Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Columbia Kea II parmak arası terlik incelemesi: yürüyüş için kavrayıcı ve yastıklı sandaletler

Columbia Kea II parmak arası terlik incelemesi: yürüyüş için kavrayıcı ve yastıklı sandaletler

Columbia'nın popüler Kea parmak arası terlikinin en son versiyonu olan Columbia Kea II sandalet, gündelik bir parmak arası terliğin üzerinde bir kesimdir. Tutturucu kauçuk tabanlar, yastıklı iç taban ve ayağınızı sıkıca yerinde tutmak için tasarlanmış geniş kayışlarla, en iyilerden biri olacak şekilde tasarlanmıştır.yürüyüş için en iyi parmak arası terlik. Nasıl performans sergilediklerini görmek için patikaya çıktık.


Elbette parmak arası terliklerin sağlayabileceği koruma ve destek miktarı çok sınırlıdır. Daha yorucu açık hava etkinlikleri için, aşağıdakilerden birine yükseltmek isteyebilirsiniz.en iyi yürüyüş sandaletleri, hatta bir çiften iyi kadın yürüyüş ayakkabısı. Columbia Kea II flip flop incelememiz için okumaya devam edin.

Columbia Kea II parmak arası terlik incelemesi: tasarım

Bir flip flop ne zaman bir flip flop değildir? Yürüyüş sandaleti olarak ikiye katlandığında tutuş, destek ve yastıklama konforu sunar. Columbia'nın kadınlar için popüler iki parmak arası terlik ile tanışın - Kea II, havuz çevresinde olduğu kadar patikalarda da çalışmak üzere tasarlanmıştır ve sağlam bir tabana ve rahat geniş kayışlara sahiptir. Kea'lar iyi yastıklanmış olsalar da, sıcak havalarda giymek için hala yeterince nefes alabilirler. Astar hidrofobiktir, teri uzaklaştırır ve hızlı kurur ve ayrıca bu sandaletleri herhangi bir kir veya kokudan kurtulmak için çamaşır makinesine atabilirsiniz.

Kea II'lerin nötr tasarımı, yürüyen parmak arası terlik pazarında öne çıkıyor. Bunlar maceracıları hedefleyen sandaletler olabilir, ancak özellikle düz siyah renk grubunda (nötr kahverengi de mevcuttur) oldukça şık görünüyorlar ve şehirden ülkeye kolayca giyilebilirler, bu da onları hafif eşya taşıyorsanız ideal hale getirir.

Columbia Kea II parmak arası terlik


(İmaj kredisi: Kolombiya)

Columbia Kea II parmak arası terlik incelemesi: konfor

Kea II'nin yastıklı rahatlığı onu kalabalıktan farklı kılıyor. Daha basit parmak arası terlikler gerçek bir destek sağlamaz ve ilk başta takmak için düpedüz acı verici olabilir - ilk birkaç kez giydiğinizde ayak parmaklarında kırılma veya ağrı olmadan kutudan çıkar çıkmaz rahat olan Kea II'de olduğu gibi değil . Kalın bir kauçuk taban ve yastıklı iç taban, yürüyüş düşünülerek tasarlanmıştır ve ayrıca gündelik parmak arası terliklerde eksik olan bir miktar kemer desteği de vardır.

Ayağınızı saran geniş, hafif esnek kayışı ve ayağı tüm gün yerinde tutan rahat burun direğini seviyoruz. Kea'ların patikalarla başa çıkmak için yeterince kavrayıcı tabanları vardır (aslında onları yürüyüş ayakkabılarının tabanlarıyla karşılaştırırız) ve bu sandaletleri kısa kır yürüyüşleri veya tatile çıkmak için tavsiye ederiz. gezi ve günler. Bazı yorumcular Keas'ta sekiz mil kadar rahatça yürüdüğünü bildirse de, bir parmak arası terlik size asla aynı türden tam destek sağlayamayacağından, kesinlikle uzun mesafeler için ayak bileği ve topuk destekli uygun yürüyüş sandaletlerine geçeceğiz. bir sandalet.


Columbia Kea II parmak arası terlik incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Kea II'leri incelerken aklımıza gelen tek soru işareti beden ölçüleriydi. Bu parmak arası terlikler kesinlikle küçük bedenlere uyar ve normalden daha büyük bir beden almazsanız topuklarınızın arkadan sarktığını görebilirsiniz - test cihazımız 6 numarayı denedi ve onları çok küçük buldu. Kea'daki bu geniş kayışlar ayrıca dar tarafa da uyar - bu, bazı açılardan kullanışlıdır, çünkü parmak arası terlik, kaymadan ayağınızın üzerinde sıkıca durur, ancak geniş ayaklı herkese uymaz.


Columbia Kea II flip flop incelemesi: karar

Columbia, Kea II'yi 'yüksek işlevli bir flipflop' olarak tanımlıyor - kutudan çıkar çıkmaz konfor sunan bu dayanıklı, yürüme dostu iki parmak arası terlik için kötü bir tanım değil. Mükemmel değil - boyutlandırma çalışması gerekiyor ve dar kayışlar her ayağa uymuyor - ancak Kea II, iyi tasarlanmış kayışlar ve parmak arası terliği ayağınızda sıkıca tutan bir parmak direği ile oldukça yakın geliyor. gün, ayrıca bir yürüyüş ayakkabısının performansına rakip olacak kadar kavrayıcı bir taban.