Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Coleman Weatherproof Sundome Outdoor Shelter incelemesi: hava nasıl olursa olsun plajın tadını çıkarın

Coleman Weatherproof Sundome Outdoor Shelter incelemesi: hava nasıl olursa olsun plajın tadını çıkarın

Coleman Sundome Outdoor Shelter fırsatları Coleman Sundome Beach Shelter... Amazon Prime 93,84 ABD Doları Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Coleman Sundome incelemesi

Ailenizle birlikte sahilde uzun güneşli günlerin hayalini mi kuruyorsunuz? Denizde kürek çekmek, kaya havuzlarına bakmak ve balık ve patates kızartması mı? Değişken hava koşullarında gerçek oldukça farklı olabilir (özellikle Birleşik Krallık'ta) ve Coleman Weatherproof Sundome Outdoor Shelter'ın kullanışlı olduğu yer burasıdır.


Rüzgara, yağmura ve parlak güneş ışığına karşı koruma sağlayan bu kullanışlı plaj örtüsü, ailenizin deniz kenarındaki günlerini konforlu ve güvenli geçirmeniz için tasarlandı. o birien iyi plaj çadırlarıetrafında; adımlarını atmak için sahile götürdük.

  • ile yiyecek ve içecekleri taze ve soğuk tutun.kamp için en iyi serin kutu
  • Bir levrek yukarı çekin! Bunlaren iyi kamp sandalyelerietrafında

Coleman Weatherproof Sundome Outdoor Shelter incelemesi: boyut ve montaj

Coleman Sundome incelemesi

(İmaj kredisi: Clemmie Millbank)

Havalı kutular, sörf tahtaları, havlular, kovalar ve küreklerle dolu olan her ebeveyn, at arabası tarzı sahile ağır ağır gelmekten korkar, bu nedenle herhangi bir ek kitin çok hantal olmaması önemlidir. Coleman Sundome uygun şekilde küçük (51cm x 11cm) ipli bir çanta içinde gelir, ufacık 1,9 kg ağırlığında ve kalın bir omuz askısına sahiptir, bu nedenle kolunuzun üzerinden asmak kolaydır.

Plaj barınağını kurmak için yapmanız gereken tek şey, üç fiberglas direği yerleştirmek, yayı yerleştirmek ve sabitlemek için yerleşik kum ceplerini doldurmak. Ayrıca şiddetli rüzgarlara karşı dengede durmak için kullanabileceğiniz ve sizi aşağı çekmek için kullanabileceğiniz birkaç gergi halatı da var. Hepsi bir arada, muhtemelen yaklaşık 10 dakikamızı aldı ve hatta birkaç kişi bile ne kadar kolay göründüğüne dair yorum yaptı.


Coleman Weatherproof Sundome Outdoor Shelter incelemesi: özellikler ve tasarım

Coleman Sundome incelemesi

(İmaj kredisi: Clemmie Millbank)

Bir kez kurulduğunda, sığınak 118 cm yüksekliğinde ve en geniş noktasında 248 cm ölçülerindedir, bu nedenle gerçekten geniş ve ferah hissettirir. Adından da anlaşılacağı gibi, Sundome, 216 cm'lik iyi bir ölçüye sahip ve iki tam boy plaj havlusu veya büyük bir plaj havlusu yerleştirmek için yeterince büyük olan kalın bir zemin örtüsü üzerinde (hoş bir şekilde şezlong benzeri) mavi ve beyaz çizgili bir yarım kubbe oluşturur. piknik halısı.

Sundome'un en havalı özelliklerinden biri, zemin tabakasının etrafında dolaşan fermuarıdır; bu, ön tarafı kapatmanıza ve tüm küçük parçalarınızı ve göğüslerinizi martıların görüş alanından / erişemeyeceğiniz bir yerde saklamanıza ve hepiniz bir kürek çekmenin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Küçük bir soyunma odası olarak bile kullanılabilir, ancak sıkıştırıldığında oldukça küçük hissettirdiğini ve havalandırma olmadığını, bu nedenle yalnızca kısa süreler için olduğunu belirtmekte fayda var.


Coleman Weatherproof Sundome Outdoor Shelter incelemesi: performans ve konfor

Coleman Sundome incelemesi

(İmaj kredisi: Clemmie Millbank)

Coleman Weatherproof Sundome Shelter'ın kalite hissinden gerçekten çok etkilendik; geniş açık cepheye rağmen, adam halatlarının eklenmesi sayesinde, fırtınalı koşullarda bile gerçekten güvenliydi. SPF50 güneş korumalı Coleman UVGuard koruma kumaşları, çocukların (ve yetişkinlerin!) parlak güneş ışığından uzak durabileceği ve yine de sahilde harika bir gün geçirebileceği anlamına gelir.

Kalın zemin tabakası ıslak kum üzerinde mutlak bir kazanandı ve koyu renk de güzel ve sıcak kalması anlamına geliyordu, ancak bu, potansiyel olarak rahatsız edici derecede sıcak olabileceğinden daha tropik iklimlerde hafif bir sorun olabilir. Barınağın içinde, değerli eşyalarınızı kumdan uzak tutmak için, ancak yine de kolayca erişebileceğiniz iki saklama cebinden birinin olması iyi olur.

Coleman Weatherproof Sundome Outdoor Shelter'ı satın almalı mıyım?


(İmaj kredisi: Clemmie Millbank)

Coleman Sundome, güçlü rüzgarlara ve parlak UV ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlayan cömert bir kanopiye sahiptir. Geniş zemin örtüsü size rahatlamanız ve tüm temel ihtiyaçlarınızı korumanız için alan sağlar. Dahili kum torbaları ve gergi halatları ekstra denge sağlar ve fermuarlı ön kısım temiz, küçük bir soyunma odası veya kumsuz saklama alanı sağlar. Tüm bunlar, kum üzerinde ter dökmenize gerek kalmadan yukarı çıkan ve paketlenen şaşırtıcı derecede hafif, taşınabilir bir pakette gelir.

İdeal bir dünyada Sundome'un birkaç iç cebi ve belki bir havalandırma paneli de olurdu, ancak bu, uzun yıllar boyunca her aile plaj tatilinde şüphesiz ki kaliteli bir kit parçası.

Fiyatlar - Coleman Sundome Outdoor Shelter:▼