Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Google TV incelemesine sahip Chromecast: En iyi 4K TV medya akışı yükseltmelerinden biri

Google TV incelemesine sahip Chromecast: En iyi 4K TV medya akışı yükseltmelerinden biri

Google TV ile günümüzün en iyi Google Chromecast'i Google Chromecast ile Google ... Google Alışveriş 49,99 $ Google Chromecast'i Google ile görüntüleyin ... Hedef49,99 GörünümGoogle TV ile Chromecast -... Best Buy 49,99 $ Google Chromecast'i Google ile görüntüleyin ... Office Depot49,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Pingtwitter'ün Google TV incelemeli Chromecast'ine hoş geldiniz. Söylenmeli ama Google'ın sonuncusu küçük bir ürün olabilir, ancak adı çok büyük bir ağız dolusu.


Yenilenen Chromecast video aktarıcısı, öncekinden biraz daha büyük ve daha pahalı olsa da burada - ancak bunun nedeni eskisinden daha fazlasını yapıyor. Artık sadece telefonunuzdan akış yapabileceğiniz bir şey değil, aynı zamanda Android TV ve izlemek istediklerinizi bulmayı kolaylaştırmayı amaçlayan yeni Google TV uygulaması ile tam teşekküllü bir akıllı TV eklentisi.

Sonuç, & lsquo; uygun fiyatlı video aktarım dongle'lar 'kadar çılgınca rekabetçi bir pazarda bile gerçekten öne çıkıyor.

• Daha fazlasını kontrol edinen iyi medya yayıncıları
• Bkz.en iyi TV fırsatları

Google TV incelemesine sahip Chromecast: Fiyatlar ve Özellikler

- Derin nefes - Google TV'li Chromecast şu anda satışta ve fiyatı 59 £ / 50 / AU $ 99.


Yeni Chromecast, Google Assistant ile kullanım için bir mikrofon içeren uzaktan kumandalı bir ahize ile birlikte verilir. Ve Android TV, hem daha kolay aramayı kolaylaştırmak hem de daha çok kullandıkça daha hedefli hale gelen önerilerde bulunmak için bu uzaktan kumandayla kontrol edebileceğiniz uygulamalar ve yeni bir arayüz - & lsquo; Google TV 'sunmak için hazır. Görünüşe göre tüm Android TV'ler Google TV'yi çok daha önce sunacak.

Aksi takdirde, her zamanki gibi 4K HDR işi vardır ve iyi önlem almak için bazı Dolby Atmos yetenekleri devreye girer. Uzaktan kumanda, Netflix ve YouTube için kısayol düğmelerine sahiptir, ancak Amazon Prime Video dahil olmak üzere Google TV ana sayfasına istediğiniz sayıda farklı uygulama yükleyebilirsiniz. Apple TV değildir ve Birleşik Krallık kullanıcıları, All 4'ün de olmadığını söylememelidir. Yine de diğer tüm büyük oyuncular burada.

Ana sayfa, içeriği Netflix'in yaptığına benzer yararlı kategoriler halinde düzenler ve gezinmesi yeterince kolaydır. Akıllı öneri sistemi, hem seçimlerinize hem de belirli bir başlığı izlemiş olabileceğinize dair talimatınıza yanıt verir - ve onu ne kadar çok kullanırsanız, zevklerinize o kadar gerçekten uyum sağlar.


Google TV incelemesine sahip Chromecast

(Resim kredisi: Google)

Google TV incelemesine sahip Chromecast: Performans

Google TV'li Chromecast, sesli komutlara doğru ve hızlı bir şekilde yanıt verir ve incelemeniz için sunulan Dolby Atmos / Dolby Vision içeriğinin kapsamlı bir listesini almak yalnızca birkaç kelime ve birkaç dakikanın işidir. Sonuçta, gemide hem Dolby Vision HDR hem de Dolby Atmos özelliği varken, aramanıza başka nerede başlarsınız?

Çalışılacak en iyi 4K HDR içeriği göz önüne alındığında, Google TV'li Chromecast, otantik olarak etkileyici bir performansa dönüşür. Dolby Vision destekli görüntüler net ve ayrıntılıdır, bol miktarda koyu ton bilgisi mevcuttur ve kontrastlar iyi işlenir. Işıklandırma ikna edicidir, renk paleti kapsamlıdır ve görüntülerde de yeterli üç boyutluluk vardır.

Hareket otorite ile tutulur, kenarlar temiz bir şekilde çizilir ve genel izlenim, başarılı bir resim yapımıdır. Dolby Vision'ın sinematik özgünlük adına her şeyi karartma eğilimi de ön plana çıkıyor, ancak Google TV'li Chromecast bundan pek sorumlu tutulamıyor.


1080p içerikle kaliteyi biraz düşürün ve resim doğruluğundaki azalma aynı anda oldukça hafif ve tamamen açık. Ayrıntı seviyeleri bir şekilde azalır, resim gürültüsü görünür hale gelir ve daha koyu tonlar biraz ezilir. Tahmin edilebileceği gibi, çözünürlük açısından ne kadar aşağı inerseniz, daha fazla kenar tanımı gelişigüzel hale gelir ve cilt tonları tek tip hale gelir - ancak bu durumda, YouTube'da kullanıcı tarafından yüklenen akıllı telefon videolarını izlemekte ısrar ederseniz, başka bir şey bekleyemezsiniz.

Ses kalitesi söz konusu olduğunda, Google TV'li Chromecast nitelikli türden bir başarıdır. İster Netflix üzerinden bir film müziği isterse Tidal'dan türetilen bir müzik parçası olsun Dolby Atmos materyali, bol miktarda varlığa sahiptir ve müzik söz konusu olduğunda, ikna edici bir şekilde bir performans olarak bir arada duruyor. İyi bir ayrıntı düzeyi alınır ve - şunlardan birine sahip olduğunuz süreceen iyi ses çubuklarıveya bir surround sistem, tabii ki - hem 'sol / sağ' hem de 'yukarı / aşağı' düzlemlerde geniş alan. Bununla birlikte, olmayan şey o kadar dinamik ifadedir - her şey, çok fazla varyasyon olmaksızın, belirli, tekdüze bir seviyede olma eğilimindedir.

Google TV incelemesine sahip Chromecast

(Resim kredisi: Google)

Google TV incelemesine sahip Chromecast: Tasarım ve kullanılabilirlik

Google TV'li Chromecast, beyaz, pembe veya mavi renklerde bulunan yumuşak dokunuşlu, disk şeklinde bir cihazdır (üretici, bunları & lsquo; kar ', & lsquo; gün doğumu' ya da & lsquo; gökyüzü 'olarak değerlendirmenizi ister, ancak hakikat). Bir uçta esnek bir HDMI 2.0 bağlantısı ve diğerinde güç için bir USB-C soketi var - TV'nizin HDMI girişinin Chromecast'i Google TV ile çalıştırmak için yeterli gücü sağlaması mümkündür, ancak olası değildir, bu nedenle bir güç adaptörü de.

Neden çeşitli renklerde sunulması gerektiği ya da tüm çalışma ömrü boyunca TV'nizin arkasında gizleneceği neredeyse kesinken, kaplamanın neden oldukça hoş bir yumuşak dokunuş olduğu, hemen anlaşılmıyor. Ama bakımın uygulanmış olması güzel.

Küçük uzaktan kumanda, streamer'ın kendisine uyacak şekilde renklendirilmiştir ve güzel bir şekilde yerleştirilmiş ve avuç içine düzgün bir şekilde otururken, sert ve kaygan plastikten yapılmış olması, düğmeye basmakla ideal olandan daha fazla hareket etmesini sağlar.

Bu küçük sıkıntıdan başka, Google TV'li Chromecast'in kullanımı basit ve hızlıdır. Google Asistan sesli kontrolünü veya ahizenin kendisini kullanıyor olsanız da, teklifinizi yerine getirmek basittir.

Ekrandaki arayüz temiz ve gezinmesi kolaydır ve - cesurca - Chromecast, Google merkezli ve / veya maliyet seçenekleriyle önden yükleme yapmaz. Örneğin, istediğiniz şey Netflix'te ücretsiz olarak mevcutsa, orada, önde ve ortada olacak.

Google TV incelemesine sahip Chromecast: Karar

& Ldquo; ... Google TV ile & rdquo; (ve harika uzaktan kumanda ve sesle kontrol seçenekleri), en yeni Chromecast yalnızca şimdiye kadarki en iyisi değil, aynı zamanda etraftaki en iyi 4K video akışlarından biridir.

İstediğinizi bulmak çok kolay, video kalitesi mükemmel ve etkileyici bir ses var. Ara sıra eksik olan uygulamalar için utanç verici, ancak genel olarak mükemmel bir seçim.

Google TV ile günümüzün en iyi Google Chromecast'i Google Chromecast ile Google ... Google Alışveriş 49,99 $ Google Chromecast'i Google ile görüntüleyin ... Hedef49,99 GörünümGoogle TV ile Chromecast -... Best Buy 49,99 $ Google Chromecast'i Google ile görüntüleyin ... Office Depot49,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz