gördüğünüz gibi, sonucun okunması son derece kolay.

Daha küçük kasa boyutunun bir sonucu olarak, C5 Malvern 595 hem erkekleri hem de kadınları hedef alıyor. Bir deve, kahverengi veya siyah deri kayışla daha hantal göründüğünü söylesek de, muhtemelen daha kadın dostu olan Milanese örgü bileklik seçeneği var.

/c5-malvern-595-range/Milanese döngü bileziğini istiyorsanız fiyat 680 £ 'a yükselse de bu bir pazarlık.