Close
 • Ana
 • /
 • Fitness Teknolojisi
 • /
 • Kreatin, parçalanmanıza yardımcı olabilir ve bir değişiklik için bunu destekleyecek GERÇEK bilimsel kanıt var

Kreatin, parçalanmanıza yardımcı olabilir ve bir değişiklik için bunu destekleyecek GERÇEK bilimsel kanıt var

Protein, BCAA'lar, karbonhidrat tozu ... herkes kilo vermek ve yırtılmak için kolay bir yol arıyor ve bugün mevcut olan sporcu besin takviyeleri listesi uzun ve zor. Bununla birlikte, en iyi diyetisyene göre, odaklanmanız gereken kişi Kreatin monohidrattır.


İşin aslı şu ki, pek çok takviye güvensizliklerimizle oynamak için tasarlandı ve çoğu zaman bize yardım etme sözü veriyor.Thor benzeri bir vücut şekillendirmek, ama gerçekte, daha çok sıkı çalışma ve iyi bir diyetle ilgilidir. Evet, kullanabilirsinizprotein tozuegzersiz yaptıktan sonra iyileşmeyi hızlandırmaya yardımcı olmak için sallayın, ancak proteinin tek başına kas kazanımını desteklemeyeceğine dair birçok kanıt var. Bununla birlikte, bilim adamları ve spor beslenme uzmanları tarafından daha fazla araştırılan ve spor salonunda veya sahada performansı artırmak için ihtiyacınız olan genel olumlu sonuçlara sahip bir dizi takviye vardır. Kendi başlarına kilo vermenize yardımcı olmazlar, ancak kilo vermeyi de içeren daha sağlıklı bir yaşam tarzına girmenize yardımcı olabilirler.

 • Bu kapsamlı kılavuzu okuyunfitness takviyeleri
 • Almaken iyi egzersiz ayakkabılarıağır kaldırma ve spor salonu çalışması için
 • Halterde yeni misiniz? Kontrol etTam vücut antremanı için büyük 5 egzersiz

Kilo kaybı ve kas kazanımı için kreatin

Bir torba kreatin ucuzdur ve kanıtlanmış sonuçları vardır

(Resim kredisi: MyProtein)

Klinik ve spor diyetisyeni, 'Kreatin monohidrat en iyi araştırılmış spor performans yardımcılarından biridir ve ucuzdur ve çok sayıda sporcu için işe yarar' diye açıklıyor.Rick MilleritibarenSpor, Egzersiz ve Sağlık Enstitüsü.


'Kreatin fosfat' hücre içi yüksek enerjili bir bileşik 'olarak bilinir, bu da temelde vücudun enerji birimi olan adenozin trifosfatı (ATP) sağlamak için kas kasılmasının ilk birkaç saniyesinde parçalandığı anlamına gelir.

Diyete daha fazla kreatin soktuğunuzda, kas dokusunun içinde birikir ve bu, kasın biraz daha uzun süre daha sert kasılmasını sağlayarak daha fazla güç ve güce yol açar.


'Bu yüzden birçok vücut geliştiricinin ve sporcunun egzersizden hemen önce, egzersiz sırasında veya hemen sonra kullandığını göreceksiniz' 'diye ekliyor.

Daha da iyisi, kreatin etraftaki en ucuz takviyelerden biridir ve bir şişe kabak veya diğer herhangi bir ucuz içeceğe çok kolay bir şekilde eklenebilir.Hatırlamak, her zaman herhangi bir şeyin tavsiye edilen günlük ödeneğini takip edin ve bir programa tam olarak bağlanmadan önce konuyla ilgili biraz araştırma yapın.


Pingtwitter'ün büyümek için büyük rehberleri

 • Daha büyük kollar için daha büyük omuzlar alın
 • Büyük buzağılar alın
 • Altılı paket alın
Bugünün En Ucuz vegan ve peynir altı suyu Protein Tozu Fiyatları USN Peynir Altı Suyu Protein Tozu: Mavi ... USN Blue Lab 100% Whey Amazon £ 36.99 GörüntüleTüm fiyatları görünOptimum Nutrition Gold ... Optimum Beslenme Altın Standardı Amazon £ 11.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Daha İyi Peynir Altı Suyu. Peynir altı suyu ... Bio-Synergy Whey Better Amazon £ 38.39 £ 28.86 GörüntüleTüm fiyatları görünPerformans Protein tozu ... Form Performance Protein Selfridges £ 26 GörüntüleTüm fiyatları görünVega Temiz Protein Fabrikası ... Vega Temiz Protein Amazon £ 23,63 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter'ün büyümek için en iyi kılavuzları (-ger)

 • Daha büyük kollar için daha büyük omuzlar alın
 • Büyük buzağılar alın
 • Altılı paket alın
Günümüzün En Ucuz vegan ve peynir altı suyu Protein Tozu Fırsatlarından Daha Fazlası USN Peynir Altı Suyu Protein Tozu: Mavi ... USN Blue Lab% 100 Whey Amazon £ 36.99 GörüntüleTüm fiyatları görünOptimum Nutrition Gold ... Optimum Beslenme Altın Standardı Amazon £ 11.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Daha İyi Peynir Altı Suyu. Peynir altı suyu ... Bio-Synergy Whey Better Amazon £ 38.39 £ 28.86 GörüntüleTüm fiyatları görünPerformans Protein tozu ... Form Performance Protein Selfridges £ 26 GörüntüleTüm fiyatları görünVega Temiz Protein Fabrikası ... Vega Temiz Protein Amazon £ 23,63 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz