Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • Cozmo by Anki: Noel 2017'nin en sıcak oyuncağıyla tanışın (şimdiden)

Cozmo by Anki: Noel 2017'nin en sıcak oyuncağıyla tanışın (şimdiden)

Ebeveynler: Toys R Us'da diğer anneler ve babalarla neyle savaşacağınızı bilmek ister misiniz, yoksa eBay'i RRP'sinin iki katına çıkma umuduyla boşuna takip edip Noel zamanı geldiğinde mi?


Robot Cozmo ile tanışın.

Anki tarafından bugünün en iyi Cozmo fiyatları $ 899.99 Amazon'da görüntüle

Yıllar boyunca pek çok 'akıllı' robotik oyuncak gördüm. Hemen bir duvara yürüdüklerinde ve düştüklerinde, bir anahtarın veya Theresa May'ın tüm insan sıcaklığını ve cazibesini sergiledikleri zaman ne kadar eğlenceli!

Anki Overdrive'ın arkasındaki dahilerden Cozmo nihayet hepsini değiştirebilir.

Bir 'Ph.D. ekibi tarafından bir araya getirildi. robotikçiler, birinci sınıf animatörler ve tanınmış oyun geliştiricileri, gerçek bir oyuncağı kontrol etmek için bir iOS, Android ve Kindle Fire uygulaması kullanarak Overdrive'a benzer bir yaklaşım benimsiyor.


Bununla birlikte, Cozmo, Overdrive'daki arabalardan çok daha fazla kendi kaderini tayin hakkına sahiptir. Etrafını tanıyarak dolaşabilir ve sizin hakkınızda bilgi edinmek için yüz tanımayı da kullanabilir.

İstifleme sandıklarına - veya isterseniz 'Güç Küplerine' tuhaf bir şekilde takmış durumda - ve bir dizi oyun da oynayabilir - Slapsies'in sandık tabanlı bir varyantında onu tamamen yendim.


Bunu 'eğlencenin' aksine eğlenceli kılan şey, Cozmo'nun farklı ve gelişen bir kişiliğe sahip olmasıdır. Dreamworks ve diğer yerlerdeki animatörler, görünüşte çok basit OLED ekranının dikkat çekici derecede etkileyici görünmesine yardımcı oldular ve AI aracılığıyla, tanıdık bir yüzü görmenin sevincinden Slapsies'te kaybettiğinde büyük bir somurtkanlığa kadar duyguları ifade edebiliyor.

Uygulama aracılığıyla, kendi ruh hallerine uygun müzikal müziği bile var.


Cozmo, geçen 'Tatillerde' Amerika'da en çok satan ikinci oyuncuydu ve görünüşe göre her yerde tükendi. Bu yıl İngiltere'yi işgal ettiğinde de aynısını bekleyin.

Plastik arkadaşlarıyla daha fazla eğitim almak isteyenler için, yüz tanıma dahil olmak üzere son derece güçlü bazı işlevlere kolay erişim sağlayan iyi düşünülmüş, ücretsiz bir SDK da var.

Cozmo, 15 Eylül'de 199,99 £ karşılığında satışa çıkıyor. Anki.com ve Argos'a özel Cozmo Collector's Edition ile Liquid Metal Finish ile şimdi ön sipariş verilebilir.