Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Corsair Sabre RGB Pro Champion Series incelemesi: turnuvaya hazır bir oyun faresi

Corsair Sabre RGB Pro Champion Series incelemesi: turnuvaya hazır bir oyun faresi

Corsair Saber RGB Pro fiyatları CORSAIR Saber RGB PRO... Amazon Prime 59,05 $'ı Görüntüle CORSAIR - SABER RGB PRO... Best Buy 59,99 $'ı GörüntüleCorsair SABER RGB PRO... CORSAIR 59,99 $ GörünümCorsair Sabre RGB PRO... Amazon $65.05 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz.Corsair Sabre RGB Pro Şampiyonu Serisi incelemesi

Bu Corsair Sabre RGB Pro Champion Series incelemesinin peşine düşmek için, ciddiye alınacak, satın alabileceğiniz en iyi hafif kemirgenlerden biri olarak rekabete karşı kolayca ayakta duran orta sınıf bir oyun faresidir.


Pingtwitter'ün rehberine yabancı değilen iyi oyun fareleri,oyun klavyelerive hattaen iyi oyun kulaklıkları, Corsair oyun çevre birimleri ile ünlüdür.

Adından da anlaşılacağı gibi Corsair'in Şampiyon Serisi, eSports profesyonelleri tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Her tür tutuşa uygun, rahat ve hızlı bir fare sunmayı amaçlayan bu ürün, nihayetinde birinci şahıs nişancı ve çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası oyunları için yaratıldı - ergonomik, hafif bir tasarıma, yaylı düğmelere, Omron anahtarlarına, 18K DPI ve esnek bir kablo.

Corsair Sabre RGB Pro Champion Series incelemesi: fiyat

Corsair Sabre RGB Pro Champion Series oyun faresini ABD'de 59,99 ABD Doları, İngiltere'de 49,99 £ ve Avustralya'da 89 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz. adresinden temin edilebilir.korsanweb sitesi ve Amazon gibi diğer perakendecilerden. Daha güncel fiyatlar için widget'lara göz atın.

Biraz daha az harcamak istiyorsanız ve RGB aydınlatmaya sahip olmaktan rahatsız değilseniz, Corsair Sabre Pro Champion Series'i ABD'de 54,99 $ ve İngiltere'de 44,99 £ karşılığında satın alabilirsiniz.


Corsair Sabre RGB Pro Champion Series incelemesi: tasarım ve kurulum

Corsair Sabre RGB Pro Şampiyonu Serisi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Takmadan önce Corsair Sabre RGB Pro Champion Series, ortalama bir siyah kablolu fareye benziyor. 2000'lerin başına yapılan bir yolculuk gibi, grenli mat bir kaplamaya ve tipik bilgisayar faresi şekline sahiptir.


İlk aldığımda, ne kadar hafif olduğuna şaşırdım. 74g ağırlığında, daha hafif oyun fareleri satın alabilirsiniz, ancak fare altlığı üzerinde zar zor süzülüyormuş gibi hissediyorsunuz. Diğer farelere göre (129mm x 43mm) daha uzun ve daha derin, hem avuç içi hem de pençe tutuşları için uygun olacak, ancak daha büyük ellere sahip olanların boyutu ve şekli ile en iyi şekilde anlaşacağını düşünüyorum.

Corsair Sabre RGB Pro Şampiyonu Serisi incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Sağ elini kullanan bir fare olmasına rağmen, Corsair parmaklarınızı içeri sokmak için derin girintiler eklememeyi ve bunun yerine neredeyse tamamen düz kenarları tercih etmeyi seçti. Gerçekten kişisel tercihinize bağlı olacak, ancak bu şekil, bileğinizi onu kullanarak bükmeyeceğiniz anlamına geliyor, bu da uzun süreler boyunca daha rahat olmasını sağlayabilir. Şasinin küçük bir eleştirisi, biraz gıcırtılı olmasıydı, ancak çoğu yakında buna alışacak.

Fareyi aydınlatmak, kaydırma tekerleğinde logonun arkasına yerleştirilmiş bir dizi RGB'dir ve farenin yanında da üç küçük ışık şeridi vardır. Bu küçük ışık çubukları, farenin şu anda hangi DPI profiline ayarlandığını size gösterir; bu, genellikle gözden kaçan kullanışlı bir özelliktir.

Corsair Sabre RGB Pro Champion Serisinde toplam altı düğme bulunur ve varsayılan olarak oldukça standart bir düzen vardır, masaüstü yazılımını kullanarak düğme atamasını değiştirebilirsiniz. DPI profillerini değiştirmek için anahtar, merkezi ayırıcıdaki kaydırma tekerleğinin altında bulunur. Ardından, farenin solunda, ileri ve geri kontrolleri için varsayılan olarak ayarlanmış iki yan düğme vardır. Başparmağınızın oturduğu yere kıyasla, oldukça yükseğe yerleştirildiğini gördüm, biraz daha aşağıda olmaları daha doğal olurdu.

Dikkat çekmeye değer bir diğer tasarım öğesi, USB-A tipi bağlantıya sahip 2,1 m siyah, örgülü, sürtünmeyi azaltan kablodur. Söyleyebileceğim tek şey, ciddi anlamda hafif ve ciddi anlamda esnek olduğu. çok daha iyi olamazsın.


Corsair Sabre RGB Pro Champion Series incelemesi: performans

Corsair Sabre RGB Pro Şampiyonu Serisi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Corsair Sabre RGB Pro Champion Series'in etkileyici özellikleriyle eSpor'a odaklandığını söyleyebilirsiniz. PixArt PMW3392 optik sensör, 50G'ye kadar hızlanmada 450 IPS izleme ile 18.000 DPI'ye ulaşabilir. Sonuç? Gerçekten keskin ve doğru hissettim. Pek çok insanın tüm DPI özelliklerinden faydalanması gerektiğini hayal edemesem bile, orada olduklarını bilmek güzel.

Alt tarafta, paten ipeksi pürüzsüzdü, neredeyse mouse pad üzerinde yüzüyordu. Bu, hızlı hareketlerle nasıl başa çıkacağını sorgulamanıza neden olabilir, ancak grenli kaplamaya sahip olmak, fareye gerçekten iyi bir tutuş sağlar.

Quickstrike Omron anahtarları, sol ve sağ tıklamaları esnek, hızlı ve güvenilir hissettirdi. Dış düğme ile iç düğme arasında boşluk yoktur ve size baskılarınızdan anında yanıt verir. Ayrıca 50 milyon tıklamaya kadar dayanacakları için uzun ömürleri konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Corsair Sabre RGB Pro Champion Series, oyun sırasında hiçbir tıklamayı kaçırmadı. Anahtarlar ve düğmeler arasındaki küçük boşluk nedeniyle, oyun sırasında fareyi masanıza çarparsanız bazen yanlışlıkla tıklamaya eğilimli olabileceklerini bilmek faydalı olacaktır. Sırada, ne çok sarsıcı ne de çok pürüzsüz olan kaydırma tekerleği vardı - orada hiçbir sorun yoktu.

Basit, sezgisel Corsair iCue masaüstü yazılımı, düğme ataması, RGB aydınlatma, DPI profilleriniz, yüzey kalibrasyonu ve cihaz ayarları üzerinde size özelleştirme sağlar. Diğerleri kadar karmaşık ve derinlemesine olmayabilir, ancak bu aynı zamanda yapmanız gerekmediği anlamına da gelir.öğrenmekbu nasıl kullanılır. Corsair iCue yazılımının ne kadar kolay olmasının yanı sıra en iyi yanı, tüm Corsair RGB oyun donanımınızı tek bir yerde özelleştirmek için kullanabilmenizdir. Mükemmel senkronize bir kurulum oluşturarak kendi kişiselleştirilmiş ışık gösterinizi tasarlayabilirsiniz.

Corsair Sabre RGB Pro Champion Series incelemesi: karar

(İmaj kredisi: Gelecek)

Doğru, ergonomik bir oyun faresi için Corsair Sabre RGB Pro Champion Serisi her kutuyu işaretler. Özellikle birinci şahıs nişancı oyunları için çok uygun olan bu, Glorious Model O veyaRoccat Burst Pro. Sadece boyut, şekil ve performans açısından kabaca onlarla eşleşmekle kalmıyor, aynı zamanda benzer bir orta seviye fiyatta da oturuyor.

Halihazırda Corsair RGB oyun çevre birimlerine sahipseniz, Corsair Sabre RGB Pro Champion Serisi hiç de kolay değil. Yapmasanız bile, bu özel fare, rekabetçi oyunlarla ilgilenen herkes için mükemmel olacaktır. Basit yazılım, yüksek DPI, dokunsal anahtarlar ve esnek kablo, bu oyun faresinin muazzam özellikleri olacağından emin olabilirsiniz.

Fiyatlar - Corsair Sabre RGB Pro:▼