Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Coleman Sling Sandalye incelemesi: dinlenmek için tasarlanmış şık bir sandalye

Coleman Sling Sandalye incelemesi: dinlenmek için tasarlanmış şık bir sandalye

Coleman Sling sandalye, kendi taşıma çantasıyla birlikte gelen sağlam, akıllı görünümlü, katlanabilir bir sandalyedir. Zevkli yeşil veya haki renk seçenekleriyle şimdi satın alınabilir. Yaz yolda ve bu yıl kesinlikle kartlarda açık havada sosyalleşmekle birlikte, çoğu kişi biraz daha açık havada oturmaya yatırım yapmak istiyor. Peki bu iyi bir seçenek mi? Sitemizdeki diğer girişlerle nasıl karşılaştırılır?en iyi kamp sandalyesisıralama? Coleman Sling sandalye incelememiz için okumaya devam edin.

Coleman Sling Sandalye incelemesi: tasarım ve konfor

Coleman Sling Sandalye incelemesi: özellikler

Açık boyut (G x D x Y):58x72x93cm
Katlanmış boyut (G x D x Y):12x12x112cm
Ağırlık:3.7kg
Azami yük:113kg
Kumaş:600D Oxford Polyester
Çerçeve:Alüminyum

Coleman Sling sandalye hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, bu kompakt bir kamp sandalyesi değildir. Tabii ki, katlanıyor olsa da, çökmüş hali bile bu hantal bir canavardır. Birlikte verilen omuz askılı taşıma çantası, taşımayı kolaylaştırsa da, daha uzun bir mesafeyi taşımak zorunda kalmak oldukça can sıkıcı olurdu (ve onu kampa götürüyorsanız, oldukça geniş bir botunuz olması gerekir). Bununla birlikte, alüminyum çerçeve, özellikle ne kadar sağlam hissettirdiği göz önüne alındığında, göründüğünden çok daha hafif olduğu anlamına gelir. Saygın bir 3,7 kg ağırlığındadır.

Coleman Sling Sandalye incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Şimdi gelelim bu sandalyenin nelere iyi geldiğine. Uzun süre dayanacak bir sandalye hissine sahiptir - Oxford Polyester kumaş sağlam bir his verir, alüminyum paslanmaya karşı dayanıklıdır ve çerçeve son derece sağlamdır. Genel olarak, birincil amacı sizi yerden kaldırmak olan bir şeyden ziyade, daha amaçlı bir oturma seçeneği havasına sahiptir. Bir bahçe toplantısı için dışarı çıkmaya hazır barakanızda olması iyi olacak türden bir şey.

Coleman Sling Sandalye incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Uzun bir sırt, iyi bir şekilde desteklenmenizi sağlar, koltuk geniştir ve cildinizi soğuk metalden uzak tutmak için kumaş kaplı kol dayama yerleri vardır. Bu sandalye ayarlanabilir değil, oldukça rahat bir açıyla sabitlenmiştir, bu da onu dinlenmek için harika bir seçim yapar, ancak yemek yemek gibi dik durmanız gereken aktiviteler için kullanışlılığını engeller. Ayrıca bitleri ve bobları saklamak için içecek tutucuları veya cepleri de yoktur.

Coleman Sling Sandalye incelemesi: karar

Coleman Sling sandalyesini, geleneksel bir kamp sandalyesinden daha yüksek kaliteli bir geçici oturma seçeneği olarak sınıflandırırdık. Stil akıllıdır ve yapı üstün hissettirir ve bir Barbekü veya bahçe toplantısında bunun üzerine oturduysanız, herhangi bir şekilde kısa bir değişiklik hissetmeyeceğiniz kadar sağlam ve rahattır. Çökmüş durumda oldukça hantal olsa da, katlama seçeneği ve hala oldukça hafif olması çok yönlülük katıyor.