Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega fırsatları Resim 1/4

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi
Resim 2/4

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi
Resim 3/4

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi
Resim 4/4

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi


Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega incelemesi

En iyi ses kartı üreticisi Creative Labs, Sound Blaster Recon 3D Omega ile oyun kulaklığı pazarının en üst noktasını takip ediyor

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega, şüphesiz oyun kulaklıkları dünyasındaki en beceriksiz isim ödülünü kazandı, ancak bundan daha büyük tutkuları var - basitçe, ses kartı üreticisinin amiral gemisi en tepede yeni standartlar belirleme girişimi. oyun kulaklığı yığınının sonu.


Yaklaşan düşmanların ayak seslerini öne çıkarmak için tasarlanmış bir İzci Modu, şirketin kendi THX Surround Sesi (bunu desteklese de Dolby 5.1'den daha iyi olduğu iddia edilen) dahil olmak üzere profesyonel bir oyuncunun isteyebileceği tüm zil ve ıslıklara sahiptir. ayrıca), gürültü önleyici bir mikrofon ve hatta kendi dört çekirdekli ses kartını içeren bir kablosuz dongle.

209,99 £ tavsiye edilen perakende fiyatı ile, ara sıra oyunculara yönelik olmadığı açıkça görülüyor - bunu gerçekten 130 £ gibi rakip kulaklıklardan çok daha fazlasını sunuyorlar mı?Sennheiser PC 360 G4MEs veyaGioteck EX-05, hangisini şaşırtıcı bir £ 40'a alabilirsiniz?


Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega: Tasarım

Fiyat etiketi göz önüne alındığında, Sound Blaster Recon 3D Omega'dan kusursuz bir tasarım beklersiniz ve mutlu bir şekilde hayal kırıklığına uğratmaz. Oldukça klasik bir görünüme sahip, sağlam, klasik bir görünüme sahip, açık bir şekilde dayanacak şekilde yapılmış bir kulaklık seti ve rakiplerinin çoğunun gösterişli olmasının önüne geçiyor.

USB üzerinden PC'ye veya konsollara bağlanan ve hem kablosuz bağlantıyı yöneten hem de ses kartını içeren oldukça büyük bir püf noktası kutusuyla birlikte gelir.

İzci Modu'nu, THX Surround Sesi veya sessizliği tetiklemenize izin verdiği ve USB'den mini-USB'ye konektörü daha uzun olabileceği için, bunu elinizin altında tutmak isteyeceksiniz. Ama bu tek tasarım kelime oyunu. Mikrofon, şeklini koruyan sağlam bir bomdur ve hem kulaklıkta (sol kulaklığın arkası) hem de dongle'da ses kontrolleri vardır.

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega: Kurulum

Kurulum, bir dizi konsolda çalışmak üzere tasarlanmış oyun kulaklıklarında, özellikle bir HDMI konektörü kullanmaya meyilliyseniz Xbox 360 ile karmaşık bir sorun olabilir.


Xbox 360denetleyicileri aracılığıyla ses çıkışı ve mikrofon girişi sağlamak için tasarlandı - klasik bir delilik örneğinde, yalnızca Microsoft'un insanları (tamamen daha düşük) kulaklıklarını kullanmalarını sağlama arzusuyla açıklanabilir, bu nedenle çoğu oyun kulaklığı ile ya denetleyiciye uyan veya makinenin arkasındaki AV çıkış soketine giren bir adaptör.

Bununla birlikte, Sound Blaster Recon 3D Omega, dongle'a uyan bir optik kablo tedarik ederek, çok fazla uğraşmayı azaltan ve PS3'te de çalışan farklı ve daha iyi bir yaklaşım benimsiyor. Bir PC veya Mac ile kurulum daha kolay olamazdı - sadece dongle'ı USB üzerinden takın ve dongle kendi üstün kartını içerdiğinden bilgisayarın yerleşik ses kartını unutun.

Bilgisayarınızdaki sese ince ayar yapmak için sağlanan bir uygulama da vardır. Açıkçası, platformlar arası oyun kulaklıkları yapan herkes Creative Labs'ın yaklaşımını Sound Blaster Recon 3D Omega ile kopyalamalı.

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega: Konfor

Yine, iki yüz sterline mal olan bir oyun kulaklığı için kusursuz konfordan daha azı kabul edilemez ve Sound Blaster Recon 3D Omega bir kez daha sunar.

Baş bandının altında kalın bir köpük kaplama, muhteşem yastıklı kulaklıklar (içlerinde biraz eğimli) ve kulaklarınız ne kadar dışarı çıkarsa çıksın mükemmel bir şekilde oturmaları için yeterli yatay dönüş var. Ortalama ağırlıkta bir kulaklık olduğunu söylersiniz.

Arkası kapalı tasarım ortam gürültüsünü iyi bir şekilde keser, ancak sıcak odalarda uzun oyun dönemlerinde sizi terletebilir. Ancak hata yapmayın: Sound Blaster Recon 3D Omega son derece rahat bir kulaklıktır.

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega: Ses kalitesi

Rekabetçi çok oyunculu oyunların nadir dünyasında, oynadığınız oyuna bağlı olarak ses kalitesinin farklı yönleri anahtar hale gelir, ancak şüphesiz zirve - iyi bir kulaklık, yenilgi ve zafer arasındaki farkı yaratabilirse - birinci şahıs gibi atıcılarGörev çağrısıve Counter-Strike.

Bu tür oyunlarda, mermilerin size hangi yönden geldiğini hissetmenizi sağlayan iyi bir surround ses sistemi çok önemlidir ve bu açıdan Creative Labs Recon 3D Omega örnek niteliğindedir. THX sisteminin Dolby 5.1'den daha iyi olup olmadığına pek ikna olmadık - sonuçta bu bir zevk meselesi. Ancak aralarında geçiş yapmak kolaydır.

Diğer bir önemli özellik de, oyuna girip keskin nişancılık yaparken oyun içi ses efektlerini düşürme yeteneğidir, böylece gelen oyuncuların ayak seslerini duyabilir (ve yerini tespit edebilirsiniz) ve bu tam olarak Scout Modu'nun yaptığı şeydir. neredeyse tekinsiz bir şekilde.

Bu özellikleri mükemmel çok yönlü sesle birleştirin - net bas (belki THX açıkken biraz gürültülü olur), zengin orta aralık ve asla tizleşmeyen bir üst uç ve en adanmış olan her şeye sahip olursunuz ( takıntılı, hatta) bir oyuncu arzu edebilirdi. Ve müzik veya film dinlemek için Creative Labs Sound Blaster Recon 3D Omega'yı kullanmak istiyorsanız, yine de sizi mutlu edecektir.

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega: Karar

Creative Labs, Sound Blaster Recon 3D Omega ile en iyi oyun kulaklığını yapmak için yola çıktı ve muhteşem bir şekilde başarılı oldu. Yanlış bir şey bulmak için en titiz profesyonel oyuncuya bile meydan okurduk.

Güzel bir şekilde inşa edildiğinden, hayatınızı Modern Warfare 3 oynayarak geçiren biri olmasanız bile, ihtiyacınız olan tek oyun kulaklığı olduğunu bulmalısınız. Elbette, pahalı, ancak ister bir PC'ye, Mac'e, Xbox 360'a veya PS3'e bağlıyor olun ve ister bir sürüş oyunu veyaWorld of Warcraftihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayacaktır.

Creative Labs Sound Blaster Recon3D Omega kullanılabilirliği: Şimdi mevcut

Creative Labs Sound Blaster Recon3D fiyatı: 209,99 £