Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Çılgın iyi Disney Plus Birleşik Krallık anlaşması, sadece 49,99 £ karşılığında yıllık abonelik çantası!

Çılgın iyi Disney Plus Birleşik Krallık anlaşması, sadece 49,99 £ karşılığında yıllık abonelik çantası!

Disney Plus İngiltereolacakBirleşik Krallık'ta 24 Mart 2020'de kullanıma sunulduğunda yayın hizmeti. Disney, Marvel, Pixar, LucasFilm, Fox ve daha fazlasının içerik gücünü birleştiren Disney +, Netflix, Amazon Prime Video ve Apple TV'nin en iyi bölümlerini, hepsini yöneten tek bir film ve TV şovu dolu paket haline getirmeyi vaat ediyor.


Ve,en sonundaABD tarafının geçen yıl Kasım ayından bu yana keyif aldığı sıcak hareketin bir parçasını alabiliriz. Bunun nedeni, Disney Plus UK kaydının artık canlı olması ve sınırlı bir süre için, yıllık aboneliğin parasını azaltan bir Disney + ön sipariş anlaşması olmasıdır. Bu nedenle, Birleşik Krallık'a kaydolmayı bekliyorsanız (bizim gibi!), Şimdi bunu yapmak için mükemmel bir zaman.

Disney Plus UK yayın hizmeti, Disney, Marvel, Fox, Pixar ve LucasFilm'den her filmi içerir; bu, Mart ayının sonundan itibaren Disney + 'nın Star Wars, The Avengers, The Simpsons, The Mandalorian, Toy Story, Frozen, Avatar ve 500'den fazla başka film ve 7500'den fazla TV şovu bölümü.

Evet, Disney Plus aboneliği ile Sporky düzeltmenizi Toy Story 4'te istediğiniz zaman alabilirsiniz!

Disney Plus geçen yıl 12 Kasım'dan beri Amerika Birleşik Devletleri'nde yayında ve o zamandan beri şimdiden28 milyondan fazla abone topladı.


Disney Plus İngiltere lansman anlaşması, yıllık abonelikten tasarruf sağlar. Ön sipariş anlaşmasının tüm detayları aşağıda görüntülenebilir:


Disney Plus Birleşik Krallık | 1 yıllık abonelik |59,9949,99 £ | Sınırlı süreli teklif |Şu an müsait
Bu, beklediğimiz Disney + İngiltere anlaşması. Bunun nedeni, şu anda Disney Plus'a yalnızca 49,99 £ karşılığında kayıt olabilmenizdir; bu, normal yıllık fiyattan 10 £ tasarruf ve aynı süre için aylık ödeme yapacaksanız 21,89 £ tasarruf demektir. Bu, sınırlı süreli bir ön sipariş teklifidir ve 24 Mart resmi Disney + İngiltere lansman gününde sona erer.Anlaşmayı Görüntüle

Disney Plus UK artık onaylandıbir hafta önce başlayacakBaşlangıçta planlandığından daha çok, hiç şüphesiz Disney'in önceden var olan içerik anlaşmalarından biraz erken özgürlükle mücadele etmesi nedeniyle.


Disney +, son zamanlarda Amerika tarafını da birFragman geçtiğimiz günlerde Superbowl Sunday'de yayınlandıMarvel'den görüntüler gösteriliyorWandaVision,Şahin ve Kış AskeriveLokiDisney Plus'a özel olacak projeler.

Bu yeni şovlar,sadece olağanüstü içerik kütüphanesi24 Mart'ta Disney + UK lansmanıyla gelecek olan Disney Plus'a hemen erişim için zaten mevcut olan, daha da büyük olacak.

Ve bir teknoloji meraklısının bakış açısından, Disney Plus UK, içeriğinin çoğunu 4K olarak sunan hizmet ve HDR10 ve Dolby Atmos desteği ile gerçekten sunacak. Bu işlevin standart Disney Plus fiyatına dahil olduğu düşünüldüğünde bu özellikle iyidir; Netflix, 4K çözünürlüklü yayın için daha fazla ücret alır.

Nitekim 4K, UHD içerik akışı sağlamak için Netflix müşterilerinin ayda 11,99 £ harcaması gerekirken, Disney Plus'ta bu mükemmel Disney + anlaşması sayesinde kullanıcılar 4K, UHD olarak ayda 4 £ 'dan biraz fazla bir fiyata yayın yapabilirler, bu da kabaca maliyetin üçte biri.


Burada Pingtwitter'te Disney Plus'ın İngiltere lansmanı için daha fazla heyecanlanamazdık ve çok sayıda ekip üyesi bu paradan tasarruf sağlayan Disney Plus ön sipariş anlaşmasıyla hizmete çoktan kaydoldu. 24 Mart yeterince erken gelemez!