Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Currys PS5 Priority Pass açıkladı: PS5 almak için nasıl ve ne zaman kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Currys PS5 Priority Pass açıkladı: PS5 almak için nasıl ve ne zaman kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır

PS5 stok sıkıntılarının sonu gelmeden, Currys'in PS5 Priority Pass, bir PlayStation 5 konsolu almanın gerçekten mantıklı bir yolu gibi görünüyor.


Currys, oyunculara birPS5, çöken web siteleri ve saatlerce süren ve yalnızca hayal kırıklığıyla sonuçlanan çevrimiçi kuyruklarla uğraşmanın zorluğu olmadan. BOX perakendecisinin ayak izlerini takip ediyor.oylama sistemini kabul ettionun içinXbox Serisi Xstok, mevcut.

Eğer bizi takip ediyorsanPS5 stok takipçisi, Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleşen büyük stok stoklarını görmüş olacaksınız ve bir konsolu başarılı bir şekilde paketleme şansınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, Pingtwitter'ün top toplamasına göz atmanızı öneririz.PS5'i güvenceye almak için satıcı ipuçları; ancak botlara ve yüzücülere karşı savaş sürüyor ve Currys'in PS5 Priority Pass sistemi, oyun alanını düzleştirmeye yardımcı olmalı.

Currys'in PS5 Priority Pass ile oyuncular 'PS5 satın alma şansı' için kayıt olabilirler. Sadece ad, adres ve e-posta gibi bilgilerinizi girin ve Currys 'kazananları' rastgele seçecektir. Şanslı katılımcılara, benzersiz bir PS5 satın alma kodu ve PS5'inizi satın alabileceğiniz yerel Currys mağazanızın ayrıntılarını içeren bir PS5 Priority Pass e-posta ile gönderilecektir. Geçiş yalnızca 72 saat geçerlidir, bu nedenle, fırsatları kaçırmamak için gelen kutunuzu ve önemsiz posta klasörünüzü kontrol ettiğinizden emin olun!

Currys açıklığa kavuştuheyecanPS5 Priority Pass'in çevrimiçi siparişler için olmadığını ve PS5 konsolunuzu almak için ayrılmış bir yere gitmeniz gerekeceğini.


Size her zaman hatırlattığımız gibi, PS5 bölge kilitli değildir ve bazı perakendeciler uluslararası olarak gönderilir, bu nedenle bir PS5'i ele geçirme şansınızı en üst düzeye çıkarmak için seçeneklerinizi kontrol ettiğinizden emin olun. Yurtdışına gönderilmezlerse, yerel perakendecilerle gerçekten zorlanıyorsanız, konsolun adresinize gönderilmesine yardımcı olmak için diğer ülkelerdeki arkadaşlarınız ve ailenizin yanı sıra her zaman göz önünde bulundurmanız gereken nakliye şirketleri vardır.

Xbox Series X veya Xbox Series S sizin hızınız daha fazlaysa, Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olun.Xbox Series X stok takipçisi.


Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı indirimli Fiyat DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı... Amazon Prime 109,95 ₺ 84 ₺ GörüntüleSony PS5DUALSENSEW PS5... dalga 95 ABD Doları Görünüm PlayStation 5 PS5 DualSense... Kogan.com 99,95 ABD Doları Görünüm Playstation 5 Ps5 Dualsense... ebay 109,95 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz