Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi: Bu şişme yatakla rahatça kamp yapın

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi: Bu şişme yatakla rahatça kamp yapın

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı - görünüşte - ekstralara sahip bir kamp hava yatağıdır. Saygın marka adı, muhtemelen oradaki bazı isimsiz hava yataklarından daha güvenilir olduğunu ve bizim için dikkate değer olduğunu gösteriyor.en iyi kamp yatağırehberlik etmek. Coleman'ın kamp hava yatağı serisinin en üstünde yer alır - tek kişilik yatağı denedik, ancak aynı zamanda çift kişilik bir versiyon ve birçok gerçek modelden daha büyük olan epik derecede büyük bir 'yükseltilmiş çift' yineleme var.şiltelerüzerinde yattık. Tabii ki, biraz daha fazla konfor arayan araba kampçılarına yönelik daha hacimli bir seçenek (yeriniz kısıtlıysa, aşağıdakilerden birini almanızı öneririz).en iyi kamp matlarıyerine). Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelememiz için okumaya devam edin.

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi: tasarla ve inşa et

Coleman Ekstra Dayanıklı Tek Kişilik Hava Yatağının tasarımı yeterince düzenlidir - bir kesenin her iki ucundaki bir büzme ipi, hava yatağının gövdesini açmanıza izin vermek için çözülür. Bu (ters yönde) ayrıca hızlı ve kolay 'sar ve yuvarla' deflasyon ve istifleme sağlar. Yumuşak dokunuşlu, fırçalanmış polyester yüzeye sahip REACH uyumlu PVC'den yapılmış olan hava yatağı, dokunuşa karşı yumuşaktır ve daha iyi konfor için 24 dahili şişirilebilir 'bobin' içerir.

Coleman, Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağının standart bir hava yatağından %47 daha fazla delinmeye karşı dayanıklı, %25 daha güçlü ve %42'ye kadar daha hafif olduğunu, 1,8 kg ağırlığında olduğunu ve makul bir 198 x 82 x 22 cm boyutunda paketlendiğini iddia ediyor. Bu, oldukça sağlam bir yatak için iyi bir paket boyutudur, bu nedenle sınırlı alana sahip (veya yüksek kamp ekipmanı beklentileri) araba kampçıları rahatlayabilir.


Son olarak, valf sistemi güzel ve basittir, yanlışlıkla söndürmeyi önlemek için sağlam bir dış durdurucu ile, açmak için dışarı çeken, kilitlemek için içeri iten bir Çift Kilit sistemi.

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi


(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi: konfor

Coleman Ekstra Dayanıklı Tek Kişilik Hava Yatağının şişirilmesi iyi başlar, sadece malzeme çuvalını açmak ve şilteyi sermek güzel ve basittir ve valf sistemi yeterince sezgiseldir. Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı Tekli'yi şişirmek için bir pompaya ihtiyacınız olacak ve yüksek hacimli bir el pompası kullanmak oldukça zaman alıyor ve birkaç dakika enerjik pompalama gerektiriyor.

Garip bir şekilde, şişirme baskılarından hiçbir yerde bahsedilmiyor, kullanım kılavuzunun yakından incelenmesinde, 'malzemedeki kırışıklıkların çoğu kaybolana ve yatak sert hissedilene' kadar şişirmek için bir satır okur, ki bu biraz belirsiz görünüyor. Kılavuz ayrıca, yatağı sıcak havayla doldurmak için saç kurutma makinesi kullanmanın 'erimeye neden olabileceğini' de belirtiyor - bu yüzden bunu aklınızda bulundurun, çocuklar.


Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Şişirildikten sonra, üzerinde uyumak için oldukça rahat olan bir hava yatağının gururlu sahibi olursunuz. Derinlik standart bir şilteye benzer, bu nedenle evde hissetmek kolaydır ve kumaş kaplaması dokunuştan rahatsız olmaz. Kaçınılmaz olarak kamp yatağı, yaylı bir iç mekan yatağından daha homojen ve daha az tepki veriyor, ancak yine de oldukça rahat, sizi soğuk zeminden uzak tutuyor ve güzel bir şekilde yalıtılmış. 82 cm genişlik de cömerttir ve kenardan düşmeden önce bolca hareket alanı sağlar.

Coleman Extra Durable Airbed Single'ı birkaç gün boyunca test ettik ve bu süre boyunca sızıntı yapmadı, ancak pudingin gerçek kanıtı, daha uzun kullanımda, özellikle de hasarın sorunlara neden olabileceği tekrarlanan kullanımda olacaktır.

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi


(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı incelemesi: karar

Coleman Ekstra Dayanıklı Hava Yatağı, orta sınıf bir fiyat noktasında kaliteli bir kamp yatağıdır ve teneke üzerinde tam olarak ne yazıyorsa onu sunar. Arabayla kamp yapmak ve daha büyük çadırlarda geçirilen aile hafta sonları için bu, evden mükemmel bir uyku deneyimidir, düşük paket boyutu ve hafifliği, dağınıklığı azaltmak için burada bile yardımcı olur. Entegre taşıma çantası da burada yardımcı olur, kaybedecek bir şey daha azdır ve sağlam valf, felaketin gelmeyeceğine dair güven verir ve sizi uykuya dalmak için sönük bir karmaşa ile baş başa bırakır. Ek olarak, gelişmiş delinme direnci ve daha güçlü yapı iddiaları daha kolay uyumanıza yardımcı olacaktır.