Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus arasındaki önemli fark ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus arasındaki önemli fark ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 20teknik olarak henüz mevcut olmayabilir, ancak mevcut olmayan el cihazınız için yine de aksesuar satın alabilirsiniz. Ve Çin pazar yeri Alibaba'da birkaç vaka ortaya çıktı, bu da bize eski Note 20 ile onun daha küçük kardeşi Note 20 Plus arasındaki estetik farka dair büyük bir ipucu vermiş olabilir.


Aradaki fark çok ince, ancak ne aradığınızı biliyorsanız orada. Öncelikle, yandan çekime özellikle dikkat ederek Note 20 Plus kasasına bir göz atın. Kılıfın telefona kırpılması için üstte ve altta nasıl bir dudak olduğunu görüyor musunuz?

Samsung Galaxy Note 20 artı

(Resim kredisi: Alibaba)

Şimdi normal Note 20 aksesuarına bir göz atın:

Samsung Galaxy Note 20


(Resim kredisi: Alibaba)

Dudak yok - kasa her yöne gidiyor. Bu, Note 20 Plus'ın ekrana kavisli kenarları varken normal Note 20'nin düz olacağını kuvvetle gösteriyor. Vakaların sadece devasa bir yanlış anlaşılma için tasarlanmadığını varsayarsak, yani.

O zamandan beri her Samsung Galaxy Note telefonunun kavisli bir ekranı olduğu göz önüne alındığındatalihsiz Not 7Bu, genellikle sınırları zorlamayı tercih eden bir telefon hattı için olası olmayan bir düşüş gibi görünebilir.


Ancak bu, Samsung'un bir telefonun daha ucuz versiyonunu ilk kez düşürmesi olmayacaktı: geçen yılkiSamsung Galaxy Note 10ekran çözünürlüğünü 1080p'ye düşürdü - bir Samsung amiral gemisi ilk kez 2014'lerden beri 2K'yı benimsemediGalaxy S5- ve genişletilebilir depolamayı da öldürdü.Note 10 PlusBu arada, geçmiş nesillere ait her iki özelliği de koruyarak daha cazip bir satın alma haline geldi.

Henüz daha ucuz olan Note 20'de hangi ödünlerin olacağından emin değiliz, ancak kesintiler giderken, bunu yutması kesinlikle kolay. Estetik olarak kavisli ekranı ortadan kaldırmak bir aşağılık olabilirken, bu, Note 20'nin düşmeye karşı Note 20 Plus'tan biraz daha az savunmasız olacağı anlamına geliyor. Ve belki de uzun vadede tereddütlü alıcılar için bu daha önemlidir.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10 Plus fırsatı 40 Amazon müşteri yorumu Samsung Galaxy Note 10+ Plus ... Amazon 599 $ Samsung Galaxy Note 10'u görüntüle ... Amazon Prime 749,79 $ Samsung Galaxy Note10'u görüntüle + 256 GB ... Walmart1.099,99 GörünümGalaxy Note10 + 256GB (Sprint) Samsung 1.099,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz