Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • Bu Lego Friends Apartmanı daha havalı olabilir mi?

Bu Lego Friends Apartmanı daha havalı olabilir mi?

Friends TV şovunun hayranları için Friends Apartments'ın yeni Lego seti Joey için pizza gibidir – karşı konulmaz. 1994'ten 2003'e kadar 10 sezon ve 235 bölümden oluşan şovun dünya çapında milyonlarca hayranı var ve bunların çoğu, bölümlerin çoğunun (Central Perk'te değil) oynandığı salonun karşısındaki dairelerin her santimini birbirinden tanıyor. .


KıyasladığımızdaMerkezi Perk Lego seti2019'da başlatılan Friends Apartments çok daha karmaşık. Bu 2048 parçalık Lego setinde, Joey ve Chandler'ın koltuklarından Fussball masasından kanoya ve Şükran Günü hindisine kadar tüm ayrıntılar var. Ayrıca altı arkadaşın, Rachel, Ross, Joey, Chandler, Monica ve Phoebe - ve iyi bir ölçü için Janice'in mini figürleriyle birlikte gelir.

Bazı klasik sahneleri yeniden yaratmanıza izin veren birçok sahne var ve Central Perk seti gibi, canlı seyircide olduğunuzu hissettirmek için setin üzerinde stüdyo ışıklarına sahip. Ancak bu set çocukların oynaması için değil - sonuçta, çoğu Friends hayranı bugünlerde muhtemelen 30'lu ve 40'lı yaşlarında.

Lego Arkadaş Daireleri(Resim kredisi: Lego)

Hayır, bu set yetişkinler için çok fazla, aynı şekilde birçokYıldız Savaşları Legosuve daha yüksek fiyatlı setler. Aslında, 18+ için olarak listeleniyor. Sıradan bir oyun oyuncağı olmaktansa (en azından insanlar izlerken) bir kitaplıktaki yerini gururla taşıması daha olasıdır.

Bu harika bir set gibi görünse de tek eleştirim mini karakterlere. Evet, kimin kim olduğunu çözebilirsin ama genel Lego yüzleriyle, onları bağlam dışında adlandırmakta zorlanabilirsin.


Friends Reunion özel bölümünün yayınlanmasını beklediğimizden sadece aylar önce bunun yayınlanmasının tesadüf olmadığına eminim ve bu kesinlikle bunu güncel bir set haline getiriyor. Fiyatı yaklaşık 150$ (yaklaşık 107 £/190 AU$)Lego mağazası, kahve dükkanı sahnesinden biraz daha değerli ama gerçek bir Friends hayranı için bu bir zorunluluktur.

Lego Arkadaş Daireleri


(Resim kredisi: Lego)
Bugünün en iyi Lego Central Avantajları İndirimli Fiyat LEGO Friends Central Avantajı... Amazon 89,95 $64,74 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz