Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Dairesel Apple Watch Series 6, göz alıcı yeni tasarımda hayranlık uyandırıyor

Dairesel Apple Watch Series 6, göz alıcı yeni tasarımda hayranlık uyandırıyor

Apple Watch, kare (ish) kasası ve ekranı ile her zaman diğerlerinden ayrıldı. Peki ya Apple yeni Seri 6 için dairesel bir kasa takmaya karar verirse?


Bu, Phone Industry tarafından YouTube'da yayınlanan bir render videosunun sorduğu sorudur. Video, yeni, dairesel bir Apple Watch için bir fragmanın nasıl görünebileceğini ve bunun sonucunda kullanıcı arayüzü, kayış ve kılıfın nasıl değişeceğini gösterir.

  • En iyi akıllı saat
  • En İyi Apple Watch
  • Oppo'nun çarpıcı Apple Watch rakibine şimdiye kadarki en iyi bakışınız
  • Casio, yeni GSQUAD fitness saatiyle Fitbit ve Garmin'i alıyor

Elbette, Apple'ın bunu Seri 6 ile veya gelecekteki herhangi bir Watch modeliyle yapacağını söyleyecek hiçbir şey yok, ancak hayal etmesi kesinlikle eğlenceli. Sunum, Apple'ın yuvarlak saat için bir Mikro LED ekran kullanacağını ve saat 3 konumunda daha kompakt bir Digital Crown olacağını gösteriyor.

(Resim kredisi: Telefon Sektörü)

Turuncu bir Hermés baskısı da render tarafından hayal ediliyor ve aynı zamanda dairesel Apple Watch için altın, siyah, mavi, beyaz ve kırmızı gibi bir dizi renk seçeneği de var.


Kayışları çıkarmak için düğmeler eksik, ancak Apple'ın bunu dairesel bir Watch kasasıyla çalıştırmanın bir yolunu bulabileceğini düşünüyoruz. Ayrıca Apple'ın yakında render videosunda bahsedilen yerel uyku takibini ve 48 saatlik pil ömrünü sunacağına dair büyük umutlarımız var.

Bu çizim ile Apple Watch'un ana rakibi dairesel Samsung Galaxy Watch Active 2 arasında pek çok benzerlik var. Bu nedenle, Watch'un kare gövdesi ve yuvarlak köşeleri göz önüne alındığında Apple'ın bu rotadan aşağı inip geçmeyeceğini merak ediyoruz. yuvarlak yüzlü rekabetten çıktı.


Yıllık bir gelenek haline geldiğinden, Apple'ın akıllı saatinin yeni bir sürümünü Eylül ayında duyurması bekleniyor. Watch Series 6'nın yeni bir iPhone ailesiyle birlikte ortaya çıkmasını bekliyoruz. Saatin bu yıl dairesel bir tasarıma geçmesi pek olası görünmüyor, ancak bu çizim kesinlikle bize düşünmek için yiyecek veriyor.

Bunu beğendin mi?


  • En iyi Apple Watch fırsatları
Günümüzün en iyi apple watch 5 fırsatı İndirimli Fiyat Demo Apple Watch olarak kullanılır ... Kogan.com599 ABD doları 499 ABD doları GörünümDemo Apple Watch Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat ... Dick Smith599 ABD doları 499 ABD doları GörünümApple Watch Serisi 5 44 mm ... ebay650 $ Görünümİndirimli Fiyat Apple Watch Series 5 44mm ... Amazon Prime 849 $ 739,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz